<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 9. 2021)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.25 11.00
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.25 9.00
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.30 8.00
4 191 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.47 7.00
5 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.52 6.00
6 186 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.77 3.00
7 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.88 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.63 4.00
2 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 08.88
3 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 08.93
4 187 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.99 1.00
5 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.35
6 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93
193 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.21
2 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.32
3 194 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 09.54
4 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 09.60
5 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.62
6 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.69
7 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.53 5.00
2 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.53
3 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.84
4 198 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.92
5 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.10
6 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.46
7 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 10.47
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.17
2 195 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.24
3 200 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.41
4 196 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.54
5 197 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.82
6 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
7 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 11.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.07
2 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.10
3 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.28
4 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.68
5 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.99
6 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.17
7 387 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.9.2021 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.05
2 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.20
3 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.75
4 26 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.17
MS Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.24
6 199 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.00
7 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 12.04
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.25 11.00
1 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.25 9.00
3 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 08.30 8.00
4 191 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 PB 08.47 7.00
5 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.52 6.00
6 Cifra MartinCifra Martin 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.53 5.00
7 193 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 08.63 4.00
8 186 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.77 3.00
9 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 08.88 2.00
9 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 08.88
11 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 PB 08.93
12 187 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 08.99 1.00
13 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.05
14 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.20
15 Kiss AlexKiss Alex 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.21
16 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.32
17 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 09.35
18 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 09.53
19 194 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 09.54
20 Procházka TimotejProcházka Timotej 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 09.60
21 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.62
22 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 09.69
23 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.75
24 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.84
25 198 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 09.92
26 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.93
27 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.97
28 Ligač RolandLigač Roland 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.07
29 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.10
29 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 10.10
31 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.17
31 26 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.17
33 195 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.24
34 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.28
35 200 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.41
36 Pecko SamuelPecko Samuel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.46
37 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 10.47
38 196 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.54
39 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.68
40 197 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.82
41 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 10.99
42 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.00
43 Kadlec JakubKadlec Jakub 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 11.05
44 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 11.17
45 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.24
46 387 Dubovský ZoranDubovský Zoran 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.51
47 199 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 12.00
48 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 4 PB 12.04
193 Ternóczky TobiasTernóczky Tobias 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.36
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.40 11.00
3 309 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.47 9.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.74 8.00
5 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.76 7.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.83 6.00
7 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.86 5.00
8 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.92 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.90 4.00
2 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.00 2.00
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.00 1.00
4 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.02
5 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.08
6 308 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.23
7 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.27
8 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.23
2 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.27
3 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.29
4 359 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.29
5 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.32
6 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.45
7 34 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.57
8 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.60
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.21
2 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.26
3 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.38
4 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.41
5 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
6 353 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.44
7 371 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 09.47
8 349 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.47
2 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.50
3 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.52
4 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.63
5 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.63
6 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.71
7 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.84
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.49
2 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.57
3 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.62
4 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.79
5 38 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.84
6 356 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.92
7 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.21
8 78 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.48
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.41
2 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 PB 09.56
3 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.85
4 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.86
5 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.94
6 358 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.95
7 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.10
8 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.40
2 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.76
3 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.80
4 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.03
5 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.04
6 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.08
7 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.35
Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.75
2 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.03
3 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.13
4 357 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 10.32
5 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.40
6 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.53
7 363 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.54
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.23
2 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.26
3 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.34
4 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.49
5 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.72
6 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
7 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.94
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.87
2 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.05
3 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.15
4 368 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.31
5 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
6 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 12.97
7 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 14.14
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 355 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.73
2 Mareková NatáliaMareková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.89
3 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.09
4 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.27
5 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.71
6 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.02
7 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.84
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (ne, 12.9.2021 - 11:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
2 390 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.73
3 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.90
4 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.96
5 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.26
6 Czafiková Vanessza EllaCzafiková Vanessza Ella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.49
7 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.06
8 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.63
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.36
2 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 08.40 11.00
3 309 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 08.47 9.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 08.74 8.00
5 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 08.76 7.00
6 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 08.83 6.00
7 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 08.86 5.00
8 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 08.90 4.00
9 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.92 3.00
10 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.00 2.00
10 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.00 1.00
12 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.02
13 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.08
14 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 09.21
15 308 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.23
15 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.23
17 Krásna AlexandraKrásna Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 PB 09.26
18 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.27
18 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.27
20 Škultétyová NelaŠkultétyová Nela 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.29
20 359 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.29
22 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.32
23 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.38
23 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.38
25 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 09.40
26 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.41
26 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.41
28 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.42
29 353 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.44
30 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.45
31 371 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 09.47
31 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.47
33 310 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.49
34 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 PB 09.50
35 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.52
36 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 PB 09.56
37 34 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.57
37 Hartlova DanielaHartlova Daniela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.57
39 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.60
40 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.62
41 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.63
41 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.63
43 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.66
44 349 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.69
45 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.71
46 355 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.73
46 390 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.73
48 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 09.75
49 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.76
50 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 09.79
51 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 PB 09.80
52 Laurová RomanaLaurová Romana 08 08 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 09.84
52 38 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.84
54 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.85
55 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 09.86
56 Mareková NatáliaMareková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.89
57 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 09.90
58 356 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.92
59 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.94
60 358 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.95
61 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.96
62 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.03
62 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 10.03
64 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 10.04
65 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 10.08
66 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.09
67 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.10
68 Macková AnetaMacková Aneta 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.12
69 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 10.13
70 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 10.21
71 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.23
72 Pukkaiová NelaPukkaiová Nela 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 10.26
72 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.26
74 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.27
75 357 Belková AlžbetaBelková Alžbeta 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 10.32
76 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.34
77 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.35
78 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.40
79 78 Libich RomanaLibich Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.48
80 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.49
80 Czafiková Vanessza EllaCzafiková Vanessza Ella 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.49
82 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.53
83 363 Smolková IsabellaSmolková Isabella 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.54
84 Dravecká LenkaDravecká Lenka 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.71
85 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 10.72
86 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.83
87 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 10.87
88 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.94
89 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.02
90 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.05
91 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.06
92 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 11.15
93 368 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 11.31
94 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.38
95 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.63
96 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.84
97 Šumáková ElaŠumáková Ela 14 14 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 7 12.97
98 Šimlovičová SabinaŠimlovičová Sabina 15 15 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 1 14.14
Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.41
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.44
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 11.53
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 11.53
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 SB 11.81
5 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.03
Celkom 5 pretekárov

