<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (14. 12. 2019)

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 q 0.174
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 07.24 q 0.162
3 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.38 q 0.183
4 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.38 q 0.176
5 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.52 q 0.180
6 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.58 q 0.168
7 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 07.67 q 0.177
Celkom 7 pretekárov

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:57) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.82 0.155
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 07.24 0.159
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.37 0.182
4 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.39 0.175
5 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.52 0.174
6 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.62 0.173
7 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 07.75 0.181
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 12:48) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.18 0.195
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.39 0.149
3 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.42 0.157
4 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.53 0.182
5 29 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.57 0.175
6 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.61 0.151
7 31 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.63 0.191
8 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.68 0.201
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 12:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.51 0.175
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.69 0.155
3 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.78 0.186
4 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.90 0.202
5 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.23 0.143
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 12:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.75 0.182
2 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.86 0.193
3 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.88 0.160
4 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.94 0.166
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.18 0.195
2 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.39 0.149
3 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.42 0.157
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.51 0.175
5 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.53 0.182
6 29 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.57 0.175
7 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.61 0.151
8 31 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.63 0.191
9 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.68 0.201
10 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.69 0.155
11 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.75 0.182
12 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.78 0.186
13 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.86 0.193
14 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 07.88 0.160
15 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.90 0.202
16 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.94 0.166
17 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.23 0.143

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 13:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.19 0.219
2 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.31 0.137
3 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.36 0.155
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.51 0.163
5 29 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.55 0.187
6 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.59 0.199
7 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 07.61 0.167
8 31 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 07.68 0.166
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.12.2019 - 13:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.61 0.189
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.72 0.189
3 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 07.76 0.213
4 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.78 0.174
5 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.90 0.173
Celkom 5 pretekárov
Finále C (so, 14.12.2019 - 13:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.78 0.144
2 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.79 0.151
3 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.91 0.154
4 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 08.23 0.156
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.44 0.172
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.54 0.163
3 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.63 0.156
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.64 0.217
5 18 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.87 0.176
6 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 07.97 0.179
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.10 0.238
Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DQ -0.136
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.85 0.172
2 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.90 0.149
3 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.03 0.143
4 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.10 0.170
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.17 0.150
6 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.19 0.174
7 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.28 0.194
8 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.39 0.225
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.36 0.186
2 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.50 0.174
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.58 0.279
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.65 0.188
5 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.86 0.307
6 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.20 0.180
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.75 0.200
2 14 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.97 0.176
3 20 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.32 0.163
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.55 0.199
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.44 0.172
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.54 0.163
3 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 07.63 0.156
4 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.64 0.217
5 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 07.75 0.200
6 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.85 0.172
7 18 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.87 0.176
8 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.90 0.149
9 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 07.97 0.179
9 14 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.97 0.176
11 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.03 0.143
12 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.10 0.238
12 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 08.10 0.170
14 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.17 0.150
15 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.19 0.174
16 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.28 0.194
17 20 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.32 0.163
18 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.36 0.186
19 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.39 0.225
20 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.50 0.174
21 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.55 0.199
22 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.58 0.279
23 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.65 0.188
24 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.86 0.307
25 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.20 0.180
Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 DQ -0.136

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 07.39 0.140
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 07.52 0.146
3 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.59 0.202
4 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.73 0.196
5 Róka AlexRóka Alex 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 07.75 0.163
6 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.83 0.151
7 18 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.90 0.194
8 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 07.90 0.168
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.12.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.92 0.127
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 07.99 0.205
3 14 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.04 0.185
4 Čmelka MarkoČmelka Marko 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.09 0.171
5 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.10 0.167
6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.11 0.150
7 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 08.18 0.166
8 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.31 0.220
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 14.12.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.26 0.241
2 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.26 0.183
3 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.41 0.230
4 20 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.41 0.588
5 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.70 0.143
Celkom 5 pretekárov
Finále D (so, 14.12.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.51 0.220
2 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.59 0.495
3 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.71 0.188
4 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 08.84 0.400
5 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.20 0.179
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:36) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.30 q 0.198
2 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.39 q 0.281
3 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.57 q 0.201
4 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.60 q 0.423
Celkom 4 pretekári

