<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mládežnícka atletika

Bratislava (14. 12. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 32 Gaszczyk PetrGaszczyk Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 01 1 562 516544562562538--
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
26 Konečný JonášKonečný Jonáš
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 03 1 NM xxx0.0xr
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 14.12.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hnatko RichardHnatko Richard
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10 599 599592540599579xx
2 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 9 567 x563567567x-x
3 Marti LukášMarti Lukáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 8 559 522x542542511525559
4 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 7 538 510510538538457x513
5 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 1 531 505x519519531-517
6 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 520 491520x520463469508
7 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 4 507 507502x507457489468
8 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 6 495 465x495495489479x
9 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 478 478x478478
10 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 3 475 475xx475
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 1 485 440471465471460470485
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 14.12.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 525 492525x525xx510
2 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 7 476 459276437459457464476
3 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 474 x461459461471x474
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 6 471 415436431436436438471
5 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 448 405x448448x414439
6 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 437 384375437437x380409
7 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 431 422431409431xxx
8 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 402 358390392392402319398
9 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 380 357380332380
Celkom 9 pretekárov