<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov starších žiakov a starších žiačok

Trnava (29. 5. 2021)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 29.5.2021 - 10:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 7 554 +3.7 m/s x x 455  2,50 455 515  3,40 x 554  3,70
2 12 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 6 530 +2.3 m/s 495  2,50 519  2,70 521  3,00 521 515  5,60 513  3,40 530  2,30
3 106 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 8 524 +3.7 m/s 507  3,30 502  3,90 x 507 491  4,90 524  3,70 516  3,40
4 45 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 467 +3.9 m/s 436 +1.8 m/s 462  3,00 467  3,90 436  1,80 467 445  3,70 463  3,10 463  2,60
5 107 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 5 463 +2.3 m/s 457 +2.0 m/s 433  3,10 463  2,30 461  3,40 463 410  3,00 453  3,80 457  2,00
6 7 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
09 09 3 422 +3.5 m/s 421  4,40 400  3,60 422  3,50 422 399  3,40 401  3,40 x
7 115 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
09 09 2 411 +3.9 m/s 367 +2.0 m/s 398  4,30 411  3,90 410  4,00 411 367  2,00 369  5,70 386  3,30
46 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 29.5.2021 - 09:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 501 +1.4 m/s x 492  3,10 x 492 480  2,90 501  1,40 -
2 30 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
06 06 2 465 +2.2 m/s 450 +1.5 m/s x 439  2,50 445  3,50 445 443  3,70 450  1,50 465  2,20
3 92 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 14 458 +3.1 m/s 458  3,10 x x 458 455  4,00 450  2,30 449  2,70
4 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 457 +3.2 m/s x 457  3,20 x 457 436  5,20 x 449  2,60
5 42 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 13 455 +3.4 m/s 455  3,40 437  4,70 444  2,50 455 450  3,30 443  2,60 444  3,10
6 165 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
08 08 9 442 +5.0 m/s x 442  5,00 413  4,50 442 411  4,00 427  2,60 433  4,40
7 91 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 6 441 +3.9 m/s 437  3,50 436  4,20 422  3,50 437 389  2,50 x 441  3,90
8 88 Beňová EmaBeňová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 426 +3.9 m/s 421  3,40 424  4,50 426  3,90 426 409  3,40 x x
9 170 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 424 +3.0 m/s 424  3,00 342  5,60 357  3,90 424
10 34 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 12 416 +2.3 m/s 416  2,30 409  2,70 x 416
11 143 Mičániová KatkaMičániová Katka
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
08 08 8 408 +3.5 m/s 408  3,50 369  2,60 395  4,00 408
12 65 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 407 +3.9 m/s x 401  3,00 407  3,90 407
13 15 Goriláková TamaraGoriláková Tamara
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 403 +3.5 m/s 403  3,50 390  3,60 384  5,50 403
14 157 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 4 389 +3.7 m/s 389  3,70 x - 389
15 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 388 +2.1 m/s 388  2,10 345  4,30 369  3,80 388
Celkom 15 pretekárov