<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Liga AZB st. žiactvo

Bratislava (22. 6. 2022)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 17:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.62
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.70
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.75
4 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.82
5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.93
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 17:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.75
2 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 07.94
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.00
4 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.62
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.70
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.75
3 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.75
5 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.82
6 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 07.93
7 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 07.94
8 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.00
9 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.05

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 16:40) official Vietor: -2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.86
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.95
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.99
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.09
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 16:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.27
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.53
3 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.65
4 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 08.66
5 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.66
6 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 08.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 16:40) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.42
2 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.62
3 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.19
4 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.33
5 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.35
6 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.89
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 16:40) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 08.19
2 Kadlečík MartrinKadlečík Martrin 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.77
3 Janočko TomášJanočko Tomáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.63
4 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.77
Podskoč FilipPodskoč Filip 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 07.86
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 07.95
3 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.99
4 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.09
5 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 PB 08.19
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.27
7 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.34
8 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.42
9 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.53
10 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.62
11 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.65
12 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 08.66
12 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.66
14 Kadlečík MartrinKadlečík Martrin 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.77
15 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 08.92
16 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 09.19
17 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.33
18 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.35
19 Janočko TomášJanočko Tomáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.63
20 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.89
21 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 10.77
Švajlen MatúšŠvajlen Matúš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Podskoč FilipPodskoč Filip 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 16:55) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.94
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 08.28
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.42
4 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
5 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 16:55) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.35
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 08.78
4 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 08.92
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.38
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.94
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 08.28
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.35
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.42
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58
6 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 08.78
7 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
8 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 08.92
9 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.38
10 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.59

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.04
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.14
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.25
4 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.37
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.55
6 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.66
7 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.68
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.42
2 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.54
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.67
4 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.74
5 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.85
6 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.89
7 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 PB 08.57
2 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.74
3 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.82
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.91
5 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.96
6 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
7 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.09
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.05
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.07
3 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.08
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.12
5 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22
6 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.29
7 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.25
2 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.28
3 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.30
4 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.34
5 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.35
6 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.37
7 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.39
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 SB 09.16
2 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.30
3 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 09.48
4 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.59
5 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 09.70
6 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.71
7 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.89
2 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.91
3 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.12
4 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.14
5 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.33
6 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (st, 22.6.2022 - 16:20) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.81
2 320 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.40
3 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.90
4 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.71
5 Draždáková DominikaDraždáková Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.23
Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.04
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.14
3 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 08.25
4 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.37
5 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.42
6 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.54
7 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.55
8 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 PB 08.57
9 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.66
10 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.67
11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.68
12 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 08.74
12 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.74
14 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.81
15 Bacigálová BarboraBacigálová Barbora 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.82
16 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.85
17 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.89
18 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.91
18 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.91
20 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.96
21 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.00
22 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.05
23 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.07
24 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.08
25 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.09
26 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.12
27 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 SB 09.16
28 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.22
29 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.25
30 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 09.28
31 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.29
32 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 09.30
32 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.30
34 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.34
35 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.35
36 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.37
37 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.39
38 320 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.40
39 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 09.48
40 Adamčíková KristínaAdamčíková Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.51
41 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.59
42 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 PB 09.70
43 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 09.71
44 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.89
45 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.90
46 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.91
46 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 09.91
48 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.12
49 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.14
50 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 10.33
51 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.53
52 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.71
53 Draždáková DominikaDraždáková Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.23
Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:35) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.14
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.32
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 18.70
4 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 18.78
5 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 19.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:35) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 17.12
2 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.56
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.05
4 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 19.11
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 17.12
2 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 17.56
3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.05
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.14
5 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.32
6 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 18.70
7 Čupka RastislavČupka Rastislav 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 18.78
8 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 19.11
9 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 19.63