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.31 0.187
2 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.41 0.200
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.54 0.481
4 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.65 0.220
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.54 0.187
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58 0.231
3 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 08.69 0.372
4 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.80 0.249
5 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.82 0.301
6 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.89 0.193
7 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.44 0.391
Celkom 7 pretekárov

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.48 0.400
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.53 0.124
3 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.73 0.245
4 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 08.74 0.264
5 Pokorná ValentínaPokorná Valentína 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.88 0.368
6 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.89 0.525
Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS 0.375
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 12:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.30 0.168
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31 0.213
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.35 0.171
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.39 0.176
5 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.46 0.252
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 0.191
7 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.296
Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 0.520
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.98 0.182
3 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.07 0.216
4 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.09 0.181
5 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.24 0.181
6 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.29 0.174
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.66 0.197
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.75 0.245
3 2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.05 0.295
4 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.39 0.186
5 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.62 0.217
Krišpinská NinaKrišpinská Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.93 0.175
2 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.35 0.362
3 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.51 0.212
4 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.84 0.374
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 08.30 0.168
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31 0.213
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.35 0.171
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.39 0.176
5 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.46 0.252
6 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.50 0.191
7 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.66 0.197
8 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.75 0.245
9 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.90 0.296
10 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.93 0.175
11 4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.95 0.520
12 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.98 0.182
13 2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.05 0.295
14 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.07 0.216
15 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 09.09 0.181
16 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.24 0.181
17 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.29 0.174
18 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.35 0.362
19 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.39 0.186
20 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.51 0.212
21 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.62 0.217
22 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.84 0.374
Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 DQ
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 DNS
Krišpinská NinaKrišpinská Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.24 0.226
2 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.40 0.138
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.46 0.186
4 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.52 0.189
5 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.69 0.390
Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 DNS
Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DQ -0.106
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 14.12.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 08.70 0.133
2 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.80 0.245
3 4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.86 0.473
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.87 0.167
5 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 08.93 0.186
6 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.95 0.138
7 2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.08 0.385
8 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 8 09.10 0.390
Celkom 8 pretekárov
Finále C (so, 14.12.2019 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.10 0.133
2 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.20 0.164
3 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.21 0.578
4 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.40 0.326
5 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 09.46 0.254
6 Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.63 0.243
7 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.83 0.188
Celkom 7 pretekárov

150 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 16.57 0.168
2 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.30 0.174
3 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.76 0.193
4 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 19.55 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.97 0.193
2 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17.98 0.197
3 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.70 0.174
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 16.57 0.168
2 Megela PatrikMegela Patrik 00 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 17.97 0.193
3 Fabián MartinFabián Martin 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 17.98 0.197
4 35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.30 0.174
5 Forrai KristiánForrai Kristián 00 00 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 18.70 0.174
6 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.76 0.193
7 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 19.55 0.191

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.86 0.238
2 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 0.258
3 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.37 0.170
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.19 0.145
2 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.60 0.241
3 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.97 0.186
4 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.25 0.363
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.06 0.155
2 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.82 0.164
3 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.11 0.179
4 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.28 0.173
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.07 0.190
2 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.43 0.229
3 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93 0.336
4 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.45 0.197
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.02 0.238
2 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 18.49 0.184
3 42 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.07 0.283
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 17.02 0.238
2 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.86 0.238
3 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.02 0.258
4 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 18.06 0.155
5 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.07 0.190
6 Čermák MarekČermák Marek 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.19 0.145
7 25 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 18.37 0.170
8 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 18.43 0.229
9 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 18.49 0.184
10 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.60 0.241
11 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 18.82 0.164
12 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.93 0.336
13 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 18.97 0.186
14 Olenočin ŠimonOlenočin Šimon 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 19.11 0.179
15 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.25 0.363
16 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 19.28 0.173
17 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 19.45 0.197
18 42 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.07 0.283
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DQ

