<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.76
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.85
3 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88
4 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
5 Dolňan JurajDolňan Juraj 101113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.29
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.56
2 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.61
3 82 Vámoš JakubVámoš Jakub 080312 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.27
4 50 Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.43
2 37 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.76
3 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.04
4 66 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.23
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.01
2 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 090520 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.46
3 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 10.49
4 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.76
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.85
3 39 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.43
4 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.56
5 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.61
6 37 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.76
7 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88
8 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.01
9 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.04
10 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
11 66 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.23
12 82 Vámoš JakubVámoš Jakub 080312 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.27
13 Dolňan JurajDolňan Juraj 101113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.29
14 50 Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.39
15 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 090520 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.46
16 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 10.49
17 Zaremba LukášZaremba Lukáš 080209 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.79

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 080908 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.68 11.00
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.75 9.00
3 39 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.53 8.00
4 Mašura AdamMašura Adam 090705 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.57 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal 090912 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 09.71 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.77 5.00
2 Piták JakubPiták Jakub 090731 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.79 4.00
3 37 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.83 3.00
4 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.92 2.00
5 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.17 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.21
2 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
3 62 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.94
4 68 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 100912 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.28
Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.59
2 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
3 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.86
4 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.83
5 67 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.30
2 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 080427 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.49
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.16
5 52 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.93
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.21
2 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.30
3 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
4 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 080427 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.49
5 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.59
6 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
7 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
8 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.86
9 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.16
10 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.83
11 67 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.93
11 52 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.93
13 62 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.94
14 68 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 100912 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.28
Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 081025 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.39 11.00
2 Ballová DašaBallová Daša 080324 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.46 9.00
3 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 080427 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.59 8.00
4 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.70 7.00
5 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.70 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.70 6.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88 4.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella 081202 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26 3.00
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.78 2.00
5 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.21 1.00
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.78 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.33 9.00
3 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.78 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.08 5.00
2 41 Kováč LukášKováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.47 3.00
3 Králik MatejKrálik Matej 101212 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.50 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.74 1.00
2 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 100816 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.95
3 49 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.89
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 10:40) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gužík MichalGužík Michal 100212 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 25.42 7.00
2 28 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.48 6.00
3 Ivan TobiasIvan Tobias 100908 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.08 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.78 11.00
2 24 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.33 9.00
3 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 24.78 8.00
4 Gužík MichalGužík Michal 100212 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 25.42 7.00
5 28 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 25.48 6.00
6 35 Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 26.08 5.00
7 Ivan TobiasIvan Tobias 100908 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 27.08 4.00
8 41 Kováč LukášKováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 27.47 3.00
9 Králik MatejKrálik Matej 101212 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 27.50 2.00
10 52 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 27.74 1.00
11 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 100816 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 29.95
12 49 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 31.89

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.89 9.00
3 24 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.65 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.59 8.00
2 53 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.04 7.00
3 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.76 3.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalová AlicaMichalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.88 5.00
2 65 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.04 4.00
3 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 091231 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.70
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 1.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.46 2.00
2 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 080207 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.38 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.55 11.00
