<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva sk. Juh

Banská Bystrica (1. 9. 2019)

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 1.9.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 370 +1.4 m/s 358  +1.0370  +1.4368  +1.6370340  +1.6336  +1.4359  +1.4 11.00
2 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 364 +1.5 m/s 350  +1.6364  +1.5360  +1.0364351  +1.4350  +1.3343  +1.5 9.00
3 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 1 353 +1.6 m/s x353  +1.6347  +1.5353326  +1.5317  +1.0341  +1.4 8.00
4 48 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 3 332 +1.4 m/s 332  +1.4294  +1.5275  +1.1332293  +1.4x291  +1.3 7.00
5 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 330 +1.2 m/s 330  +1.2308  +0.9-330 6.00
6 Pepich MatejPepich Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 4 328 +1.5 m/s 328  +1.5300  +1.3324  +1.6328296  +1.6303  +1.2300  +1.5 5.00
7 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 5 325 +1.4 m/s 311  +1.2x320  +1.4320325  +1.4312  +1.3307  +1.5 4.00
8 52 Mulinka PeterMulinka Peter
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 2 323 +1.4 m/s x304  +0.2323  +1.4323297  +1.1x290  +1.0 3.00
9 29 Bálent TimotejBálent Timotej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 6 304 +1.2 m/s 291  +1.3304  +1.2x304 2.00
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 1.9.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 395 +1.4 m/s 365  +1.6373  +1.0395  +1.4395370  +1.0-- 11.00
2 79 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 377 +1.6 m/s 377  +1.6366  +1.6373  +1.6377342  +1.4-- 9.00
3 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 9 374 +1.5 m/s 280  +1.6371  +1.5374  +1.5374371  +1.4353  +1.3371  +1.4 8.00
4 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 353 +1.0 m/s 275  +1.3335  +1.6326  +1.5335303  +1.6320  +1.3353  +1.0 7.00
5 Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 10 346 +1.2 m/s 346  +1.6342  +1.6342  +1.5346xx346  +1.2 6.00
6 36 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 7 335 +0.9 m/s 318  +1.0327  +1.1333  +1.2333324  +0.2327  +0.3335  +0.9 5.00
7 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 12 321 +1.0 m/s 314  +1.0218  +1.6254  +1.1314253  +1.6321  +1.0252  +1.6 4.00
MS 81 Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 6 316 +1.5 m/s 311  +1.5293  +0.7316  +1.5316
9 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 1 301 +1.1 m/s 287  +1.2276  +1.5285  +1.4287280  +1.4301  +1.1285  +1.4 3.00
10 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 4 275 +0.9 m/s 267  +1.4275  +0.9260  +1.6275 2.00
11 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 8 252 +1.6 m/s 230  +1.6232  +1.5252  +1.6252 1.00
12 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 5 245 +0.8 m/s 230  +1.5245  +0.8x245
Celkom 12 pretekárov