<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo družstiev ZsAZ dorastu + Míting ZsAZ

Trnava (26. 9. 2020)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 618 +2.0 m/s 601  0,00 x 568  1,80 601 589  1,10 433  1,60 618  2,00
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 621 +0.0 m/s 621  0,00 612  0,00 518  3,10 621 r 11.00
2 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 568 +1.8 m/s x 552  -0,20 - 552 559  1,30 568  1,80 558  0,70 9.00
3 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 9 536 +1.7 m/s 497  1,50 x 502  0,00 502 535  2,60 522  1,10 536  1,70 8.00
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 8 532 +0.0 m/s 509  1,40 520  0,00 513  0,00 520 518  1,00 498  1,80 532  0,00 7.00
5 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 5 523 +2.6 m/s 513 +1.3 m/s 523  2,60 513  1,30 499  0,00 523 485  0,90 500  0,00 338  1,50 6.00
MS Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 6 515 +1.4 m/s 515  1,40 x x 515 510  1,90 x 506  1,50
7 Plačko LukášPlačko Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 4 505 +0.9 m/s 478  1,60 488  0,60 492  2,00 492 489  1,70 505  0,90 r 5.00
8 82 Durec MartinDurec Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 3 492 +0.2 m/s 476  1,30 492  0,20 455  2,20 492 471  1,70 440  1,00 r 4.00
9 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 7 474 +0.0 m/s 432  2,20 468  0,60 474  0,00 474 3.00
10 Hradský MatejHradský Matej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
04 04 2 PB 472 +1.0 m/s 453  2,00 472  1,00 463  2,00 472 2.00
11 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 1 PB 451 +0.8 m/s x 451  0,80 435  1,90 451 1.00
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 523 +2.1 m/s 490 +1.6 m/s 490  1,60 x x 490 489  1,50 509  2,40 523  2,10
2 Maňásková MartinaMaňásková Martina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
01 01 1 PB 423 +3.4 m/s 415 +1.4 m/s x 360  3,30 389  1,30 389 411  2,60 423  3,40 415  1,40
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 13 568 +2.0 m/s 544  -0,10 568  2,00 x 568 540  -0,30 r 11.00
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 12 495 +2.2 m/s 487 +1.8 m/s 481  1,90 487  1,80 490  2,20 490 485  2,70 x 495  2,20 9.00
3 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11 473 +2.0 m/s x 473  2,00 x 473 x x x 8.00
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 470 +1.1 m/s 468  1,10 470  1,10 x 470 448  1,60 456  2,20 445  2,20 7.00
5 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 8 469 +1.7 m/s 346  1,30 469  1,70 x 469 x 448  2,00 x 6.00
6 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 9 467 +2.8 m/s 407 +2.0 m/s 467  2,80 x x 467 407  2,00 x x 5.00
7 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 PB 448 +1.2 m/s 439  2,00 448  1,20 448  2,70 448 420  1,30 433  1,80 432  2,60 4.00
MS Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 5 438 +2.8 m/s 432 +0.0 m/s x 430  2,40 438  2,80 438 432  0,00 430  2,10 420  1,60
9 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 436 +2.6 m/s 434 +0.0 m/s 434  0,00 x x 434 436  2,60 413  0,70 429  2,40 3.00
10 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 4 423 +0.3 m/s 410  2,00 423  0,30 417  2,90 423 2.00
11 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 2 388 +2.8 m/s 378 +1.7 m/s 312  1,50 378  1,70 388  2,80 388 1.00
Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 10 DNS
Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 1 DNS
Celkom 13 pretekárov