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.33 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.77 9.00
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 11.85 8.00
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 12.04
5 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.04
6 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 12.04 7.00
7 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 12.17
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.66 5.00
2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.73 4.00
3 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.78
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.81 3.00
5 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 12.84
6 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 13.11 1.50
7 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 13.79
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.38 6.00
2 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.52
3 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.88
4 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.11 1.50
5 19 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.64
6 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.01
7 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.47
Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha č. 7
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.33 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.77 9.00
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 11.85 8.00
4 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 PB 12.04
4 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 12.04
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 12.04 7.00
7 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 SB 12.17
8 Beňuš MartinBeňuš Martin 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.38 6.00
9 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.52
10 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.66 5.00
11 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.73 4.00
12 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 12.78
13 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 12.81 3.00
14 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 12.84
15 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 12.88
16 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 13.11 1.50
16 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 13.11 1.50
18 19 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.64
19 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 13.79
20 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.01
21 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 14.47
Halmeš MartinHalmeš Martin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 10:55) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.90
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.99
3 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 14.49
Celkom 3 pretekári

100 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.46
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.20
3 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.29
4 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.41
5 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.85
6 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.91
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:55) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.64 11.00
2 178 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.01 9.00
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.18 8.00
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.23
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 13.54 7.00
6 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.87 3.00
7 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 13.92
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.93 2.00
2 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.15
3 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.18
4 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.29
5 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.66
6 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.96
7 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 15.71
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:55) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 13.38
2 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.60 6.00
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.66 5.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.83 4.00
5 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.01 1.00
6 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.18
7 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.51
Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dráha 5
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.64 11.00
2 178 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 13.01 9.00
3 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 13.18 8.00
4 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.23
5 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 13.38
6 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 13.54 7.00
7 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.60 6.00
8 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.66 5.00
9 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.83 4.00
10 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 13.87 3.00
11 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 13.92
12 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.93 2.00
13 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 14.01 1.00
14 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 14.15
15 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 14.18
15 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14.18
17 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 14.29
18 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.66
19 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 14.96
20 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.51
21 Sedláčková NinaSedláčková Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 15.71
Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 DNS
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.83 11.00
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 20.59 9.00
3 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.02 8.00
4 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 21.87 5.00
5 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.99 4.00
6 29 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.97
Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 190 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 22.31 3.00
2 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 22.46
3 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 22.62 1.00
4 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 23.01
5 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 23.34
6 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 23.35
7 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 24.15
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.26
2 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 25.49
3 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.49
4 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 25.64
5 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.67
6 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 27.12
7 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 28.63
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 187 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.56 7.00
2 Horváth AndrejHorváth Andrej 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.00
3 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.20
4 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.92
5 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 27.03
MS Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.57
193 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.9.2021 - 14:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.77 6.00
2 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.36 2.00
3 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.54
4 192 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.25
5 Jaroš MichalJaroš Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.27
6 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.95
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.83 11.00
2 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 20.59 9.00
3 Polák MatúšPolák Matúš 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 21.02 8.00
4 187 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.56 7.00
5 Sládečka MichalSládečka Michal 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21.77 6.00
6 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 PB 21.87 5.00
7 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 21.99 4.00
8 190 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 22.31 3.00
9 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 22.36 2.00
10 Zeman ŠimonZeman Šimon 08 08 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 22.46
11 Valášek JakubValášek Jakub 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 22.62 1.00
12 29 Ďuriš MartinĎuriš Martin 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.97
13 Horváth AndrejHorváth Andrej 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 23.00
14 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 23.01
15 Štarke FedorŠtarke Fedor 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.26
16 Surový JakubSurový Jakub 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 23.34
17 Pecho OliverPecho Oliver 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 2 PB 23.35
18 Lancz SebastiánLancz Sebastián 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 23.54
19 Harnúšek GabrielHarnúšek Gabriel 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 24.15
20 Valent LeoValent Leo 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 24.20
21 Kletečka MichalKletečka Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.92
22 192 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.25
23 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 25.49
23 Ondrejka MilanOndrejka Milan 10 10 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 5 25.49
25 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 25.64
26 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 25.67
27 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 27.03
28 Kramár SimonKramár Simon 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 27.12
29 Jaroš MichalJaroš Michal 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.27
30 Kuva JozefKuva Jozef 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 28.57
31 Olšovský DominikOlšovský Dominik 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 28.63
32 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 28.95
Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 DNF
193 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.12 11.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 20.53
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 20.97 9.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.07 8.00
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 21.81 7.00
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.82 6.00
7 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 21.97 5.00
8 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 23.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 22.00 4.00
2 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.01 3.00
3 307 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 22.25
4 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 22.44 2.00
5 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.71
6 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.75
7 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 22.98
