<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (20. 2. 2022)

Trojskok - Dorastenci

(ne, 20.2.2022 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 181 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 PB 12.16 x x 12.16 12.16 11.94 11.91 x
2 121 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 2 PB 11.76 10.94 x x 10.94 x 11.76 11.52
3 59 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 11.35 x 11.35 11.15 11.35 10.89 x x
4 5 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 11.02 10.14 10.24 10.20 10.24 09.45 10.81 11.02
5 119 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 10.69 x 10.68 10.69 10.69 10.39 10.44 10.22
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 20.2.2022 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 115 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 PB 10.64 09.94 10.03 09.93 10.03 10.43 10.64 10.52
2 92 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 PB 10.57 10.34 09.71 10.34 10.34 09.82 10.43 10.57
3 194 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 10.46 10.33 x 10.33 10.33 10.20 10.46 10.46
4 94 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 PB 10.05 09.78 09.87 x 9.87 09.93 10.05 09.72
5 187 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 PB 10.00 09.51 10.00 09.79 10.00 09.19 09.95 x
6 114 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 PB 08.51 08.09 07.85 08.05 8.09 08.27 x 08.51
Celkom 6 pretekárov