<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (21. 5. 2022)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.5.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:02.95 0.284 11.00
2 270 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.74 0.247 9.00
3 25 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:04.11 0.245
4 48 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:04.16 0.255 8.00
5 158 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.65 0.264 7.00
6 149 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:13.86 0.236 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 21.5.2022 - 14:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 53 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:07.55 0.247 6.00
2 26 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:11.31 0.284
3 233 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:11.73 0.289 5.00
4 283 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 1:14.14 0.244 3.00
5 264 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:14.90 0.264 2.00
6 183 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:19.05 0.264 1.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:02.95 0.284 11.00
2 270 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:03.74 0.247 9.00
3 25 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 1:04.11 0.245
4 48 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 1:04.16 0.255 8.00
5 158 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:06.65 0.264 7.00
6 53 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:07.55 0.247 6.00
7 26 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:11.31 0.284
8 233 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 1:11.73 0.289 5.00
9 149 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:13.86 0.236 4.00
10 283 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 1:14.14 0.244 3.00
11 264 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:14.90 0.264 2.00
12 183 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:19.05 0.264 1.00