<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ najml. žiactva, ml. žiactva

Banská Bystrica (11. 2. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 9 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 469 x4694474690.00.00.0
2 26 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 448 429390448448437445446
3 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 444 391425415425413444413
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 443 443416411443391--
5 Záviš RichardZáviš Richard
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 435 404xx404409435x
6 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 429 421429x4290.00.00.0
7 67 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 427 405427379427379x387
8 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 423 4094234104233863910.0
9 69 Boldog OliverBoldog Oliver
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 389 3893693783890.00.00.0
10 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 379 3593793763790.00.00.0
11 Rafčík AdriánRafčík Adrián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 378 3643783653780.00.00.0
12 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 363 3633523403630.00.00.0
13 71 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 359 359343x3590.00.00.0
14 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 357 x3573383570.00.00.0
15 30 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 333 257x3333330.00.00.0
16 15 Toma TomášToma Tomáš
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 302 302287x3020.00.00.0
17 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 000 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 10:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 464 4384442644420337464
2 82 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 453 432453x453440429447
3 123 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 424 x379407407400424360
4 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 420 403x356403405394420
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 412 412376x412394382365
6 94 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 407 x381388388407404x
7 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 406 x406399406387xx
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 401 400401x4010.00.00.0
9 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 390 365377390390380385236
10 95 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 382 3823733763820.00.00.0
11 169 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 380 3773763803800.00.00.0
12 Sedláčková NinaSedláčková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 350 3503443413500.00.00.0
13 86 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 344 344xx3440.00.00.0
14 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 339 313339x3390.00.00.0
15 165 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 322 x3223213220.00.00.0
16 84 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 296 2892962202960.00.00.0
137 Duchoňová EmaDuchoňová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 NM xxx0.00.00.00.0
128 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 11.2.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 428 387383x387389x428
2 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 408 370383218383376x408
3 Franko TomašFranko Tomaš
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 358 342324358358331-350
4 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 353 353x345353351x353
5 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 350 348341344348350341328
6 Cimba JakubCimba Jakub
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 333 314316333333324300x
7 42 Blaško MatejBlaško Matej
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 321 240282313313321x298
8 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 305 278271267278297291305
9 22 Némethy SamuelNémethy Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 260 2362602602600.00.00.0
Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 11.2.2018 - 11:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 85 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 365 330335318335318346365
2 157 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 350 307314326326321328350
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 345 323x335335320345x
4 135 Sýkorová LindaSýkorová Linda
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
08 08 342 342x305342308342x
5 168 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
08 08 337 313x300313309304337
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 330 311313300313324324330
7 Némethová TerezaNémethová Tereza
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 328 x301x301328xx
8 81 Višňovská ElaVišňovská Ela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 315 306278303306312294315
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 299 x2832992990.00.00.0
10 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 293 2352892932930.00.00.0
11 Lauková BeataLauková Beata
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 285 2852572402850.00.00.0
12 1 Vassová KarolínaVassová Karolína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 285 285xx2850.00.00.0
13 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 283 2832772682830.00.00.0
14 Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 277 x2772732770.00.00.0
15 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 267 2672572572670.00.00.0
16 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 264 2542642562640.00.00.0
17 Jakušová LuciaJakušová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 250 xx2502500.00.00.0
18 Indrišková TimeaIndrišková Timea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 243 234243x2430.00.00.0
19 Durdjaková SofiaDurdjaková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 243 243223-2430.00.00.0
Nováková KarinNováková Karin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
86 Pániková NinaPániková Nina
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pivarčiová HanaPivarčiová Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
08 08 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ďurišová PetraĎurišová Petra
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
07 07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkom 23 pretekárov