<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (20. 2. 2022)

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.23 Q 0.141
2 85 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.41 q 0.226
3 83 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.47 0.159
4 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.81 0.172
5 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.81 0.174
6 19 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 07.90 0.166
7 107 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 07.98 0.211
8 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.23 0.169
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.37 Q 0.167
2 65 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.43 q 0.190
3 198 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.44 q 0.191
4 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.84 0.208
5 190 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.84 0.165
6 20 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.90 0.156
7 7 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 07.95 0.185
8 191 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.01 0.184
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.38 Q 0.189
2 99 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 07.46 q 0.370
3 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.57 0.195
4 27 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.70 0.185
5 200 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 07.76 0.206
6 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 07.98 0.134
7 21 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.21 0.226
152 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 DNS
Poznámky:
7,459
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.2.2022 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.38 Q 0.188
2 88 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.46 0.182
3 120 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.52 0.150
4 172 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.173
5 54 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.93 0.212
6 84 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.02 0.249
7 207 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 08.06 0.359
8 160 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.15 0.156
Poznámky:
7,460
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.23 Q 0.141
2 154 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.37 Q 0.167
3 64 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 07.38 Q 0.189
3 128 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 07.38 Q 0.188
5 85 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.41 q 0.226
6 65 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 07.43 q 0.190
7 198 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 07.44 q 0.191
8 99 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 07.46 q 0.370
8 88 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 PB 07.46 0.182
10 83 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.47 0.159
11 120 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 07.52 0.150
12 108 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.57 0.195
13 27 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.70 0.185
14 200 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 07.76 0.206
15 172 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.78 0.173
16 4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.81 0.172
16 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.81 0.174
18 6 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.84 0.208
18 190 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 07.84 0.165
20 19 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 07.90 0.166
20 20 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.90 0.156
22 54 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.93 0.212
23 7 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 07.95 0.185
24 107 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 07.98 0.211
24 37 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 07.98 0.134
26 191 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 08.01 0.184
27 84 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.02 0.249
28 207 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 08.06 0.359
29 160 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.15 0.156
30 21 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.21 0.226
31 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.23 0.169
152 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 DNS

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 07.12 0.151
2 64 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 07.31 0.165
3 154 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 07.32 0.174
4 85 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 SB 07.34 0.225
5 128 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 07.41 0.186
6 65 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.48 0.195
7 99 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 07.50 0.380
8 198 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 07.53 0.199
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 20.2.2022 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 07.82 0.153
2 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 07.85 0.204
3 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 07.90 0.180
4 131 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 07.90 0.144
5 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.00 0.168
6 38 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 08.04 0.201
7 62 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 SB 08.15 0.154
8 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08.15 0.186
Poznámky:
3. miesto - 7,891 4. miesto- 7,900
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 20.2.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.01 Q 0.180
2 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.14 q 0.460
3 63 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.42 0.183
4 116 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.48 0.183
5 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.75 0.160
6 185 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.78 0.406
7 135 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.79 0.217
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 20.2.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97 Q 0.150
2 38 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.06 q 0.162
3 178 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.35 0.201
4 115 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.41 0.171
5 156 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.64 0.250
201 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DQ -0.024
57 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DQ -0.190
Poznámky:
Dráha číslo 1,2 - DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 20.2.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.01 Q 0.427
2 62 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.32 q 0.185
3 101 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 08.53 0.161
4 55 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.55 0.234
5 87 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 08.60 0.329
6 170 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.67 0.370
7 61 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 08.89 0.379
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 20.2.2022 - 11:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.01 Q 0.177
2 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.02 q 0.185
3 82 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.47 0.333
4 123 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 08.49 0.173
5 56 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.69 0.201
6 45 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 08.75 0.364
7 188 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.96 0.225
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.97 Q 0.150
2 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.01 Q 0.180
2 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.01 Q 0.427
2 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.01 Q 0.177
5 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.02 q 0.185
6 38 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 08.06 q 0.162
7 9 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.14 q 0.460
8 62 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.32 q 0.185
9 178 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 08.35 0.201
10 115 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.41 0.171
11 63 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 08.42 0.183
12 82 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.47 0.333
13 116 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.48 0.183
14 123 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 08.49 0.173
15 101 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 08.53 0.161
16 55 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.55 0.234
17 87 Terezková LilianaTerezková Liliana 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 08.60 0.329
18 156 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 08.64 0.250
19 170 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.67 0.370
20 56 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.69 0.201
21 90 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.75 0.160
21 45 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 08.75 0.364
23 185 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.78 0.406
24 135 Lisická LianaLisická Liana 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 08.79 0.217
25 61 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 08.89 0.379
26 188 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.96 0.225
201 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 2 DQ -0.024
57 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 DQ -0.190