<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (14. 12. 2019)

150 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 16.57 0.168
2 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.30 0.174
3 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.76 0.193
4 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 19.55 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.97 0.193
2 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17.98 0.197
3 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.70 0.174
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 16.57 0.168
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.97 0.193
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17.98 0.197
4 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.30 0.174
5 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.70 0.174
6 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.76 0.193
7 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 19.55 0.191

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.86 0.238
2 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 0.258
3 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.37 0.170
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.19 0.145
2 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.60 0.241
3 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.97 0.186
4 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.25 0.363
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.06 0.155
2 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.82 0.164
3 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.11 0.179
4 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.28 0.173
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.07 0.190
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.43 0.229
3 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93 0.336
4 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.45 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.02 0.238
2 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 18.49 0.184
3 42 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.07 0.283
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.02 0.238
2 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.86 0.238
3 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 0.258
4 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.06 0.155
5 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.07 0.190
6 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.19 0.145
7 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.37 0.170
8 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.43 0.229
9 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 18.49 0.184
10 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.60 0.241
11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.82 0.164
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93 0.336
13 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.97 0.186
14 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.11 0.179
15 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.25 0.363
16 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.28 0.173
17 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.45 0.197
18 42 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.07 0.283
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.67 0.183
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.06 0.330
3 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.34 0.197
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.46 0.160
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.51 0.178
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.76 0.217
3 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.16 0.208
4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.72 0.164
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91 0.195
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05 0.167
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.27 0.405
4 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.82 0.238
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.42 0.208
2 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.91 0.190
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 19.99 0.166
4 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.52 0.236
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.28 0.615
2 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 20.33 0.187
3 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.18 0.189
4 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.54 0.408
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.14 0.212
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.25 0.203
3 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.70 0.267
Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.56 0.171
2 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 22.06 0.211
3 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.67 0.188
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DQ 0.880
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.46 0.187
2 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.96 0.173
3 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.28 0.274
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.67 0.183
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.06 0.330
3 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.34 0.197
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.46 0.160
5 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.51 0.178
6 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.56 0.171
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.76 0.217
8 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.16 0.208
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.42 0.208
10 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.46 0.187
11 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.72 0.164
12 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91 0.195
12 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.91 0.190
14 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.96 0.173
15 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 19.99 0.166
16 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05 0.167
17 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.14 0.212
18 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.25 0.203
19 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.27 0.405
20 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.28 0.615
21 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 20.33 0.187
22 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.52 0.236
23 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.70 0.267
24 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.82 0.238
25 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.18 0.189
26 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 22.06 0.211
27 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.28 0.274
28 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.54 0.408
29 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.67 0.188
Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DQ 0.880

150 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.199
2 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.49 0.184
3 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.92 0.172
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.224
2 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.01 0.212
3 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.60 0.446
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.199
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.224
3 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.01 0.212
4 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.49 0.184
5 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.60 0.446
6 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.92 0.172

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82 0.193
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02 0.217
3 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.17 0.576
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.78 0.358
2 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.33 0.163
Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.52 0.459
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.02 0.174
3 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.92 0.358
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.52 0.459
2 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82 0.193
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02 0.217
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.02 0.174
5 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.17 0.576
6 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.78 0.358
7 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.92 0.358
8 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.33 0.163
Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.45 0.222
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.91 0.180
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.47 0.225
4 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.56 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.21 0.237
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.85 0.236
3 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.96 0.292
Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.55 0.204
2 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.84 0.164
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.86 0.180
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.29 0.162
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.31 0.335
2 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.41 0.457
3 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 22.52 0.229
4 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.56 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.27 0.178
2 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.383
3 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.27 0.356
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 0.362
2 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.41 0.171
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.44 0.546
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ -0.410
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.45 0.222
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.91 0.180
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.21 0.237
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.47 0.225
5 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.56 0.191
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 0.362
7 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.41 0.171
8 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.55 0.204
9 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.84 0.164
10 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.85 0.236
11 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.86 0.180
12 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.96 0.292
13 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.27 0.178
14 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.29 0.162
15 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.31 0.335
16 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.41 0.457
17 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 22.52 0.229
18 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.56 0.153
19 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.383
20 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.27 0.356
21 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.44 0.546
Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ -0.410