<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (14. 12. 2019)
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balog MilanBalog Milan 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 180
2 Tóth TomášTóth Tomáš 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 157
3 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 152
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tichá SimonaTichá Simona 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 167
Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 152
2 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 137
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 137
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 562
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hnatko RichardHnatko Richard 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 599
2 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 567
3 Marti LukášMarti Lukáš 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 559
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 485
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 525
2 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 476
3 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 474
Trojskok - Dorastenky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Horváth EszterHorváth Eszter 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.17
2 Jenčová NelaJenčová Nela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 09.49
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 03 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.35
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Chrenková BronislavaChrenková Bronislava 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.07
2 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.94
3 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.90
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.15
2 Pilát SamuelPilát Samuel 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.21
3 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.14
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zváčová KatarínaZváčová Katarína 00 00 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.50
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 14.12.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 12.21
2 Juran JakubJuran Jakub 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12.05