<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (20. 2. 2022)

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 20.2.2022 - 10:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 53 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 18 691 x 657 - 657 484 655 691
2 5 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 594 544 565 594 594 457 x 544
3 198 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 14 PB 587 567 562 567 567 587 577 578
4 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 16 583 x 583 - 583 x x 424
5 119 Dováľ PatrikDováľ Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 7 548 x 522 541 541 548 532 533
6 43 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 11 547 547 518 540 547 547 532 517
7 200 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 10 543 x 543 541 543 x x x
8 88 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 4 PB 543 543 534 507 543 x x 434
9 51 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 5 540 x 540 525 540
10 121 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 13 535 493 535 533 535
11 127 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 2 PB 534 x 534 523 534
12 54 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 3 532 532 496 x 532
13 99 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 12 528 501 526 528 528
14 28 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 6 524 460 524 518 524
15 124 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 9 512 x x 512 512
16 100 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 8 488 475 488 485 488
17 107 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 1 473 408 473 x 473
80 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 15 NM x x x -
Poznámky/pokusy:
" Bačík Michal - žltá karta - pravidlo 18.5
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 20.2.2022 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 15 PB 573 573 565 550 573 572 - 550
2 131 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 16 552 538 x x 538 x 552 x
3 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 PB 538 538 517 521 538 519 x -
4 134 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 10 SB 518 x 518 510 518 x x x
5 145 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 13 517 x 517 489 517 x 486 x
6 46 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 4 PB 512 x 501 498 501 512 x 481
7 136 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 3 PB 500 490 486 485 490 464 483 500
8 170 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 12 499 485 x 499 499 358 x -
9 44 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 1 PB 487 487 476 474 487
10 106 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 7 486 461 481 486 486
11 87 Terezková LilianaTerezková Liliana
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 5 473 473 x x 473
12 102 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 9 471 464 468 471 471
13 167 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 471 428 x 471 471
14 123 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 456 456 429 433 456
15 82 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 437 418 435 437 437
90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 2 NM x x x -
Celkom 16 pretekárov