<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M -ZsAZ jednotlivcov starších žiakov a starších žiačok

Trnava (29. 5. 2021)

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 12 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 150

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Čačková LeaČačková Lea 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 150
2 89 Cepková LýdiaCepková Lýdia 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 145
3 133 Mitúchová MichalaMitúchová Michala 07 07 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 145

Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 27 Valachová VanesaValachová Vanesa 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 260
2 168 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 250
3 24 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 220

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 28 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 554
2 12 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 530
3 106 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 524

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 93 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 501
2 30 Vyzváryová MáriaVyzváryová Mária 06 06 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 465
3 92 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 458

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 123 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.67
2 97 Mináriková SimonaMináriková Simona 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.19
3 172 Repková LenkaRepková Lenka 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 07.05

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 15.33
2 136 Dobiáš DanielDobiáš Daniel 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.60
3 105 Sádovský JakubSádovský Jakub 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 09.54

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.97
2 47 Karol JakubKarol Jakub 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 24.59
3 105 Sádovský JakubSádovský Jakub 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače PB 24.02

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 75 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.14
2 116 Mészárosová NelaMészárosová Nela 07 07 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa PB 12.58

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 164 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 32.63
2 168 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 32.24
3 97 Mináriková SimonaMináriková Simona 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.58

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 4 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky PB 36.83
2 48 Kozický ViktorKozický Viktor 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 25.42
3 47 Karol JakubKarol Jakub 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 23.16

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 139 Bartoňová VivienBartoňová Vivien 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 30.31
2 164 Lehocká AlžbetaLehocká Alžbeta 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 26.86
3 103 Maslínová EmaMaslínová Ema 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 25.32

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 29.5.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 50 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 42.81
2 154 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 31.05
3 87 Hankó RomanHankó Roman 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky PB 25.47