<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 370 +1.4 m/s 358  1,00 370  1,40 368  1,60 370 340  1,60 336  1,40 359  1,40 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 364 +1.5 m/s 350  1,60 364  1,50 360  1,00 364 351  1,40 350  1,30 343  1,50 9.00
3 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 1 353 +1.6 m/s x 353  1,60 347  1,50 353 326  1,50 317  1,00 341  1,40 8.00
4 48 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 3 332 +1.4 m/s 332  1,40 294  1,50 275  1,10 332 293  1,40 x 291  1,30 7.00
5 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 330 +1.2 m/s 330  1,20 308  0,90 - 330 6.00
6 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 328 +1.5 m/s 328  1,50 300  1,30 324  1,60 328 296  1,60 303  1,20 300  1,50 5.00
7 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 325 +1.4 m/s 311  1,20 x 320  1,40 320 325  1,40 312  1,30 307  1,50 4.00
8 52 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 2 323 +1.4 m/s x 304  0,20 323  1,40 323 297  1,10 x 290  1,00 3.00
9 29 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 6 304 +1.2 m/s 291  1,30 304  1,20 x 304 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 395 +1.4 m/s 365  1,60 373  1,00 395  1,40 395 370  1,00 - - 11.00
2 79 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 377 +1.6 m/s 377  1,60 366  1,60 373  1,60 377 342  1,40 - - 9.00
3 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 374 +1.5 m/s 280  1,60 371  1,50 374  1,50 374 371  1,40 353  1,30 371  1,40 8.00
4 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 353 +1.0 m/s 275  1,30 335  1,60 326  1,50 335 303  1,60 320  1,30 353  1,00 7.00
5 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 346 +1.2 m/s 346  1,60 342  1,60 342  1,50 346 x x 346  1,20 6.00
6 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 335 +0.9 m/s 318  1,00 327  1,10 333  1,20 333 324  0,20 327  0,30 335  0,90 5.00
7 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 12 321 +1.0 m/s 314  1,00 218  1,60 254  1,10 314 253  1,60 321  1,00 252  1,60 4.00
MS 81 Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 6 316 +1.5 m/s 311  1,50 293  0,70 316  1,50 316
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 301 +1.1 m/s 287  1,20 276  1,50 285  1,40 287 280  1,40 301  1,10 285  1,40 3.00
10 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 4 275 +0.9 m/s 267  1,40 275  0,90 260  1,60 275 2.00
11 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 252 +1.6 m/s 230  1,60 232  1,50 252  1,60 252 1.00
12 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 245 +0.8 m/s 230  1,50 245  0,80 x 245
Celkom 12 pretekárov