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.67 0.183
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.06 0.330
3 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.34 0.197
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.46 0.160
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.51 0.178
2 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.76 0.217
3 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.16 0.208
4 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.72 0.164
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91 0.195
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05 0.167
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.27 0.405
4 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.82 0.238
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.42 0.208
2 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.91 0.190
3 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 19.99 0.166
4 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.52 0.236
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.28 0.615
2 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 20.33 0.187
3 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.18 0.189
4 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.54 0.408
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.14 0.212
2 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.25 0.203
3 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.70 0.267
Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.56 0.171
2 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 22.06 0.211
3 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.67 0.188
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DQ 0.880
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 14.12.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.46 0.187
2 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.96 0.173
3 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.28 0.274
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.67 0.183
2 Tóth GergőTóth Gergő 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 18.06 0.330
3 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.34 0.197
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 18.46 0.160
5 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 18.51 0.178
6 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 18.56 0.171
7 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.76 0.217
8 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.16 0.208
9 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.42 0.208
10 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 19.46 0.187
11 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 19.72 0.164
12 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.91 0.195
12 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 19.91 0.190
14 Škodák FilipŠkodák Filip 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 19.96 0.173
15 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 19.99 0.166
16 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 20.05 0.167
17 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.14 0.212
18 Puha BalázsPuha Balázs 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.25 0.203
19 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.27 0.405
20 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.28 0.615
21 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 20.33 0.187
22 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 20.52 0.236
23 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.70 0.267
24 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 20.82 0.238
25 Ondis ŠimonOndis Šimon 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.18 0.189
26 Fajner MarošFajner Maroš 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 22.06 0.211
27 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.28 0.274
28 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 22.54 0.408
29 Babjak MartinBabjak Martin 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 22.67 0.188
Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DQ 0.880

150 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.199
2 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.49 0.184
3 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.92 0.172
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.224
2 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.01 0.212
3 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.60 0.446
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.199
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 20.13 0.224
3 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.01 0.212
4 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.49 0.184
5 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 21.60 0.446
6 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.92 0.172

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82 0.193
2 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02 0.217
3 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.17 0.576
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.78 0.358
2 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.33 0.163
Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.52 0.459
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.02 0.174
3 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.92 0.358
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.52 0.459
2 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.82 0.193
3 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 21.02 0.217
3 Konečná VeronikaKonečná Veronika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 21.02 0.174
5 Holešinská IvetaHolešinská Iveta 03 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 21.17 0.576
6 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.78 0.358
7 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.92 0.358
8 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 22.33 0.163
Guštafíková AlexandraGuštafíková Alexandra 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.45 0.222
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.91 0.180
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.47 0.225
4 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.56 0.191
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.21 0.237
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.85 0.236
3 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.96 0.292
Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.55 0.204
2 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.84 0.164
3 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.86 0.180
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.29 0.162
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.31 0.335
2 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.41 0.457
3 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 22.52 0.229
4 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.56 0.153
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.27 0.178
2 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.383
3 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.27 0.356
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 0.362
2 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.41 0.171
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (so, 14.12.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.44 0.546
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ -0.410
Poznámky:
DQ 162/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.45 0.222
2 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 19.91 0.180
3 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 20.21 0.237
4 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 20.47 0.225
5 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.56 0.191
6 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 0.362
7 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 21.41 0.171
8 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.55 0.204
9 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.84 0.164
10 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.85 0.236
11 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.86 0.180
12 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 21.96 0.292
13 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.27 0.178
14 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.29 0.162
15 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 22.31 0.335
16 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 22.41 0.457
17 Sigmundová AdélaSigmundová Adéla 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 22.52 0.229
18 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 22.56 0.153
19 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.94 0.383
20 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.27 0.356
21 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 23.44 0.546
Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Gergeľová EmaGergeľová Ema 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 DQ -0.410

600 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:29.73
2 36 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:30.72
3 47 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:34.90
4 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:37.61
35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
34 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:26.99
2 31 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:29.10
3 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:30.27
4 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.75
5 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:31.41
6 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:33.67
7 29 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 1:34.57
8 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 1:35.42
9 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:35.67
Celkom 9 pretekárov

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:33.65
2 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 1:36.70
3 18 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:36.91
4 14 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:40.30
5 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:42.01
6 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:44.33
7 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:48.99
8 20 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:54.30
Celkom 8 pretekárov

600 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:38.63
2 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:40.51
3 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:41.55
4 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:42.14
5 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:42.84
Celkom 5 pretekárov

600 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:44.33
2 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:50.47
Celkom 2 pretekári

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:53.50
2 5 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:54.92
3 2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:59.56
4 1 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:04.59
5 3 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:07.94
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:08.26
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 4:36.63
2 42 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 4:55.55
Celkom 2 pretekári