8 310 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 23.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 22.64
2 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 22.95
3 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.31
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.45
5 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.63
6 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.90
7 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.04
8 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.69
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.92
2 359 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.74
3 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.82
4 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.03
5 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.11
6 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.23
7 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.04
8 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 25.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 24.55
2 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.92
3 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 24.93
4 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 25.39
5 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.71
6 37 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 25.84
7 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 26.07
8 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 26.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 26.06
2 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.07
3 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 26.63
4 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 26.69
5 391 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 27.39
6 362 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 28.38
Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.44
2 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.78
3 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.92
4 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.97
5 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.01
6 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.30
7 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.98
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mareková NatáliaMareková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.33
2 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.08
3 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.14
4 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.85
5 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.81
6 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.16
7 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (ne, 12.9.2021 - 14:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 351 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.44 1.00
2 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.20
3 390 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.91
4 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.60
5 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.19
6 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50
Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 20.12 11.00
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 PB 20.53
3 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 20.97 9.00
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 21.07 8.00
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 21.81 7.00
6 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 21.82 6.00
7 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 21.97 5.00
8 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 22.00 4.00
9 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 22.01 3.00
10 307 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 22.25
11 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 22.44 2.00
11 351 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 22.44 1.00
13 Pečenková Maja AngelinaPečenková Maja Angelina 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 22.64
14 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 22.71
15 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.75
16 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 22.92
17 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 22.95
18 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 22.98
19 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 23.02
20 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 23.31
21 310 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 23.39
22 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 23.45
23 Kováčová ZuzannaKováčová Zuzanna 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 23.63
24 359 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 23.74
25 Marcinátová VanesaMarcinátová Vanesa 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 PB 23.82
26 Hlaváčová KarolínaHlaváčová Karolína 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 23.90
27 Knotková MichaelaKnotková Michaela 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 24.03
28 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 24.04
29 Repová AlexandraRepová Alexandra 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 24.11
30 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.20
31 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 24.23
32 Mareková NatáliaMareková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.33
33 Kojšová AnnaKojšová Anna 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 24.44
34 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 PB 24.55
35 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.69
36 Valachová KatarínaValachová Katarína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.78
37 390 Kuželová RebekaKuželová Rebeka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 24.91
38 Gáliková LauraGáliková Laura 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.92
38 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 24.92
40 Bachárová NikolaBachárová Nikola 13 13 Detská a mládežnícka atletika Stará TuráDetská a mládežnícka atleti... 3 PB 24.93
41 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 24.97
42 Kuvová MáriaKuvová Mária 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 25.04
43 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.08
44 Halabrínová PatríciaHalabrínová Patrícia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 PB 25.12
45 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 25.14
46 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 25.39
47 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.60
48 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 25.71
49 37 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 25.84
50 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.85
51 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 26.06
52 Hudecová TamaraHudecová Tamara 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 PB 26.07
52 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 26.07
54 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 26.09
55 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 26.63
56 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 26.69
57 Paščáková SimonaPaščáková Simona 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.81
58 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.01
59 Záwadzká AmyZáwadzká Amy 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 27.16
60 Macková HanaMacková Hana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.30
61 391 Bódiová SimonaBódiová Simona 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 27.39
62 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 27.48
63 Džalajová Lujza KarolynDžalajová Lujza Karolyn 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 27.98
64 Szalayová LauraSzalayová Laura 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.19
65 362 Chobotová NatáliaChobotová Natália 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 28.38
66 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50
Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 22.83
2 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 23.13
3 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 23.57
Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 23.06
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 23.10
Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.91 11.00
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.97 9.00
3 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.52
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.88 8.00
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.89
6 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.35 7.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:10) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 25.38 6.00
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.62 5.00
3 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.13
4 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.22 4.00
392 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.91 11.00
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.97 9.00
3 Michalík JakubMichalík Jakub 05 05 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 24.52
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.88 8.00
5 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 24.89
6 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.35 7.00
7 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 25.38 6.00
8 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 25.62 5.00
9 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.13
10 Repa SamuelRepa Samuel 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 27.22 4.00
392 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.43
2 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 30.46
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 26.52
2 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.29
3 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 28.65
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 27.52 11.00
2 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.39 8.00
3 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 28.43 7.00
4 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50 6.00
5 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 29.49 3.00
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 30.15
Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 14:20) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 28.31 9.00
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.84 5.00
3 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.14 4.00
4 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.79 2.00
5 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81 1.00
6 383 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 30.22
7 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 33.23
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 27.52 11.00
2 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 28.31 9.00
3 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 28.39 8.00
4 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 28.43 7.00
5 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.50 6.00
6 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 28.84 5.00
7 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 29.14 4.00
8 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 29.49 3.00
9 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.79 2.00
10 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 29.81 1.00
11 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 30.15
12 383 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 30.22
13 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 33.23
Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNF

