<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.78 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.33 9.00
3 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.78 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.08 5.00
2 41 Kováč LukášKováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.47 3.00
3 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.50 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.74 1.00
2 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.95
3 49 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.89
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gužík MichalGužík Michal 10 10 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 25.42 7.00
2 28 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.48 6.00
3 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.08 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.78 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.33 9.00
3 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.78 8.00
4 Gužík MichalGužík Michal 10 10 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 25.42 7.00
5 28 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.48 6.00
6 35 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.08 5.00
7 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.08 4.00
8 41 Kováč LukášKováč Lukáš 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.47 3.00
9 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.50 2.00
10 52 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.74 1.00
11 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.95
12 49 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.89

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.89 9.00
3 24 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.65 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.59 8.00
2 53 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.04 7.00
3 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.76 3.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.88 5.00
2 65 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.04 4.00
3 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.70
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.46 2.00
2 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.38 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.89 9.00
3 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.59 8.00
4 53 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.04 7.00
5 24 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.65 6.00
6 Michalová AlicaMichalová Alica 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.88 5.00
7 65 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.04 4.00
8 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.76 3.00
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.46 2.00
10 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.38 1.00
11 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.70