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.77
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.24
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.45
4 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 19.66
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.54
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.07
2 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.78
3 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 20.29
4 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 20.40
5 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 21.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 20.88
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 21.58
3 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.19
Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.22
2 275 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 24.27
3 Podskoč FilipPodskoč Filip 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 24.51
4 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 27.13
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.77
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.07
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.24
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.45
5 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 19.66
6 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 19.78
7 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 20.29
8 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 20.40
9 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.54
10 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 20.88
11 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 21.02
12 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 3 21.58
13 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.19
14 Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 24.22
15 275 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 SB 24.27
16 Podskoč FilipPodskoč Filip 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 24.51
17 Gomba MarcelGomba Marcel 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 27.13
Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:40) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.07
2 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 19.76
Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:40) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.40
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 19.85
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 21.24
4 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.44
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 18:40) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 21.59
2 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 21.67
3 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.65
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.07
2 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.40
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 19.76
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 19.85
5 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 21.24
6 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 21.44
7 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 21.59
8 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 21.67
9 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.65
Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.55
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.29
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.39
4 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.80
Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.54
2 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 20.55
3 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.23
4 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.35
Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 21.38
2 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.59
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.85
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.87
5 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.94
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.94
2 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 22.19
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 22.35
4 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 22.53
5 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.86
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.42
2 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 22.90
3 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 22.99
4 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.02
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 22.97
2 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.45
3 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 23.82
4 446 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.23
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 24.44
2 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.65
3 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.92
Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (st, 22.6.2022 - 18:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.80
2 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.66
3 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.13
4 Draždáková DominikaDraždáková Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 29.77
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.55
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.29
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.39
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 20.54
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 20.55
6 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.80
7 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.23
8 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 21.35
9 Kutliaková LilliKutliaková Lilli 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 21.38
10 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 21.59
11 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 21.85
12 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.87
13 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.94
13 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 21.94
15 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 22.19
16 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 22.35
17 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.42
18 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 22.53
19 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 22.86
20 Mešková HanaMešková Hana 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 22.90
21 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 22.97
22 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 22.99
23 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 23.02
24 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 23.45
25 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 23.82
26 446 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 24.23
27 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 24.44
28 Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.65
29 Slobodová LuciaSlobodová Lucia 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 24.80
30 Jursová TerezaJursová Tereza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.92
31 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 26.66
32 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 27.13
33 Draždáková DominikaDraždáková Dominika 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 29.77
Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 34.15
2 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 35.54
3 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 36.16
4 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.78
5 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 38.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.45
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 38.33
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 39.24
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 38.34
2 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 39.97
3 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 48.32
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 34.15
2 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 35.54
3 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 PB 36.16
4 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.78
5 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 37.45
6 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 38.11
7 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 38.33
8 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 38.34
9 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 39.24
10 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 39.97
11 Leskovský MilanLeskovský Milan 65 65 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 48.32

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 39.00
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 39.18
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 40.84
4 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 44.18
5 Janočko TomášJanočko Tomáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 49.60
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 42.22
2 Kadlečík MartrinKadlečík Martrin 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.27
3 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 45.05
4 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.68
5 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 52.30
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 39.00
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 39.18
3 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 40.84
4 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 42.22
5 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 44.18
6 Kadlečík MartrinKadlečík Martrin 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 44.27
7 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 45.05
8 Janočko TomášJanočko Tomáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 49.60
9 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 50.68
10 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 PB 52.30

300 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 41.21
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.68
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 43.04
5 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 44.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 43.62
2 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 44.16
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 45.89
4 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 46.49
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 41.21
2 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.68
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 42.35
4 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 43.04
5 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 PB 43.62
6 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 44.16
7 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 44.18
8 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 45.89
9 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 46.49

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 43.22
2 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 44.74
3 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 46.10
4 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 46.19
Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 47.68
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 48.72
3 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 48.80
4 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.87
5 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 57.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.86
2 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.47
3 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 52.18
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 54.32
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 43.22
2 Hatríková LenkaHatríková Lenka 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 44.74
3 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.86
4 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 46.10
5 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 46.19
6 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 47.68
7 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.47
8 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 48.72
9 Kovářová Kristína EllaKovářová Kristína Ella 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 48.80
10 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.87
11 Žovicová ElaŽovicová Ela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 52.18
12 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 54.32
13 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 57.20
Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 77 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:13.00
2 89 Kollár JozefKollár Jozef 77 77 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 2:17.28
3 108 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:21.02
4 111 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 2:23.53
Celkom 4 pretekári

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 128 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 PB 2:23.23
2 188 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:24.14
3 134 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 2:44.14
4 127 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:44.94
5 143 Ferenčík DavidFerenčík David 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 3:18.68
275 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2:53.94
Celkom 6 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:33.26
2 315 O´Donobhan MegO´Donobhan Meg 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:43.32
Celkom 2 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 320 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:32.10
2 222 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:37.38
3 230 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 2:42.02
4 411 Markovičová MiškaMarkovičová Miška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:48.30
5 224 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.17
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 19:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 215 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6:07.25
2 437 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 PB 6:11.50
3 436 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 6:12.25
4 439 Srnánek RastislavSrnánek Rastislav 95 95 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 4 6:18.65
5 438 Both LukášBoth Lukáš 01 01 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 8:21.79
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 19:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 440 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 PB 6:21.61
2 441 Kostoláni AlexanderKostoláni Alexander 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 7:06.17
3 442 Mihaľov MaximMihaľov Maxim 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 7:22.30
4 443 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 8:10.55
Celkom 4 pretekári