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 44 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 4:55.02
2 43 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 5:04.36
3 46 Nohovec JanNohovec Jan 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 5:39.70
4 45 Mrúz MichalMrúz Michal 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 5:39.87
Celkom 4 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 37 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 5:19.92
Celkom 1 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 38 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 3 5:14.92
2 39 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 6:11.14
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNF 0.165
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.20
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 08.78 q 0.157
2 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.54 q 0.218
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.63 0.104
2 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.03 0.171
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 08.52 qA 0.183
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.26 qA 0.158
3 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 09.38 qA 0.160
4 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.89 qA 0.188
5 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.91 qA 0.196
6 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.94 qA 0.234
7 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.95 qA 0.219
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 14.12.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.52 0.192
2 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.14 0.150
3 Hamšík VáclavHamšík Václav 05 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 09.60 0.164
4 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.77 0.168
5 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.88 0.196
6 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.90 0.181
7 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.01 0.193
Celkom 7 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 12:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.12 0.182
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.86 0.230
3 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.45 0.177
4 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 10.63 0.227
5 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 11.60 0.250
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 14.12.2019 - 13:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.21 0.260
2 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.76 0.266
Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNF 0.181
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 14.12.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 132137142147152157165170175180183
1 Balog MilanBalog Milan
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
04 04 8 180 ----ooooooxxx
2 Tóth TomášTóth Tomáš
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 5 157 oooxooxxo
3 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 3 152 ooooxoxxx
4 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 6 147 ooooxxx
Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 9 DNS
Frývaldský MiroslavFrývaldský Miroslav
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 14.12.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 152157162167172
1 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 167 o-ooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 14.12.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 122127132137142152157
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 152 ----ooxxx
2 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 137 --ooxxx
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 137 ooxxooxxx
4 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 137 ooxoxxoxxx
5 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 132 xxoxxoxoxxx
6 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 6 127 -xxoxxx
7 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 127 xxoxxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 01 1 562 516544562562538--
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
26 Konečný JonášKonečný Jonáš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 03 1 NM xxx0.0xr
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 599 599592540599579xx
2 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 567 x563567567x-x
3 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 8 559 522x542542511525559
4 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 7 538 510510538538457x513
5 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 531 505x519519531-517
6 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 520 491520x520463469508
7 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 4 507 507502x507457489468
8 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 6 495 465x495495489479x
9 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 478 478x478478
10 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 475 475xx475
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 1 485 440471465471460470485
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 525 492525x525xx510
2 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 476 459276437459457464476
3 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 474 x461459461471x474
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 471 415436431436436438471
5 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 448 405x448448x414439
6 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 437 384375437437x380409
7 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 431 422431409431xxx
8 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 402 358390392392402319398
9 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 380 357380332380
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 14.12.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 10.17 xx10.1710.17x09.6909.90
2 Jenčová NelaJenčová Nela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 1 09.49 09.1609.4509.2109.4509.4909.1609.31
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 14.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
03 03 1 08.35 x07.9807.8507.9808.3508.0407.42
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 14.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 4 10.07 10.0709.8608.8410.0708.6709.4109.82
2 Čupeľová PetraČupeľová Petra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 09.94 09.3808.8508.8809.3809.5309.9409.47
3 Knišová JanaKnišová Jana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 2 08.90 08.1507.6807.5008.1508.9007.8907.73
4 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 3 08.39 07.5007.5007.2807.5007.8608.3907.80
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 DNS 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 7 16.15 15.4915.2413.6915.4914.9315.7316.15
2 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 3 12.21 10.9410.6010.9610.9610.6811.6512.21
3 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 5 12.14 x12.14x12.1411.83xx
4 Róka AlexRóka Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 6 11.91 11.28x11.1011.2811.3211.91-
5 Ondis ŠimonOndis Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 4 11.47 10.7611.4711.3011.47x10.9810.59
6 Lovaš MartinLovaš Martin
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 2 10.22 08.9710.2209.3810.2209.92xx
7 Lovaš AdamLovaš Adam
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 07.97 07.2807.4607.4807.4807.8007.9707.89
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 14.12.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
00 00 1 09.50 07.8308.4008.7608.7608.7309.50x
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 2 12.21 12.21xx12.21xxx
2 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
02 02 1 12.05 11.6911.2610.9611.6910.8212.0511.49
Celkom 2 pretekárov