<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (19. 1. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (pi, 19.1.2018 - 14:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.25
2 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 10.45
3 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.62
4 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 14.18
5 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 14.20
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 19.1.2018 - 13:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.58
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.78
3 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.90
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 12.62
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 12.98
6 Miháliková NinaMiháliková Nina 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 7 13.40
7 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.92
8 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 13.93
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (pi, 19.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 5 14.62
2 Kmotríková ZuzanaKmotríková Zuzana 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 14.63
3 Ovečková SofiaOvečková Sofia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 3 15.25
Celkom 3 pretekári