<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 35 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 15 43.80 35.1443.8043.80 11.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 38.78 34.7638.7838.78 9.00
3 66 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 14 35.66 30.1435.6635.66 8.00
4 39 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 12 35.35 33.5335.3535.35 7.00
5 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 13 35.05 31.9335.0535.05 6.00
6 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 10 31.80 31.8028.4631.80 5.00
7 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 30.83 30.8328.8730.83 4.00
8 Gužík MichalGužík Michal
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
10 10 2 29.50 29.5027.8929.50 3.00
9 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 8 29.18 29.1829.18 2.00
10 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 9 27.60 27.6027.60 1.00
11 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 27.22 27.2227.22
12 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 5 22.48 22.4822.48
13 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 3 21.48 21.4821.48
14 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 20.18 20.1820.18
15 Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 1 14.70 14.7014.70
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ballová DašaBallová Daša
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 13 37.16 37.1636.4837.16 11.00
2 18 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 28.94 28.9428.5928.94 9.00
3 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 4 27.92 27.9226.9027.92 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 14 27.05 27.0526.6427.05 7.00
5 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 3 24.93 24.9323.0024.93 6.00
6 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 11 24.57 23.4724.5724.57 5.00
7 78 Nováková LýdiaNováková Lýdia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 9 22.90 22.9021.5522.90 4.00
8 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 12 22.80 22.8022.80 3.00
9 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 22.09 22.0922.09 2.00
10 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 10 20.28 20.2820.28 1.00
11 Dunajská VivienDunajská Vivien
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 2 18.31 18.3118.31
12 Turtáková ErikaTurtáková Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 6 16.42 16.4216.42
13 Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 7 16.27 16.2716.27
14 53 Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 1 15.76 15.7615.76
15 64 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 15.14 15.1415.14
Celkom 15 pretekárov