<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov starších žiakov a starších žiačok

Trnava (29. 5. 2021)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.5.2021 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.24 Q
2 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.86 Q
3 45 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.26 q
4 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29
5 115 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.01
6 52 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.13
46 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Poznámky:
Postup: Prví dvaja + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.5.2021 - 10:00) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.21 Q
2 1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.23 Q
3 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.25 q
4 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.37
5 44 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.79
6 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.98
106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 DQ
Poznámky:
Postup: Prví dvaja + 2 časy Dráha 4 DQ podľa TP 16.8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.5.2021 - 10:00) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.80 Q
2 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 07.92 Q
3 153 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.29
4 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.93
5 155 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.99
6 104 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.21
7 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.66
Poznámky:
Postup: Prví dvaja + 2 časy
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.24 Q
2 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.80 Q
3 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.86 Q
4 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 07.92 Q
5 2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.21 Q
6 1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.23 Q
7 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.25 q
8 45 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.26 q
9 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.29
9 153 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 08.29
11 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 08.37
12 44 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.79
13 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.93
14 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.98
15 155 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.99
16 115 Urbán JakubUrbán Jakub 09 09 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 09.01
17 52 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.13
18 104 Devoša FilipDevoša Filip 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.21
19 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.66
46 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 DQ

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 29.5.2021 - 11:05) official Vietor: +4.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.19
2 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.70
3 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.79
4 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 07.94
5 1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.16
6 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.18
7 2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.19
8 45 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.26
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 29.5.2021 - 11:10) official Vietor: +4.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.03
2 61 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.04
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 08.19
4 43 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 08.32
5 100 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.49
6 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 08.52
7 158 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 08.52
8 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.86
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.5.2021 - 10:15) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.10 Q
2 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.70
3 27 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.82
4 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
5 91 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.21
6 73 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.63
7 126 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.74
Poznámky:
Postup: Víťaz + 3 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.5.2021 - 10:15) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.50 Q
2 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.50 q
3 36 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.72
4 68 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.13
5 66 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25
6 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.43
7 62 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.78
8 83 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 09.93
Poznámky:
Postup: Víťaz + 3 časy
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.5.2021 - 10:15) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.18 Q
2 158 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.49 q
3 65 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.83
4 108 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.03
5 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.31
6 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.57
7 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.95
131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 DQ
Poznámky:
Postup: Víťaz + 3 časy Dráha 7 DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.5.2021 - 10:15) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 08.25 Q
2 43 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.40 q
3 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.98
4 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.01
5 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 09.25
6 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.74
7 57 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.62
Poznámky:
Postup: Víťaz + 3 časy
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 29.5.2021 - 10:15) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.46 Q
2 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.89
3 67 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
4 34 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.96
5 75 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.23
6 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.67
7 71 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.21
8 64 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
Poznámky:
Postup: Víťaz + 3 časy
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.10 Q
2 61 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.18 Q
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 08.25 Q
4 43 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.40 q
5 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.46 Q
6 158 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 08.49 q
7 100 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.50 Q
7 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.50 q
9 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.70
10 36 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 08.72
11 27 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.82
12 65 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.83
13 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 08.89
14 67 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.96
14 34 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.96
16 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.98
