<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Bratislava (20. 2. 2022)

60 m - Dorastenci (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 53 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina SB 07.12 0.151
2 64 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava SB 07.31 0.165
3 154 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. SB 07.32 0.174

60 m - Dorastenky (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 137 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 07.82 0.153
2 8 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 07.85 0.204
3 42 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 07.90 0.180

800 m - Dorastenci (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 49 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2:07.92
2 30 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:09.76
3 86 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2:10.26

1500 m - Dorastenci (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 183 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4:25.24
2 50 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4:30.76
3 22 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 4:33.36

1500 m - Dorastenky (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 210 Móricová LuciaMóricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5:37.69
2 175 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5:38.31
3 93 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 5:40.16

3000 m - Dorastenci (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 171 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava PB 09:14.49
2 203 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín PB 09:41.53
3 150 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica PB 09:42.12

3000 m - Dorastenky (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 155 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 11:18.61
2 105 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany PB 11:22.99
3 111 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 11:34.61

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 140 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 07.87 0.172
2 153 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. SB 08.53 0.169
3 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 08.74 0.180

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (nedeľa, 20.2.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 16 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky SB 08.63 0.251
2 132 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 08.73 0.157
3 34 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky SB 08.89 0.232