<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Trnava (4. 7. 2020)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 4.7.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 17 PB 12.81 12.09 12.13 12.81 12.81 11.88 12.26 11.91 11.00
MS Perryová VictoriaPerryová Victoria
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 18 11.93 x 11.35 x 11.35 11.93 11.13 11.36
3 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 13 10.27 10.27 09.67 x 10.27 09.07 09.74 09.10 9.00
4 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 8 PB 10.14 09.29 08.58 09.68 9.68 10.14 x 09.92 8.00
5 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 16 10.10 09.62 09.61 09.15 9.62 09.31 10.10 10.06 7.00
6 Sýkorová VanesaSýkorová Vanesa
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 15 10.04 x x 10.04 10.04 09.48 09.26 x 6.00
7 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 11 PB 10.03 09.58 10.03 09.91 10.03 09.86 09.69 08.69 5.00
MS Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 PB 09.92 09.55 09.40 09.25 9.55 09.92 09.60 09.67
9 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 14 09.71 09.34 09.71 09.49 9.71 09.28 09.46 09.64 4.00
10 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 9 09.67 09.34 09.67 09.64 9.67 09.31 09.18 09.30 3.00
11 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 09.58 09.34 x 09.58 9.58 2.00
12 Matulová NatáliaMatulová Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 5 PB 09.39 08.69 09.39 08.54 9.39 1.00
13 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 09.15 08.51 08.49 09.15 9.15
14 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 10 09.13 x 08.94 09.13 9.13
15 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 6 08.77 08.77 08.65 08.30 8.77
16 Procházková VandaProcházková Vanda
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 3 08.15 07.92 08.15 06.94 8.15
17 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 2 PB 07.38 06.78 07.38 07.19 7.38
18 Danižíková BarboraDanižíková Barbora
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 4 06.57 06.10 06.57 06.36 6.57
Celkom 18 pretekárov