17 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 09.01
18 108 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.03
19 68 Lelovská SimonaLelovská Simona 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.13
20 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.18
21 91 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 09.21
22 75 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.23
23 66 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.25
23 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 09.25
25 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.31
26 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.43
27 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.57
28 73 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.63
29 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.67
30 126 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.74
30 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 09.74
32 62 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.78
33 83 Mandáková KarinMandáková Karin 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 09.93
34 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.95
35 71 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.21
36 57 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 10.62
37 64 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.96
131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 12:20) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.98
2 135 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.11
3 106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 18.29
4 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.75
5 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.14
6 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 19.74
7 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.02
8 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 20.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 12:20) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.01
2 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.30
3 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.86
4 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 20.31
5 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 20.80
6 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.76
7 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.98
2 135 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18.11
3 106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 18.29
4 137 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 18.75
5 10 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.01
6 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 19.14
7 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 19.30
8 19 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 19.74
9 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 19.86
10 152 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.02
11 32 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 20.21
12 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 20.31
13 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 20.80
14 151 Drobena JánDrobena Ján 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 21.76
15 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.37

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.59
2 42 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.23
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.32
4 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 20.74
5 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.07
6 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.36
15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.68
2 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.15
3 125 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.47
4 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.53
5 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.55
6 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.84
143 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 22.02
2 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.14
3 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.30
4 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.33
5 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.50
6 131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.93
7 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.52
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 29.5.2021 - 12:35) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.83
2 70 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.87
3 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.33
4 130 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.42
5 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 24.75
6 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.15
7 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 19.59
2 42 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 20.23
3 113 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 20.32
4 76 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.68
5 119 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 20.74
6 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.07
7 41 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 21.36
8 96 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.83
9 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 6 22.02
10 161 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.14
11 37 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 22.15
12 125 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 22.47
13 53 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 22.53
14 118 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 22.55
15 120 Zigová EmaZigová Ema 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 22.84
16 70 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.87
17 171 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.30
18 54 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.33
18 58 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.33
20 35 Kordošová JúliaKordošová Júlia 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 23.50
21 131 Luisa KrakouLuisa Krakou 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 23.93
22 130 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 24.42
23 117 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 24.52
24 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 24.75
25 59 Dekanová NelaDekanová Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 25.15
26 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 25.87
15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
143 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 39.47
2 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 39.79
3 28 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 40.01
4 1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 42.31
5 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 11:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 43.51
2 153 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 44.75
3 9 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.47
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 39.47
2 29 Petrovič NatanPetrovič Natan 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 39.79
3 28 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 40.01
4 1 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 42.31
5 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.75
6 21 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 43.51
7 153 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 44.75
8 9 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.47
2 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 44.03
2 159 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 45.50
3 158 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 45.99
4 30 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 46.09
5 31 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 49.34
