<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva

Trnava (12. 9. 2021)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 12.9.2021 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 11 11.10 10.01 11.10 10.74 11.10 11.10 x 11.03 11.00
2 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 10 PB 10.25 10.00 10.25 09.51 10.25 09.89 10.19 09.58 9.00
3 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 08.53 08.53 08.16 08.45 8.53 08.23 08.20 07.79 8.00
4 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
09 09 8 08.10 08.02 08.10 07.95 8.10 08.06 08.04 07.96 7.00
5 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
08 08 3 PB 08.03 07.68 08.03 07.46 8.03 07.65 - - 6.00
6 Šrámek Tadeᚊrámek Tadeáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 PB 07.97 07.70 07.78 07.97 7.97 07.07 07.76 06.99 5.00
7 Müller AdamMüller Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
09 09 7 PB 07.66 07.66 06.94 07.10 7.66 07.16 07.35 07.65 4.00
8 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 5 PB 07.16 06.29 07.16 06.50 7.16 - - - 3.00
9 Hlava SamuelHlava Samuel
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
10 10 2 PB 05.42 05.09 04.95 05.42 5.42
10 Mikláš MichalMikláš Michal
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 4 PB 03.85 03.85 - - 3.85 2.00
11 Bilický Félix OliverBilický Félix Oliver
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
11 11 1 PB 03.76 03.76 03.48 03.75 3.76 1.00
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 12.9.2021 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Grňová KláraGrňová Klára
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 10.44 09.73 10.11 10.44 10.44 x 09.95 x 11.00
2 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 7 10.40 10.14 - 10.40 10.40 - 10.28 - 9.00
3 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 9 10.38 09.03 x 09.58 9.58 08.89 10.38 08.53 8.00
4 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 10 10.20 09.83 09.93 09.96 9.96 10.20 x x 7.00
5 Matulová NatáliaMatulová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 5 PB 09.48 08.46 09.29 09.22 9.29 09.23 09.48 09.06 6.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 4 09.01 08.34 08.54 09.01 9.01 08.72 08.19 08.43 5.00
7 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 6 08.39 08.24 07.96 08.12 8.24 08.39 08.10 08.27 4.00
8 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 07.43 07.16 07.43 07.05 7.43 07.20 07.40 06.91 3.00
9 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 07.32 07.32 06.87 06.93 7.32 2.00
10 Izakovičová AlžbetaIzakovičová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 06.25 05.76 05.55 06.25 6.25 1.00
Celkom 10 pretekárov