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 22.89 9.00
3 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 24.59 8.00
4 53 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 25.04 7.00
5 24 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 25.65 6.00
6 Michalová AlicaMichalová Alica 100828 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 25.88 5.00
7 65 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 26.04 4.00
8 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 080501 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.76 3.00
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 091015 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 27.46 2.00
10 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 080207 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 28.38 1.00
11 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 091231 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 28.70

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:02.87 11.00
2 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:06.14 9.00
3 24 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.32 8.00
4 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:06.42 7.00
5 37 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:09.20 6.00
6 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:18.53 2.00
7 50 Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:21.83
8 52 Mulinka PeterMulinka Peter 081129 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:30.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 66 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:15.70 5.00
2 28 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:15.83 4.00
3 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:18.29 3.00
4 29 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.37 1.00
5 48 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:21.82
6 49 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:32.77
7 41 Kováč LukášKováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:37.53
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 2:02.87 11.00
2 42 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:06.14 9.00
3 24 Piala MichalPiala Michal 090307 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.32 8.00
4 35 Gál ŽigmundGál Žigmund 090820 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:06.42 7.00
5 37 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:09.20 6.00
6 66 Piták BranislavPiták Branislav 080811 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 2:15.70 5.00
7 28 Páleník IvorPáleník Ivor 090327 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 2:15.83 4.00
8 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 080610 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 2:18.29 3.00
9 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:18.53 2.00
10 29 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:19.37 1.00
11 48 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 2:21.82
12 50 Haviar MichalHaviar Michal 090930 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:21.83
13 52 Mulinka PeterMulinka Peter 081129 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 8 2:30.08
14 49 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:32.77
15 41 Kováč LukášKováč Lukáš 090719 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:37.53

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 53 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 2:04.24 11.00
2 80 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:06.21 9.00
3 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 080427 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 10 2:09.36 8.00
4 78 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:13.29 7.00
5 79 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:13.36 6.00
6 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:18.25 5.00
7 65 Predmeská LuciaPredmeská Lucia 100301 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:20.41 4.00
8 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:22.47 3.00
9 68 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 100912 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 2:25.84 2.00
10 62 Čuga AdelaČuga Adela 091113 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:28.13 1.00
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:47.61 11.00
2 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 3:53.76 9.00
3 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 110304 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:10.60 8.00
4 52 Vyhnička MatúšVyhnička Matúš 110412 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 4:13.26 7.00
5 37 Arpáš OndrejArpáš Ondrej 090727 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 4:50.19 6.00
6 35 Molnár MárioMolnár Mário 080727 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 5:13.02 5.00
7 82 Vámoš JakubVámoš Jakub 080312 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 5:17.34 4.00
Segeč DavidSegeč David 080121 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 81 Pálešová KristínaPálešová Kristína 090216 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 4:12.95
2 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 4:16.30 11.00
3 67 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 090401 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:19.05 9.00
4 24 Tománková EsterTománková Ester 080904 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 4:45.83 8.00
5 18 Jakušová EvaJakušová Eva 080205 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:51.90 7.00
6 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia 081016 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 5:10.54 6.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 37 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:06.18 11.00
2 35 Harman SamuelHarman Samuel 081017 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 05:36.41 9.00
3 42 Forgáč AdamForgáč Adam 110502 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:42.98 8.00
4 24 Mojžiš MichalMojžiš Michal 110627 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 07:56.91 7.00
5 50 Latinák MatúšLatinák Matúš 110822 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08:03.39 6.00
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 78 Pernická DominikaPernická Dominika 100503 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 05:09.18 11.00
2 98 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 06:09.81 9.00
3 71 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:15.57 8.00
4 29 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 101102 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:29.11 7.00
5 52 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:43.68 6.00
6 222 Perichtová AlžbetaPerichtová Alžbeta 110624 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 06:45.27 5.00
7 53 Dolinská JulianaDolinská Juliana 080815 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 06:52.37 4.00
8 36 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 080109 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 07:22.36 3.00
Erneková LauraErneková Laura 101102 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125129 Body
1 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 6 125 oooxooxoxxx 11.00
2 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090520 5 120 oooxooxxx 9.00
3= Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080724 8 120 ooooxoxxx 7.50
3= Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 7 120 ooooxoxxx 7.50
5 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 4 115 -xxoooxxx 6.00
6 82 Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080312 9 110 oooxxx 5.00
7 37 Arpáš OndrejArpáš Ondrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090727 1 110 xxoxxooxxx 4.00
8 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100908 2 105 oxoxxx 3.00
9 Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
101212 3 100 oxxx 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125125 Body
1 25 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080627 2 125 oooooxxxo 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 3 120 oooooxxxx 9.00
3 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 4 110 xxoxxooxxx 8.00
Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090530 1 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 8 370 +1.4 m/s 358  +1.0370  +1.4368  +1.6370340  +1.6336  +1.4359  +1.4 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 7 364 +1.5 m/s 350  +1.6364  +1.5360  +1.0364351  +1.4350  +1.3343  +1.5 9.00