6 129 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 50.97
7 56 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 53.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 48.07
2 108 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 49.12
3 67 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 51.51
4 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 56.03
5 62 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 58.17
6 57 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 64.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 29.5.2021 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 50.52
2 16 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 51.47
3 126 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 55.38
4 73 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.68
5 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 57.14
6 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 57.83
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 61 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 44.03
2 159 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 45.50
3 158 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 PB 45.99
4 30 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 46.09
5 36 Kováčová KamilaKováčová Kamila 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 48.07
6 108 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 PB 49.12
7 31 Vyzváryová VeronikaVyzváryová Veronika 08 08 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 49.34
8 85 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 50.52
9 129 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 PB 50.97
10 16 Halienková EllaHalienková Ella 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 51.47
11 67 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 51.51
12 56 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 53.37
13 126 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 55.38
14 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 56.03
15 73 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.68
16 124 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 57.14
17 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 57.83
18 62 Gymerská VeronikaGymerská Veronika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 58.17
19 57 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 64.01

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 2:16.01
2 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 2:16.81
3 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:27.12
4 155 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 2:33.92
5 154 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:41.82
6 122 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 2:42.10
7 138 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:42.33
8 121 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:42.64
9 8 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:42.70
10 51 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:44.24
Celkom 10 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:27.01
2 33 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:40.76
3 95 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:42.53
4 38 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 2:52.96
5 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 PB 2:59.04
6 17 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 3:01.12
7 74 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 3:13.51
8 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:23.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:35.15
2 141 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:46.62
3 166 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:53.74
4 142 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:57.59
5 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:01.24
6 18 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:03.09
7 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:04.46
8 140 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:13.70
9 128 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:28.52
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:27.01
2 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:35.15
3 33 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:40.76
4 95 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:42.53
5 141 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:46.62
6 38 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 2:52.96
7 166 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:53.74
8 142 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:57.59
9 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 PB 2:59.04
10 17 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 3:01.12
11 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:01.24
12 18 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:03.09
13 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:04.46
14 74 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 3:13.51
15 140 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:13.70
16 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:23.81
17 128 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:28.52

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 09:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 7:11.60
2 84 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 8 7:21.93
3 102 Bartalová KlaudiaBartalová Klaudia 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 7:52.35
4 82 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 8:09.03
5 157 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 8:12.88
6 81 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 8:19.70
7 127 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 SB 8:22.36
8 162 Chudá EmmaChudá Emma 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 8:27.75
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 09:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 10:06.93
2 20 Jánošov MartinJánošov Martin 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10:46.44
3 3 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11:02.45
4 11 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 11:05.07
5 110 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 11:32.11
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 09:40) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 135 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 14.48
2 134 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 14.95
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 09:45) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.95
2 93 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 16.61
3 167 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 17.36
4 66 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 18.86
5 129 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 20.06
6 98 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 20.65
7 99 Uhráková ViktóriaUhráková Viktória 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 21.46
Celkom 7 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 11:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:49.35
2 134 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:06.20
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 11:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 0:49.75
2 69 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 0:49.99
MS 39 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 PB 0:50.83
4 43 Šebestová SáraŠebestová Sára 07 07 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 0:51.06
5 170 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 0:54.28
6 127 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 0:57.71
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 114 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 PB 5:52.03