400 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 0:52.55
Celkom 1 pretekári

400 m - Dorastenci

(ne, 12.9.2021 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 0:53.63 11.00
2 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 0:56.16 9.00
3 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:59.67 8.00
4 18 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:59.82 7.00
5 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:59.98 6.00
6 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 1:04.55 5.00
7 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:04.99 4.00
Celkom 7 pretekárov

400 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 12.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 0:59.32
2 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.71
3 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 1:06.82
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:03.46 9.00
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:04.24 7.00
3 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:04.88 6.00
4 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:05.48 5.00
5 Pňačeková TerezaPňačeková Tereza 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:14.25 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:03.18 11.00
2 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:04.20 8.00
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.85 4.00
4 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.57 3.00
5 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:09.67
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:03.18 11.00
2 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:03.46 9.00
3 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 1:04.20 8.00
4 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:04.24 7.00
5 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:04.88 6.00
6 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:05.48 5.00
7 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:05.85 4.00
8 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 1:08.57 3.00
9 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:09.67
10 Pňačeková TerezaPňačeková Tereza 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 1:14.25 2.00

600 m - Mladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 193 Plavý FilipPlavý Filip 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 15 1:46.06
2 186 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 1:46.84
3 187 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 1:49.46
4 190 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 1:53.87
5 188 Klištinec JakubKlištinec Jakub 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 1:55.48
6 191 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 1:59.77
7 192 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:00.31
8 194 Ševc AdriánŠevc Adrián 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 PB 2:05.60
9 198 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:07.82
10 195 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:10.03
11 196 Jančo PeterJančo Peter 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 PB 2:11.78
12 Kolarik MatejKolarik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:13.63
13 306 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:24.69
14 199 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11 2:38.71
15 200 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 12 2:53.69
Celkom 15 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 12.9.2021 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 307 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 1:47.52
2 309 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 1:48.55 11.00
3 308 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 1:54.34 9.00
4 349 Ďurovská MiriamĎurovská Miriam 10 10 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 PB 1:54.46 8.00
5 351 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:56.80 7.00
6 310 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 1:56.87
7 353 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 1:59.86 6.00
8 350 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:01.82 5.00
9 352 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:07.52 3.00
10 355 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 PB 2:07.95 2.00
11 356 Kajanová Laura LilianaKajanová Laura Liliana 09 09 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 12 2:13.88 1.00
12 359 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:18.97