3 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 1 353 +1.6 m/s x353  +1.6347  +1.5353326  +1.5317  +1.0341  +1.4 8.00
4 48 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081210 3 332 +1.4 m/s 332  +1.4294  +1.5275  +1.1332293  +1.4x291  +1.3 7.00
5 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 9 330 +1.2 m/s 330  +1.2308  +0.9-330 6.00
6 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 4 328 +1.5 m/s 328  +1.5300  +1.3324  +1.6328296  +1.6303  +1.2300  +1.5 5.00
7 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 5 325 +1.4 m/s 311  +1.2x320  +1.4320325  +1.4312  +1.3307  +1.5 4.00
8 52 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081129 2 323 +1.4 m/s x304  +0.2323  +1.4323297  +1.1x290  +1.0 3.00
9 29 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090528 6 304 +1.2 m/s 291  +1.3304  +1.2x304 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080407 11 395 +1.4 m/s 365  +1.6373  +1.0395  +1.4395370  +1.0-- 11.00
2 79 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090905 2 377 +1.6 m/s 377  +1.6366  +1.6373  +1.6377342  +1.4-- 9.00
3 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 9 374 +1.5 m/s 280  +1.6371  +1.5374  +1.5374371  +1.4353  +1.3371  +1.4 8.00
4 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 3 353 +1.0 m/s 275  +1.3335  +1.6326  +1.5335303  +1.6320  +1.3353  +1.0 7.00
5 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080530 10 346 +1.2 m/s 346  +1.6342  +1.6342  +1.5346xx346  +1.2 6.00
6 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081016 7 335 +0.9 m/s 318  +1.0327  +1.1333  +1.2333324  +0.2327  +0.3335  +0.9 5.00
7 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080214 12 321 +1.0 m/s 314  +1.0218  +1.6254  +1.1314253  +1.6321  +1.0252  +1.6 4.00
MS 81 Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
090216 6 316 +1.5 m/s 311  +1.5293  +0.7316  +1.5316
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
091015 1 301 +1.1 m/s 287  +1.2276  +1.5285  +1.4287280  +1.4301  +1.1285  +1.4 3.00
10 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
100828 4 275 +0.9 m/s 267  +1.4275  +0.9260  +1.6275 2.00
11 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080207 8 252 +1.6 m/s 230  +1.6232  +1.5252  +1.6252 1.00
12 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091231 5 245 +0.8 m/s 230  +1.5245  +0.8x245
Celkom 12 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080727 15 43.80 35.1443.8043.80 11.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080908 11 38.78 34.7638.7838.78 9.00
3 66 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080811 14 35.66 30.1435.6635.66 8.00
4 39 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080920 12 35.35 33.5335.3535.35 7.00
5 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
090705 13 35.05 31.9335.0535.05 6.00
6 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
090912 10 31.80 31.8028.4631.80 5.00
7 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 6 30.83 30.8328.8730.83 4.00
8 Gužík MichalGužík Michal
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
100212 2 29.50 29.5027.8929.50 3.00
9 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
080724 8 29.18 29.1829.18 2.00
10 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
090731 9 27.60 27.6027.60 1.00
11 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 7 27.22 27.2227.22
12 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
100816 5 22.48 22.4822.48
13 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100320 3 21.48 21.4821.48
14 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080209 4 20.18 20.1820.18
15 Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
101113 1 14.70 14.7014.70
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080324 13 37.16 37.1636.4837.16 11.00
2 18 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080205 15 28.94 28.9428.5928.94 9.00
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
080414 4 27.92 27.9226.9027.92 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081025 14 27.05 27.0526.6427.05 7.00
5 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090626 3 24.93 24.9323.0024.93 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 11 24.57 23.4724.5724.57 5.00
7 78 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081221 9 22.90 22.9021.5522.90 4.00
8 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 12 22.80 22.8022.80 3.00
9 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080214 5 22.09 22.0922.09 2.00
10 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081016 10 20.28 20.2820.28 1.00
11 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090505 2 18.31 18.3118.31
12 Turtáková ErikaTurtáková Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
090322 6 16.42 16.4216.42
13 Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080501 7 16.27 16.2716.27
14 53 Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
080815 1 15.76 15.7615.76
15 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080508 8 15.14 15.1415.14
Celkom 15 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan, Čižmárik, Končír, Krchňavý Dolňan, Čižmárik, Končír, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 37.87 11.00
2 36 Rosenberger, Šupina, Gál, Gregor Rosenberger, Šupina, Gál, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 38.42 9.00
3 Meško, Piták, Heretík, Domiňák Meško, Piták, Heretík, Domiňák AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 39.97 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Skočík, Mulinka, Gužík, Miškocič Skočík, Mulinka, Gužík, Miškocič AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 39.81 8.00
2 93 Pepich, Štefík, Haviar, Bálent Pepich, Štefík, Haviar, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 39.83 7.00
3 49 Arpáš, Arpáš, Luka, Piala Arpáš, Arpáš, Luka, Piala AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 43.30 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolňan, Čižmárik, Končír, Krchňavý Dolňan, Čižmárik, Končír, Krchňavý AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 37.87 11.00
2 36 Rosenberger, Šupina, Gál, Gregor Rosenberger, Šupina, Gál, Gregor BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 38.42 9.00
3 48 Skočík, Mulinka, Gužík, Miškocič Skočík, Mulinka, Gužík, Miškocič AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 39.81 8.00
4 93 Pepich, Štefík, Haviar, Bálent Pepich, Štefík, Haviar, Bálent AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 39.83 7.00
5 Meško, Piták, Heretík, Domiňák Meško, Piták, Heretík, Domiňák AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 39.97 6.00
6 49 Arpáš, Arpáš, Luka, Piala Arpáš, Arpáš, Luka, Piala AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 43.30 5.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.9.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.62 11.00
2 Zvarová, Gregušová, Ivaničová, Čemanová Zvarová, Gregušová, Ivaničová, Čemanová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 38.25 9.00
3 56 Schererová, Tóthová, Luptáková, Dunajská Schererová, Tóthová, Luptáková, Dunajská AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 42.26 5.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 1.9.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Nováková, Tománková, Hrončová, Jakušová Nováková, Tománková, Hrončová, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.28 8.00
2 Štubňová, Zaťková, Turtáková, Táčiková Štubňová, Zaťková, Turtáková, Táčiková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 40.75 7.00
Čuga, Brišová, Mikušová, Predmeská Čuga, Brišová, Mikušová, Predmeská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka Píšová, Beňušková, Ballová, Sliacka BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 36.62 11.00
2 Zvarová, Gregušová, Ivaničová, Čemanová Zvarová, Gregušová, Ivaničová, Čemanová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 38.25 9.00
3 24 Nováková, Tománková, Hrončová, Jakušová Nováková, Tománková, Hrončová, Jakušová BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.28 8.00
4 Štubňová, Zaťková, Turtáková, Táčiková Štubňová, Zaťková, Turtáková, Táčiková MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 40.75 7.00
5 56 Schererová, Tóthová, Luptáková, Dunajská Schererová, Tóthová, Luptáková, Dunajská AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 42.26 5.00
Čuga, Brišová, Mikušová, Predmeská Čuga, Brišová, Mikušová, Predmeská AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