Celkom 1 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 11:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 6:27.61
2 160 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 6:54.50
3 167 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 6:55.89
4 163 Kučerová EmmaKučerová Emma 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 7:40.56
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 168 171 174 177 180 183 Body
1 12 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 150 o - o - o xxx
44 Bilanič JánBilanič Ján
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 NM xxx
52 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 170 173 Body
1 90 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 PB 150 o o o o o o xo xxx
2 89 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 13 145 o o o o o o xxx
3 133 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 12 145 - - o o o xo xxx
4 92 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 140 o o o o o xxx
5 165 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 1 PB 135 o o o o xxx
6 72 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 PB 135 o xo xo xxo xxx
7= 88 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 7 130 o o o xxx
7= 98 Repaská RadoslavaRepaská Radoslava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 11 130 o o o xxx
7= 125 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 8 130 o o o xxx
10 77 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 PB 130 o o xo xxx
11 56 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 PB 125 xo xxo xxx
12= 74 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 5 120 o xxx
12= 70 Pereslény EmmaPereslény Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 120 o xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 180 200 210 220 230 240 250 260 270 280 290 300 310 320 330 340 350 360 Body
1 27 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 PB 260 - - o o o o xo xo xo xxx
2 168 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 3 PB 250 - - o o o o xo xxo xxx
3 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 2 PB 220 - xo o o xxo xxx
4 96 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 1 PB 160 xxo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 7 554 +3.7 m/s x x 455  2,50 455 515  3,40 x 554  3,70
2 12 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 530 +2.3 m/s 495  2,50 519  2,70 521  3,00 521 515  5,60 513  3,40 530  2,30
3 106 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 8 524 +3.7 m/s 507  3,30 502  3,90 x 507 491  4,90 524  3,70 516  3,40
4 45 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 467 +3.9 m/s 436 +1.8 m/s 462  3,00 467  3,90 436  1,80 467 445  3,70 463  3,10 463  2,60
5 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 463 +2.3 m/s 457 +2.0 m/s 433  3,10 463  2,30 461  3,40 463 410  3,00 453  3,80 457  2,00
6 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 422 +3.5 m/s 421  4,40 400  3,60 422  3,50 422 399  3,40 401  3,40 x
7 115 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 2 411 +3.9 m/s 367 +2.0 m/s 398  4,30 411  3,90 410  4,00 411 367  2,00 369  5,70 386  3,30
46 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 501 +1.4 m/s x 492  3,10 x 492 480  2,90 501  1,40 -
2 30 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 2 465 +2.2 m/s 450 +1.5 m/s x 439  2,50 445  3,50 445 443  3,70 450  1,50 465  2,20
3 92 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 14 458 +3.1 m/s 458  3,10 x x 458 455  4,00 450  2,30 449  2,70
4 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 457 +3.2 m/s x 457  3,20 x 457 436  5,20 x 449  2,60
5 42 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 13 455 +3.4 m/s 455  3,40 437  4,70 444  2,50 455 450  3,30 443  2,60 444  3,10
6 165 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 9 442 +5.0 m/s x 442  5,00 413  4,50 442 411  4,00 427  2,60 433  4,40
7 91 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 441 +3.9 m/s 437  3,50 436  4,20 422  3,50 437 389  2,50 x 441  3,90
8 88 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 426 +3.9 m/s 421  3,40 424  4,50 426  3,90 426 409  3,40 x x
9 170 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 424 +3.0 m/s 424  3,00 342  5,60 357  3,90 424
10 34 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 416 +2.3 m/s 416  2,30 409  2,70 x 416
11 143 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 408 +3.5 m/s 408  3,50 369  2,60 395  4,00 408
12 65 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 407 +3.9 m/s x 401  3,00 407  3,90 407
13 15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 403 +3.5 m/s 403  3,50 390  3,60 384  5,50 403
14 157 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 4 389 +3.7 m/s 389  3,70 x - 389
15 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 388 +2.1 m/s 388  2,10 345  4,30 369  3,80 388
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 7 09.67 08.56 09.14 08.83 9.14 09.67 08.52 09.05
2 97 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 07.19 06.34 07.07 07.19 7.19 07.18 06.54 06.50
3 172 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 PB 07.05 07.05 05.98 06.80 7.05 06.14 06.27 06.83
4 71 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 PB 05.85 05.85 x 05.61 5.85 r
5 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia
ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice
09 09 3 PB 05.83 05.29 04.88 05.83 5.83 05.49 x -
6 83 Mandáková KarinMandáková Karin
ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice
09 09 2 PB 05.46 04.66 - x 4.66 04.41 05.46 05.39
7 130 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana
AK Junior HoličAK Junior Holič
08 08 1 PB 04.17 03.94 x 03.58 3.94 x 04.17 -
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 5 PB 15.33 13.40 14.30 14.95 14.95 - 14.49 15.33
2 136 Dobiáš DanielDobiáš Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 09.60 09.60 09.06 09.14 9.60 09.33 08.69 09.49
3 105 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 3 PB 09.54 09.54 09.46 09.46 9.54 08.19 08.90 09.35
4 87 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 PB 08.70 07.58 x 07.79 7.79 x 07.93 08.70
5 49 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 2 PB 05.89 05.26 05.58 04.54 5.58 05.66 05.89 x
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 5 42.97 0.0
2 47 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 4 PB 24.59 0.0
3 105 Sádovský JakubSádovský Jakub
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 2 PB 24.02 0.0
4 48 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 PB 22.05 0.0
5 104 Devoša FilipDevoša Filip
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 1 PB 17.18 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 16.14 0.0
2 116 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 1 PB 12.58 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 32.63 0.0
2 168 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 3 PB 32.24 0.0
3 97 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 19.58 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 4 PB 36.83 0.0
2 48 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 PB 25.42 0.0
3 47 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 2 PB 23.16 0.0
4 49 Oravec PeterOravec Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 PB 20.04 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 139 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 30.31 0.0
2 164 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 26.86 0.0
3 103 Maslínová EmaMaslínová Ema
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
07 07 3 25.32 0.0
4 116 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
07 07 1 PB 21.42 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 11:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 50 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 PB 42.81 0.0
2 154 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 2 PB 31.05 0.0
3 87 Hankó RomanHankó Roman
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 1 PB 25.47 0.0
Celkom 3 pretekárov