<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (19. 1. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 08.49
2 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 08.95
3 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.21
4 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.66
5 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 09.86
6 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.44
Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.55
2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.23
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.51
4 Beláň PeterBeláň Peter 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.92
5 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.29
6 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.65
Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.41
2 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.28
3 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.45
4 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.59
5 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 09.62
6 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.73
7 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.23
8 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.81
2 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.16
3 Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 09.42
4 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.53
5 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.31
6 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.41
Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 08.61
2 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.14
3 Kutter PatrikKutter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.18
4 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.49
5 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.52
6 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.59
7 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.83
8 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.99
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 15:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.41
2 Chlpek DanielChlpek Daniel 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 08.49
3 Dendiš ViktorDendiš Viktor 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 08.55
4 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.61
5 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.81
6 Grúber VincentGrúber Vincent 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 08.95
7 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.14
8 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.16
9 Kutter PatrikKutter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.18
10 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.21
11 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.23
12 Duchovič DamianDuchovič Damian 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.28
13 Meško MichalMeško Michal 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.42
14 Ferianc AdamFerianc Adam 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.45
15 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.49
16 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.51
17 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.52
18 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.53
19 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.59
20 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.62
21 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.66
22 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.73
23 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.83
24 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.86
25 Beláň PeterBeláň Peter 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.92
26 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.99
27 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.23
28 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.29
29 Janek JánJanek Ján 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.31
30 Belica RóbertBelica Róbert 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.41
31 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.44
32 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.65
33 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.65
Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok DNS
Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok DNS
Celkom 36 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.07
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.47
3 Herna Rebecca IdaHerna Rebecca Ida 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
4 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.77
5 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.11
6 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.32
7 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.45
8 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.38
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.99
3 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 09.04
4 Baňacká DanielleBaňacká Danielle 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.09
5 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.70
6 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.18
Troščáková AlexandraTroščáková Alexandra 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.95
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.12
3 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.28
4 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.61
5 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 10.27
6 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.59
7 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.26
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.27
2 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.65
3 Fialová JúliaFialová Júlia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.82
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.48
5 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.82
6 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.58
Litváková LindaLitváková Linda 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.11
2 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 8 09.23
3 Horváthová PetraHorváthová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.67
4 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.69
5 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 10.17
6 Šajtyová LeaŠajtyová Lea 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 11.00
7 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.33
Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.00
2 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.17
3 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
4 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 10.12
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.24
6 Herenyova LuciaHerenyova Lucia 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 10.24
7 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 10.44
8 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.52
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.57
2 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.84
3 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.40
4 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.62
5 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.94
6 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.26
Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 DNS
Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.38
2 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.57
3 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.84
4 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.95
5 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.99
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.00
7 Debnárová EmaDebnárová Ema 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.04
8 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.07
9 Baňacká DanielleBaňacká Danielle 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.09
10 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.11
11 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.12
12 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.17
13 Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 09.23
14 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.27
15 Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.28
16 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.40
17 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.47
18 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.61
19 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.62
20 Herna Rebecca IdaHerna Rebecca Ida 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 09.63
21 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.65
22 Horváthová PetraHorváthová Petra 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.67
23 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.69
24 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.70
25 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.77
26 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.80
27 Fialová JúliaFialová Júlia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 09.82
28 Klementová JúliaKlementová Júlia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 09.94
29 Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.11
30 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 10.12
31 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 10.17
32 Foldešiová ViktóriaFoldešiová Viktória 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.18
33= Herenyova LuciaHerenyova Lucia 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10.24
33= Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.24
35 Beňová KarinBeňová Karin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.26
36 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.27
37 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.32
38 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 10.44
39 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.45
40 Tancerová HankaTancerová Hanka 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10.48
41 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.59
42 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.82
43 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10.83
44 Šajtyová LeaŠajtyová Lea 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 11.00
45 Rychtáriková AnnaRychtáriková Anna 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 11.26
46 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.52
47 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.58
48 Kužmová NatáliaKužmová Natália 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.33
Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava DNS
Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... DNS
Litváková LindaLitváková Linda 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava DNS
Troščáková AlexandraTroščáková Alexandra 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... DNS
Celkom 53 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 09.15
2 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 10.01
3 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.04
4 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.19
5 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.55
6 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.73
7 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.92
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.46
2 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.54
3 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
4 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 10.00
5 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.84
6 Regeš LeoRegeš Leo 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 11.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.47
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.50
3 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.83
4 Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.84
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 10.02
6 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.13
7 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.15
8 Kminiak JakubKminiak Jakub 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 11.12
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 14:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 09.15
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.46
3 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.47
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.50
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.54
6 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.83
7= Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.84
7= Tóth TomášTóth Tomáš 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.84
9 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.00
10 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10.01
11 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 10.02
12 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.04
13 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.13
14 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.15
15 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.19
16 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.55
17 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.73
18 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.84
19= Kminiak JakubKminiak Jakub 08 08 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.12
19= Regeš LeoRegeš Leo 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 11.12
21 Bakai MárioBakai Mário 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.92
Celkom 21 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.43
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.10
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.19
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.53
5 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.25
6 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.62
Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 09.63
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.89
3 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.90
4 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 10.19
5 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.61
6 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.71
Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Blanáriková ViktóriaBlanáriková Viktória 08 08 SenicaSenica 4 10.02
2 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.32
3 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.45
4 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.73
5 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.89
6 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 6 10.91
7 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.95
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.62
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.80
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.47
4 Mrázová RebeccaMrázová Rebecca 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2 10.62
5 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.74
6 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.84
7 Ovečková SofiaOvečková Sofia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 7 11.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.09
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.73
3 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.94
4 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.95
5 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 10.62
6 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 10.87
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 14:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.09
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.43
3 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.62
4 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 09.63
5 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.73
6 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.80
7 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 09.89
8 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.90
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.94
10 Pašková NinaPašková Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.95
11 Blanáriková ViktóriaBlanáriková Viktória 08 08 SenicaSenica 10.02
12 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10.10
13= Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.19
13= Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10.19
15 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.32
16 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.45
17 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 10.47
18 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.53
19 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.61
20= Mrázová RebeccaMrázová Rebecca 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10.62
20= Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 10.62
22 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.71
23 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.73
24 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.74
25 Pintérová SofiaPintérová Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.84
26 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 10.87
27 Bučková TamaraBučková Tamara 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.89
28 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 10.91
29 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.25
30 Ovečková SofiaOvečková Sofia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 11.28
31 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.62
32 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.95
Telkesiová VivienTelkesiová Vivien 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa DNS
Kekeli StellaKekeli Stella 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... DNS
Celkom 34 pretekárov