<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy

Košice (21. 5. 2022)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:47.52 0.289 11.00
2 81 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.94 0.325 8.00
3 209 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 0:50.23 0.222 6.00
4 121 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 0:51.10 0.300 4.00
5 38 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:51.41 0.264 2.00
6 277 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.42 0.245 1.00
7 145 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.25 0.254
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 78 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 0:49.47 0.256 9.00
2 276 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 0:50.44 0.301 5.00
3 215 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.12 0.258 3.00
4 98 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:52.23 0.244
5 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:53.37 0.256
166 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 DNF 0.345
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:50.10 0.256 7.00
2 247 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 0:52.69 0.247
3 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:53.87 0.289
4 212 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.88 0.288
5 101 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 0:54.01 0.236
14 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 21.5.2022 - 15:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.11 0.247
2 42 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:53.55 0.221
3 169 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 0:54.52 0.289
4 107 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:54.82 0.245
5 170 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 0:55.88 0.236
6 141 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.26 0.222
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 0:47.52 0.289 11.00
2 78 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 SB 0:49.47 0.256 9.00
3 81 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.94 0.325 8.00
4 111 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 0:50.10 0.256 7.00
5 209 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 0:50.23 0.222 6.00
6 276 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 0:50.44 0.301 5.00
7 121 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 SB 0:51.10 0.300 4.00
8 215 Valo MarekValo Marek 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 0:51.12 0.258 3.00
9 38 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:51.41 0.264 2.00
10 277 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:51.42 0.245 1.00
11 98 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 0:52.23 0.244
12 145 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:52.25 0.254
13 247 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 0:52.69 0.247
14 37 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 0:53.11 0.247
15 30 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 0:53.37 0.256
16 42 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 0:53.55 0.221
17 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 0:53.87 0.289
18 212 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:53.88 0.288
19 101 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 0:54.01 0.236
20 169 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 0:54.52 0.289
21 107 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:54.82 0.245
22 170 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 0:55.88 0.236
23 141 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:05.26 0.222
166 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 DNF 0.345
14 Vnučko DanielVnučko Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 21.5.2022 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:56.51 0.258 11.00
2 221 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 0:56.81 0.245 9.00
3 181 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:58.37 0.289 8.00
4 220 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.87 0.301 7.00
5 187 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:00.05 0.246 6.00
185 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.278
281 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNF 0.266
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 21.5.2022 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 292 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:57.93 0.213
2 55 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:00.87 0.222 5.00
3 230 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:02.67 0.265 4.00
4 285 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 1:03.48 0.247 3.00
5 64 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 1:04.26 0.254
6 60 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 1:06.20 0.289
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 289 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:56.51 0.258 11.00
2 221 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 0:56.81 0.245 9.00
3 292 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:57.93 0.213
4 181 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:58.37 0.289 8.00
5 220 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:58.87 0.301 7.00
6 187 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 1:00.05 0.246 6.00
7 55 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:00.87 0.222 5.00
8 230 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:02.67 0.265 4.00
9 285 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 1:03.48 0.247 3.00
10 64 Alexy Marína AngelaAlexy Marína Angela 04 04 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 1:04.26 0.254
11 60 Nemcová TerezaNemcová Tereza 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 1:06.20 0.289
185 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 DNF 0.278
281 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNF 0.266