<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Athletics Indoor Ostrava II

Ostrava CZE (7. 2. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:48.45
6 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:54.77
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:50.41
2 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:50.77
5 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:56.23
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.64
3 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.05
5 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:54.24
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (pi, 7.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:51.37
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (pi, 7.2.2020 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 0:51.20
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kučera MartinKučera Martin 900510 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:48.45
2 Beloš AdamBeloš Adam 980604 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:50.41
3 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.64
4 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:50.77
5 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.05
6 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 0:51.20
7 Henry FranklinHenry Franklin 040418 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:51.37
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:54.24
9 Cisár MartinCisár Martin 030905 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:54.77
10 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:56.23

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (pi, 7.2.2020 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.69
4 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:02.89
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (pi, 7.2.2020 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:58.24
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (pi, 7.2.2020 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:59.48
Celkom 1 pretekári
Beh 06 (pi, 7.2.2020 - 09:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:06.67
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.69
2 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:58.24
3 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:59.48
4 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:02.89
5 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:06.67