<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (20. 2. 2022)

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.95 Q 0.192
2 74 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.62 Q 0.216
3 75 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 q 0.188
4 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.09 0.186
5 193 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.14 0.163
6 47 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10.20 0.280
7 60 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.69 0.203
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.11 Q 0.196
2 97 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.35 Q 0.147
3 145 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.45 q 0.198
4 69 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.84 0.210
5 167 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.42 0.213
6 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.92 0.222
Poznámky:
3,6 dráha Žltá karta podľa TP 16.7.1
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.2.2022 - 10:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.01 Q 0.373
2 46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.16 Q 0.247
3 48 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 10.13 0.408
4 98 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.28 0.205
5 13 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.09 0.347
6 12 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.69 0.343
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.95 Q 0.192
2 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.01 Q 0.373
3 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.11 Q 0.196
4 46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.16 Q 0.247
5 97 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.35 Q 0.147
6 145 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.45 q 0.198
7 74 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.62 Q 0.216
8 75 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.68 q 0.188
9 69 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.84 0.210
10 180 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.09 0.186
11 48 Szuperáková KristínaSzuperáková Kristína 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 PB 10.13 0.408
12 193 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 10.14 0.163
13 47 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 10.20 0.280
14 98 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 10.28 0.205
15 167 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 10.42 0.213
16 60 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 10.69 0.203
17 14 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.92 0.222
18 13 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.09 0.347
19 12 Michalovičová TimeaMichalovičová Timea 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 11.69 0.343

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 08.63 0.251
2 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 08.73 0.157
3 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 08.89 0.232
4 46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 SB 09.13 0.251
5 97 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 SB 09.34 0.145
6 145 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 09.42 0.195
7 75 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 SB 09.66 0.147
8 74 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.77 0.228
Celkom 8 pretekárov