<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov starších žiakov a starších žiačok

Trnava (29. 5. 2021)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 29.5.2021 - 10:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 PB 2:16.01
2 101 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 PB 2:16.81
3 40 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 6 2:27.12
4 155 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 10 2:33.92
5 154 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 2:41.82
6 122 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 2:42.10
7 138 Kňaško MarcelKňaško Marcel 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:42.33
8 121 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 2:42.64
9 8 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:42.70
10 51 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:44.24
Celkom 10 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 29.5.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:27.01
2 33 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:40.76
3 95 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:42.53
4 38 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 2:52.96
5 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 PB 2:59.04
6 17 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 3:01.12
7 74 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 3:13.51
8 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:23.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.5.2021 - 10:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:35.15
2 141 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:46.62
3 166 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:53.74
4 142 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:57.59
5 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:01.24
6 18 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:03.09
7 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:04.46
8 140 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:13.70
9 128 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:28.52
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:27.01
2 60 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:35.15
3 33 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:40.76
4 95 Miháliková EmmaMiháliková Emma 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:42.53
5 141 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:46.62
6 38 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 2:52.96
7 166 Mikušévá EmaMikušévá Ema 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:53.74
8 142 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:57.59
9 80 Cícerová LauraCícerová Laura 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 PB 2:59.04
10 17 Poláková KamilaPoláková Kamila 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 3:01.12
11 72 Stanová SoňaStanová Soňa 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 3:01.24
12 18 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 3:03.09
13 55 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 3:04.46
14 74 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 3:13.51
15 140 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:13.70
16 86 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 09 09 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 7 3:23.81
17 128 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:28.52