<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (19. 1. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 19.1.2018 - 14:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 465 4614454504614650.00.0
2 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 440 4384404334404320.00.0
3 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 437 4374274324374150.00.0
4 Basile TommasoBasile Tommaso
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 434 xx4344344270.00.0
5 Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 433 433421x4334200.00.0
6 Grúber VincentGrúber Vincent
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 424 4244234004244060.00.0
7 Král AdamKrál Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 404 4043663784043710.00.0
8 Duchovič DamianDuchovič Damian
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 400 3844003864003770.00.0
9 Banetka FilipBanetka Filip
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 393 393346x3933550.00.0
10 Lošonský LukášLošonský Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 375 375370x3753550.00.0
11 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 368 3683573663683640.00.0
12 Beláň PeterBeláň Peter
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 361 361349325361x0.00.0
13 Jakuš MichalJakuš Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 355 347355355355x0.00.0
14 Szakszon SimonSzakszon Simon
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 349 3233163343343490.00.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 19.1.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 416 4164104014163900.00.0
2 Kováčová EmmaKováčová Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 407 4074053964073870.00.0
3 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 404 x3663703704040.00.0
4 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 402 x3864024023750.00.0
5 Mnichova EmaMnichova Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 400 397xx3974000.00.0
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 390 3823813853853900.00.0
7 Bankošová BarboraBankošová Barbora
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 388 388x3823882790.00.0
8 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 384 xx384384x0.00.0
9 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 383 3563503523563830.00.0
10 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 382 382x3283823420.00.0
11 Ďuráková LauraĎuráková Laura
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
06 06 380 xx380380x0.00.0
12 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 378 3783513503783400.00.0
13 Fialová JúliaFialová Júlia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 368 3503613303613680.00.0
14 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 350 330x3503503300.00.0
15 Miháliková NinaMiháliková Nina
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 336 3213363053363300.00.0
16 Salagová LuciaSalagová Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 334 334xx334x0.00.0
17 Zrubcová KristínaZrubcová Kristína
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
06 06 324 3243243203243070.00.0
18 Lachkovičová PatríciaLachkovičová Patrícia
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
06 06 321 3212802833212750.00.0
19 Mikuličková InaMikuličková Ina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 318 3163132843163180.00.0
20 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 312 x312267312x0.00.0
21 Vybíralová HanaVybíralová Hana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 297 2962942882962970.00.0
Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
06 06 NM xxx0.0x0.00.0
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (pi, 19.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kubica MichalKubica Michal
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 407 4073904034070.00.00.0
2 Belluš SamoBelluš Samo
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 360 3583603553600.00.00.0
3 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 345 3453393243450.00.00.0
4 Janek JánJanek Ján
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 342 340x3423420.00.00.0
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 336 336259x3360.00.00.0
6 Valášek JakubValášek Jakub
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 330 x3303193300.00.00.0
7 Tóth TomášTóth Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 325 3213193253250.00.00.0
8 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 313 3002553133130.00.00.0
9 Kminiak JakubKminiak Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
08 08 307 2382893073070.00.00.0
10 Špaček SamuelŠpaček Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 299 299293x2990.00.00.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (pi, 19.1.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bendová EmaBendová Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 388 3553883853880.00.00.0
2 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 354 3193543353540.00.00.0
3 Rychtáriková DorotaRychtáriková Dorota
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 321 3133212993210.00.00.0
4 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 310 301310x3100.00.00.0
5 Martišová DianaMartišová Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 310 3102962763100.00.00.0
6 Dobiašová MartinaDobiašová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 299 299298x2990.00.00.0
7 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia
Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica
07 07 292 2922872702920.00.00.0
8 Olle KatarínaOlle Katarína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
08 08 292 2772802922920.00.00.0
9 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 289 2522892802890.00.00.0
10 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 275 2692752502750.00.00.0
11 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 272 272252x2720.00.00.0
12 Pašková NinaPašková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 246 2132462322460.00.00.0
13 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 243 243236x2430.00.00.0
14 Kekeli StellaKekeli Stella
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
07 07 242 x242-2420.00.00.0
Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 NM xxx0.00.00.00.0
Celkom 15 pretekárov