2000 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 19:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 444 Grmanová LauraGrmanová Laura 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 8:00.09
Celkom 1 pretekári

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 19:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 447 Marková EmaMarková Ema 09 09 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 7:28.88
2 448 Pécsiová EliškaPécsiová Eliška 08 08 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 5 8:23.05
3 445 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 8:29.18
4 446 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 9:26.86
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 16:10) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 15.26
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 15.95
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 17.93
4 134 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.15
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 16:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.57
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 16:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.83
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.99
3 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.15
4 230 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.61
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 19.83
6 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 16:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.88
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.46
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 18.61
4 224 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.65
5 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.11
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 15.88
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.46
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.83
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.99
5 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 18.15
6 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 18.61
7 230 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 19.61
8 224 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 19.65
9 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 19.83
10 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.11
11 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.67

300 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:40.34
2 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:42.96
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 02 (st, 22.6.2022 - 19:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:45.70
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 18:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:48.36
2 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:50.03
3 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:52.32
4 134 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:01.47
5 143 Ferenčík DavidFerenčík David 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 1:03.20
Celkom 5 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 22.6.2022 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:44.02
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 22.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:52.70
2 230 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:55.97
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:56.50
4 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.31
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 22.6.2022 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:57.46
2 224 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.12
3 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:59.69
4 445 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.61
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:52.70
2 230 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 0:55.97
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:56.50
4 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:57.46
5 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 0:58.31
6 224 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:59.12
7 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 0:59.69
8 445 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:13.61

