<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok ml. a najml. žiactvo

Bratislava (19. 1. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 16:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 2:00.12
2 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:00.30
3 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:05.36
4 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.66
5 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 4 2:15.42
6 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:25.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 16:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:50.64
2 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:50.70
3 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:11.58
4 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:11.72
5 Henček JánHenček Ján 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:26.20
6 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:32.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 16:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:00.02
2 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:11.18
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:15.04
4 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:17.61
5 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:20.04
6 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:34.46
7 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:40.12
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 16:35) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:50.64
2 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 1:50.70
3 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:00.02
4 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:00.12
5 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:00.30
6 Banetka FilipBanetka Filip 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:05.36
7 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.66
8 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:11.18
9 Jakuš MichalJakuš Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:11.58
10 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:11.72
11 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.04
12 Blaško DanielBlaško Daniel 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2:15.42
13 Pavle PeterPavle Peter 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:17.61
14 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:20.04
15 Bojda SamuelBojda Samuel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:25.12
16 Henček JánHenček Ján 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:26.20
17 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:32.78
18 Kovársky AndrejKovársky Andrej 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:34.46
19 Špaňo ŠimonŠpaňo Šimon 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:40.12
Celkom 19 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 16:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:14.57
2= Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:15.23
2= Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:15.23
4 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 6 2:21.24
5 Herna Rebecca IdaHerna Rebecca Ida 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 2:21.93
6 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:30.01
Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 DNS
Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 16:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:53.71
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 1:54.27
3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:55.19
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:57.61
5 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 9 1:57.99
6 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:03.03
7 Šajtyová LeaŠajtyová Lea 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:26.13
8 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:27.09
Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 1 DNS
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 16:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1:53.71
2 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:54.27
3 Seidlová SimonaSeidlová Simona 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:55.19
4 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:57.61
5 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1:57.99
6 Šimurková PetraŠimurková Petra 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:03.03
7 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:14.57
8= Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.23
8= Ballová LinaBallová Lina 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:15.23
10 Horváthová SašaHorváthová Saša 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2:21.24
11 Herna Rebecca IdaHerna Rebecca Ida 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:21.93
12 Šajtyová LeaŠajtyová Lea 06 06 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:26.13
13 Suchánková SáraSuchánková Sára 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:27.09
14 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:30.01
Glevaňáková ErikaGlevaňáková Erika 06 06 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok DNS
Hrúziková HanaHrúziková Hana 05 05 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... DNS
Kaminská LeaKaminská Lea 05 05 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok DNS
Celkom 17 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 1:55.01
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 2:04.77
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 2:04.78
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:10.33
5 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:10.83
6 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:13.19
7 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:23.19
8 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:33.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:16.59
2 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 2:21.54
3 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 2:22.12
4 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:22.15
5 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 2:24.04
6 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 1 2:27.14
7 Regeš LeoRegeš Leo 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 5 2:47.58
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1:55.01
2 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:04.77
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:04.78
4 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:10.33
5 Koman MichalKoman Michal 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2:10.83
6 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:13.19
7 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:16.59
8 Rehák MatejRehák Matej 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:21.54
9 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:22.12
10 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:22.15
11 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:23.19
12 Nagy AlexNagy Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2:24.04
13 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:27.14
14 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:33.01
15 Regeš LeoRegeš Leo 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:47.58
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 19.1.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:22.29
2 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:22.85
3 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:23.39
4 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 1 2:25.39
5 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:29.41
6 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:29.91
7 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 7 2:43.79
8 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:53.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 19.1.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mrázová RebeccaMrázová Rebecca 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 6 2:21.82
2 Kmotríková ZuzanaKmotríková Zuzana 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 2:30.56
3 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 3 2:31.44
4 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:39.88
5 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 4 2:40.94
6 Ovečková SofiaOvečková Sofia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 7 2:59.56
Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (pi, 19.1.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:09.29
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:12.83
3 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:22.63
4 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:44.41
5 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:47.49
6 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:01.13
7 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:02.75
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (pi, 19.1.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:09.29
2 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:12.83
3 Mrázová RebeccaMrázová Rebecca 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:21.82
4 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:22.29
5 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.63
6 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:22.85
7 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:23.39
8 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 2:25.39
9 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:29.41
10 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:29.91
11 Kmotríková ZuzanaKmotríková Zuzana 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:30.56
12 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:31.44
13 Kisléghyová KarinKisléghyová Karin 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:39.88
14 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 2:40.94
15 Jakušová BarboraJakušová Barbora 08 08 Športový triatlonový klub PezinokŠportový triatlonový klub P... 2:43.79
16 Rakusová NatáliaRakusová Natália 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:44.41
17 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:47.49
18 Bojdová LuciaBojdová Lucia 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:53.41
19 Ovečková SofiaOvečková Sofia 07 07 Boscovia Nová DubnicaBoscovia Nová Dubnica 2:59.56
20 Petríková SimonaPetríková Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:01.13
21 Pillerová MartinaPillerová Martina 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:02.75
Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 22 pretekárov