<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.76
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.85
3 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88
4 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
5 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.29
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.56
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.61
3 82 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.27
4 50 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.39
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.43
2 37 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.76
3 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.04
4 66 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.23
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 1.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.01
2 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.46
3 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 10.49
4 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.79
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.76
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 08.85
3 39 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.43
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.56
5 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.61
6 37 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.76
7 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88
8 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.01
9 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.04
10 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 10.17
11 66 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.23
12 82 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 10.27
13 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.29
14 50 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.39
15 Maslaňák MarkoMaslaňák Marko 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 10.46
16 44 Heretík ĽubošHeretík Ľuboš 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 10.49
17 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.79

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.68 11.00
2 25 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.75 9.00
3 39 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.53 8.00
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.57 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 09.71 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 11:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.77 5.00
2 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.79 4.00
3 37 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.83 3.00
4 93 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.92 2.00
5 36 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.17 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.21
2 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
3 62 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.94
4 68 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.28
Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.59
2 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.86
4 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.83
5 67 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.93
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.9.2019 - 10:20) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.30
2 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.49
3 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.16
5 52 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.93
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.21
2 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.30
3 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.36
4 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.49
5 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.59
6 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.61
7 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.68
8 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.86
9 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.16
10 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.83
11 67 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.93
11 52 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.93
13 62 Čuga AdelaČuga Adela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.94
14 68 Luptáková EliškaLuptáková Eliška 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.28
Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.39 11.00
2 Ballová DašaBallová Daša 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.46 9.00
3 56 Tóthová KamilaTóthová Kamila 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.59 8.00
4 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 09.70 7.00
5 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.70 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 1.9.2019 - 11:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.70 6.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.88 4.00
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.26 3.00
4 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 10.78 2.00
5 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.21 1.00
Celkom 5 pretekárov