<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (14. 12. 2019)

600 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:29.73
2 36 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:30.72
3 47 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1:34.90
4 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:37.61
35 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 DNS
34 Kecskés MartinKecskés Martin 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 14.12.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:26.99
2 31 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:29.10
3 21 Hartmann JakubHartmann Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:30.27
4 23 Pohanka MartinPohanka Martin 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:30.75
5 24 Němec OndřejNěmec Ondřej 02 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:31.41
6 22 Košťál JakubKošťál Jakub 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:33.67
7 29 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 1:34.57
8 30 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 1:35.42
9 26 Konečný JonášKonečný Jonáš 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:35.67
Celkom 9 pretekárov

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 16 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:33.65
2 19 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 04 04 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 7 1:36.70
3 18 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 1:36.91
4 14 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:40.30
5 17 Novotný OliverNovotný Oliver 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:42.01
6 13 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:44.33
7 15 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 1:48.99
8 20 Vámoši JakubVámoši Jakub 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:54.30
Celkom 8 pretekárov

600 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:38.63
2 9 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:40.51
3 6 Dobrovolná AndreaDobrovolná Andrea 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:41.55
4 8 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:42.14
5 7 Kouřilová SoňaKouřilová Soňa 01 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:42.84
Celkom 5 pretekárov

600 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Navrátilová ZuzanaNavrátilová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:44.33
2 12 Smejkalová ZuzanaSmejkalová Zuzana 03 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:50.47
Celkom 2 pretekári

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 14.12.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:53.50
2 5 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:54.92
3 2 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 1:59.56
4 1 Bežovská DianaBežovská Diana 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 2:04.59
5 3 Preverčiková DominikaPreverčiková Dominika 04 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:07.94
Celkom 5 pretekárov