Skok do výšky - Muži

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 178 183
1 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 178 - - - - - - - - - o - o xo xxx
2 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 PB 167 - - - o o xo o xo xo o xxx
3 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 153 o o o o xo o xxx
4 Babeľa AdamBabeľa Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 PB 153 o o o o xxo o xxx
5 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 PB 143 o o xxo xxo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170
1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 153 - - - - o o xo xxx
2 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 5 153 - o o o xo o xo xxx
3 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 1 PB 143 o o o xxo o xxx
4 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 138 o o o xxo xxx
5 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 PB 133 o xo xo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170
MS Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 PB 164 - - - o - - - o o o xxo o xxx
MS Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 10 153 - - - o - - o xxo xo xxx
3 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 9 153 - - - - o o xo xxo xo xxx
4 Godárska EsterGodárska Ester
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 7 PB 138 - - o o o o xxx
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 PB 138 o o o o xo o xxx
6= Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 8 133 - - o o o xxx
6= Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 PB 133 o o o o o xxx
8 Lázničková SimonaLázničková Simona
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 2 PB 128 o o o o xxx
9 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 PB 128 o o xo o xxx
10 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 6 123 o o o xxx
Čierna AlexandraČierna Alexandra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 1 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 22.6.2022 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 10 PB 528 +0.0 m/s 524  1,40 502  0,00 509  1,90 524 528  0,00 316  0,70 463  1,10
2 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 7 PB 511 +1.3 m/s 506  0,00 459  0,00 448  0,00 506 x 480  1,70 511  1,30
3 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 PB 511 +0.0 m/s 460  1,10 x 490  1,30 490 497  1,60 511  0,00 x
4 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 12 500 +0.9 m/s 487  1,60 347  0,30 500  0,90 500 485  0,00 494  1,40 x
5 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 11 498 +0.0 m/s 476  2,40 498  0,00 x 498 438  0,00 x x
6 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 8 494 +5.0 m/s 493 +0.0 m/s 467  0,00 493  0,00 488  0,00 493 475  0,10 466  0,00 494  5,00
7 Vyparina MarkoVyparina Marko
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 6 452 +0.8 m/s x 431  0,00 452  0,80 452
8 Fleško TimotejFleško Timotej
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
08 08 1 PB 451 +0.9 m/s x 435  0,50 445  0,50 445 x x 451  0,90
9 Procházka DenisProcházka Denis
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 3 SB 443 +0.0 m/s 431  1,40 428  0,00 443  0,00 443
10 Ballesteros MarcoBallesteros Marco
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 5 413 +0.0 m/s 413  0,00 x x 413
11 Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 383 +0.0 m/s 383  0,00 383  1,10 x 383
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 22.6.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 27 524 +2.1 m/s 499 +0.0 m/s 471  0,80 524  2,10 - 524 x 499  0,00 489  2,30
2 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 24 473 +2.1 m/s 464 +1.2 m/s 464  1,20 462  0,60 - 464 473  2,10 442  0,00 x
3 Grebečiová ValikaGrebečiová Valika
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 26 PB 472 +1.0 m/s 462  2,50 x - 462 x x 472  1,00
4 Pulcová Vanessa LiliPulcová Vanessa Lili
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 23 440 +0.5 m/s 437  1,60 432  1,50 - 437 440  0,50 x 436  0,00
5 Hustá DominikaHustá Dominika
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 19 431 +1.6 m/s 424  1,60 431  1,60 - 431 399  1,20 397  0,70 418  1,00
6 Javorová PaulínaJavorová Paulína
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 1 PB 426 +0.0 m/s 426  0,00 404  1,70 - 426 403  1,60 403  0,60 420  0,50
7 Dubinová DianaDubinová Diana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 21 410 +1.1 m/s x 410  1,10 - 410 x x x
8 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 22 402 +1.7 m/s 402  1,70 394  1,10 - 402 365  0,80 348  1,60 x
9 Méryová NelaMéryová Nela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 16 389 +1.7 m/s 389  1,70 387  2,00 389
10 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 20 389 +0.5 m/s 389  0,50 380  1,20 389
11 Perknovská LauraPerknovská Laura
Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma...
09 09 15 382 +1.3 m/s 382  1,30 381  0,90 382
12 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 9 PB 372 +1.0 m/s 372  1,00 352  1,20 372
13 Golhová SimonaGolhová Simona
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
09 09 6 PB 370 +1.9 m/s 362  0,50 370  1,90 370
14 Kojšová ElizabethKojšová Elizabeth
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 7 363 +2.1 m/s 357 +0.9 m/s 357  0,90 363  2,10 363
15 446 Kalmárová MartinaKalmárová Martina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 10 360 +2.5 m/s 358 +1.2 m/s 358  1,20 360  2,50 360
16 Čerepkaiova DanielaČerepkaiova Daniela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 25 355 +1.4 m/s 355  1,40 r 355
17 Borza AdrianaBorza Adriana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 14 342 +2.4 m/s 342  2,40 x 342
18 Jursová TerezaJursová Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 5 320 +1.6 m/s 320  1,60 237  1,40 320
19 Čierna AlexandraČierna Alexandra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 4 291 +0.1 m/s 232  1,20 291  0,10 291
20 Mravcová OlíviaMravcová Olívia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 2 PB 288 +0.3 m/s 286  1,70 288  0,30 288
21 Kosová KarolínaKosová Karolína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
09 09 11 287 +1.6 m/s 287  1,60 x 287
22 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 3 253 +0.8 m/s 253  0,80 x 253
23 Kollárová TimeaKollárová Timea
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
10 10 8 237 +1.3 m/s x 237  1,30 237
Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 17 NM x x -
Žovicová ElaŽovicová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 12 NM x x -
Poznámky/pokusy:
" 2 pokusy + 3 finálové
Celkom 25 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 22.6.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 9 PB 10.33 0.0
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 8 09.38 0.0
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 PB 08.87 0.0
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 08.60 0.0
5 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 08.33 0.0
6 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 4 PB 08.27 0.0
7 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 PB 07.85 0.0
8 222 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 07.30 0.0
9 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 06.72 0.0
10 445 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 PB 03.75 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 PB 07.41 07.09 07.41 06.74 7.41 07.19 07.39 07.27
2 127 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 07.28 06.98 06.67 07.28 7.28 06.72 06.98 06.55
3 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 2 PB 07.05 x 06.89 06.98 6.98 07.03 06.91 07.05
4 Babeľa DominikBabeľa Dominik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 06.41 05.70 06.07 05.35 6.07 06.41 06.07 05.92
5 143 Ferenčík DavidFerenčík David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 04.28 x 03.27 04.19 4.19 04.28 02.48 03.40
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 13.34 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 0,75 kg - Staršie žiačky

(st, 22.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 1 PB 24.30 0.0
2 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 22.55 0.0
3 222 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 PB 14.59 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni

(st, 22.6.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 1 39.50 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 28.26 0.0
2 Blichárová ElaBlichárová Ela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 3 PB 27.94 0.0
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 SB 26.40 0.0
4 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 21.67 0.0
5 Pavlíková NatáliaPavlíková Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 20.94 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(st, 22.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 PB 35.66 0.0
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 PB 34.19 0.0
3 128 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
07 07 3 PB 32.53 0.0
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 1 SB 32.23 0.0
5 127 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 PB 23.05 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(st, 22.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 26.70 0.0
2 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 2 26.20 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(st, 22.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jursa FilipJursa Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 2 45.41 0.0
2 Štefan OliverŠtefan Oliver
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 1 38.25 0.0
Celkom 2 pretekárov