<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov starších žiakov a starších žiačok

Trnava (29. 5. 2021)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.98
2 135 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.11
3 106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 18.29
4 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.75
5 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.14
6 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 19.74
7 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.02
8 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 20.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 12:20) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.01
2 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.30
3 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.86
4 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 20.31
5 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 20.80
6 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.76
7 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.98
2 135 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.11
3 106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 18.29
4 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.75
5 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.01
6 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.14
7 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.30
8 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 19.74
9 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.86
10 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.02
11 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 20.21
12 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 20.31
13 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 20.80
14 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.76
15 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.59
2 42 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.23
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.32
4 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 20.74
5 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.07
6 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.36
15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.68
2 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.15
3 125 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.47
4 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.53
5 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.55
6 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.84
143 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 22.02
2 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.14
3 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.30
4 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.33
5 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.50
6 131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.93
7 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.83
2 70 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.87
3 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.33
4 130 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.42
5 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 24.75
6 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.15
7 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.59
2 42 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.23
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.32
4 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.68
5 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 20.74
6 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.07
7 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.36
8 96 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.83
9 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 22.02
10 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.14
11 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.15
12 125 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.47
13 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.53
14 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.55
15 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.84
16 70 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.87
17 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.30
18 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.33
18 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.33
20 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.50
21 131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.93
22 130 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.42
23 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.52
24 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 24.75
25 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.15
26 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.87
15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
143 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS