<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek

Trnava (4. 7. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 623 +1.7 m/s xx592  +2.0592623  +1.7612  +2.1596  +2.9
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 4.7.2020 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 20 PB 620 +1.9 m/s 620  +1.9x601  +1.9620526  +2.0616  +2.4611  +3.2 11.00
MS Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 21 PB 619 +2.0 m/s 598  +2.9619  +2.0610  +1.4619607  +1.9601  +2.2588  +2.2
3 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 14 PB 580 +2.0 m/s 558  +1.8571  +1.9x571566  +0.8566  +0.0580  +2.0 9.00
4 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
05 05 18 573 +1.0 m/s 565  +1.1x570  +2.9570xx573  +1.0 8.00
5 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 PB 568 +1.7 m/s 553  +1.7558  +1.6535  +2.5558537  +0.8568  +1.7x 7.00
6 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 19 567 +1.6 m/s 433  +1.7567  +1.6460  +2.4567--- 6.00
7 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 15 556 +3.6 m/s 555 +0.8 m/s 547  +3.1543  +2.2x547552  +1.5555  +0.8556  +3.6 5.00
8 Jano PeterJano Peter
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 17 550 +1.3 m/s 383  +2.0544  +2.1542  +2.4544550  +1.3-- 4.00
9 71 Durec MartinDurec Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
05 05 8 PB 542 +3.3 m/s 542  +3.3523  +2.4-542 3.00
10 Špak FilipŠpak Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 16 531 +2.5 m/s 496  +2.9531  +2.5x531 2.00
11 Bartoníček MichalBartoníček Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 13 525 +2.6 m/s 510 +0.4 m/s 493  +1.9525  +2.6510  +0.4525 1.00
12 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 7 PB 520 +1.4 m/s 472  +2.0503  +2.4520  +1.4520
13 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 6 PB 520 +2.6 m/s 492  +2.3471  +2.8520  +2.6520
14 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 12 517 +1.6 m/s x513  +2.8517  +1.6517
MS Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
03 03 4 PB 511 +1.1 m/s 511  +1.1x499  +2.2511
16 Lacko AdamLacko Adam
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 5 PB 507 +1.6 m/s 465  +2.3505  +1.5507  +1.6507
17 Šebík DanielŠebík Daniel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 10 495 +2.3 m/s x401  +3.0495  +2.3495
18 67 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 11 477 +2.3 m/s 463 +1.3 m/s 443  +2.5463  +1.3477  +2.3477
19 Pavlačka AdriánPavlačka Adrián
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 9 457 +1.6 m/s x431  +3.2457  +1.6457
20= Ivánek FilipIvánek Filip
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 1 PB 000 0.0
20= Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 3 000 0.0
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 4.7.2020 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 21 PB 590 +1.9 m/s 554  +1.6568  +1.7561  +1.0568590  +1.9573  +3.1x 11.00
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 19 PB 537 +2.8 m/s 518  +2.3516  +2.2515  +3.3518534  +3.4537  +3.5537  +2.8 9.00
3 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 20 537 +2.6 m/s 520 +1.4 m/s 520  +1.4530  +3.8490  +1.7530521  +2.9537  +2.6523  +2.2 8.00
MS Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 18 513 +3.6 m/s x505  +2.8513  +3.6513339  +2.3x507  +2.9
5 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 15 PB 512 +2.3 m/s xx512  +2.3512457  +3.5495  +3.5497  +2.3 7.00
6 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 505 +3.7 m/s 498  +3.5x450  +2.9498489  +3.3505  +3.7x 6.00
7 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 13 476 +3.0 m/s 249 +1.6 m/s 450  +3.5476  +3.0249  +1.6476x468  +2.1x 5.00
8 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 16 464 +1.6 m/s 443  +2.6442  +2.2464  +1.6464x463  +1.8446  +2.1 4.00
9 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 457 +4.7 m/s 457  +4.7x443  +2.6457 3.00
10 Majerská KristínaMajerská Kristína
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 10 441 +3.8 m/s 428 +1.2 m/s 441  +3.8380  +3.0428  +1.2441 2.00
11 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 9 438 +2.7 m/s x420  +2.6438  +2.7438 1.00
12 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 14 435 +2.9 m/s 420  +2.8427  +3.2435  +2.9435
13 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 12 435 +1.3 m/s 435  +1.3420  +2.6x435
14 Zápražná TamaraZápražná Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 419 +4.3 m/s 419  +4.3418  +2.6x419
15 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 388 +2.4 m/s 387 +1.8 m/s 387  +1.8388  +2.4383  +3.1388
16 Kusá KristýnaKusá Kristýna
AK Junior HoličAK Junior Holič
05 05 3 PB 380 +2.5 m/s xx380  +2.5380
17 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 5 372 +2.8 m/s 355 +1.6 m/s 353  +2.0355  +1.6372  +2.8372
18 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 4 352 +3.6 m/s 325  +3.1x352  +3.6352
19 Gučková AnetaGučková Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 352 +2.5 m/s xx352  +2.5352
20 Pavelková DominikaPavelková Dominika
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 2 PB 309 +3.2 m/s 305 +2.0 m/s 309  +3.2290  +1.4305  +2.0309
Celkom 20 pretekárov