<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 9. 2021)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.92 11.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.19 9.00
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.26 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.28 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 PB 12.01
2 25 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.04 6.00
3 Mikláš MichalMikláš Michal 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.31 5.00
4 30 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 13.32 4.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.92 11.00
2 Bakay ŠimonBakay Šimon 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.19 9.00
3 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.26 8.00
4 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11.28 7.00
5 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 PB 12.01
6 25 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 12.04 6.00
7 Mikláš MichalMikláš Michal 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 13.31 5.00
8 30 Zemene MatúšZemene Matúš 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 13.32 4.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.83 11.00
2 32 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.28 9.00
3 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.80 8.00
4 31 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.16 6.00
5 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.43 5.00
6 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.69 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 11.80 3.00
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 11.87 2.00
3 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.97 1.00
4 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.24
5 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.27
6 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.34
2 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.10
3 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.71
4 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 16.26
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ne, 12.9.2021 - 10:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.11 7.00
2 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.76
3 367 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.83
4 150 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.96
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.83 11.00
2 32 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 10.28 9.00
3 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.80 8.00
4 Hrotková NatáliaHrotková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.11 7.00
5 31 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 11.16 6.00
6 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 11.43 5.00
7 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11.69 4.00
8 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 11.80 3.00
9 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 PB 11.87 2.00
10 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.97 1.00
11 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.24
12 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 12.34
13 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.10
14 Danielová SofiaDanielová Sofia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 13.27
15 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 13.71
16 Kocianová LauraKocianová Laura 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.76
17 367 Bus Emily ZoeBus Emily Zoe 10 10 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.83
18 150 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 14.96
19 Macharová LuciaMacharová Lucia 11 11 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 16.26
20 Hranáková PaulínaHranáková Paulína 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 16.28