<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

P - T - S národný program

Šamorín (15. 6. 2019)

100 m - Muži

Muži 01 (so, 15.6.2019 - 19:10) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.03 0.144
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.07 0.183
3 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 11.08 0.137
4 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.17 0.154
5 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.30 0.171
6 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.40 0.141
7 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.41 0.159
8 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 11.60 0.120
Celkom 8 pretekárov
Muži 02 (so, 15.6.2019 - 19:10) official Vietor: -1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.38 0.193
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.51 0.162
3 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 11.63 0.159
4 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.65 0.195
5 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.73 0.202
6 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.91 0.150
7 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 14.09 0.206
Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy

(so, 15.6.2019 - 19:20) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.98 0.176
2 Koudelová LucieKoudelová Lucie 94 94 Czech RebublicCzech Rebublic 5 12.11 0.133
3 Sirmić KatarinaSirmić Katarina 00 00 SerbiaSerbia 3 12.33 0.182
4 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.87 0.335
5 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.18 0.180
6 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 AustriaAustria 7 13.43 0.183
7 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 Naša atletikaNaša atletika 1 13.92 0.195
8 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 14.44 0.558
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy

(so, 15.6.2019 - 18:40) official Vietor: -0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sirmić KatarinaSirmić Katarina 00 00 SerbiaSerbia 4 24.70 0.184
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.35 0.204
3 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.07 0.202
4 Mariel EmilyMariel Emily 05 05 AustriaAustria 6 27.40 0.177
5 Malatinská DominikaMalatinská Dominika 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 28.96 0.201
Celkom 5 pretekárov

400 m - Muži

Muži 01 (so, 15.6.2019 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marković IvanMarković Ivan 00 00 SerbiaSerbia 4 0:48.48 0.205
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.21 0.163
3 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:50.87 0.168
4 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:51.45 0.162
5 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.98 0.149
6 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 0:52.64 0.193
Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Muži 02 (so, 15.6.2019 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vecsey LaszloVecsey Laszlo 03 03 HungaryHungary 3 0:51.55 0.228
2 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.96 0.141
3 Jančár LucianJančár Lucian 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:53.76 0.259
4 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:54.33 0.167
5 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:54.92 0.217
Celkom 5 pretekárov

400 m - Ženy

Ženy 01 (so, 15.6.2019 - 18:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:55.99 0.212
2 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:56.69 0.241
3 Virag SimonVirag Simon 02 02 HungaryHungary 6 0:56.92 0.194
4 Kaličanin BojanaKaličanin Bojana 00 00 SerbiaSerbia 4 0:57.14 0.244
5 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.27 0.370
6 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.42 0.182
7 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.69 0.213
Celkom 7 pretekárov
Ženy 02 (so, 15.6.2019 - 18:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.04 0.203
2 Sásová KatrinSásová Katrin 98 98 Czech RebublicCzech Rebublic 5 0:59.51 0.213
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.39 0.179
4 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 01 01 AustriaAustria 1 1:00.74 0.229
5 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletikaNaša atletika 7 1:00.75 0.163
6 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.87 0.175
Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.147
Poznámky:
Pravidlo DQ 163.3a
Celkom 7 pretekárov

800 m - Muži

(so, 15.6.2019 - 18:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:52.85
2 5 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:54.52
3 3 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 1:59.48
4 2 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:06.34
5 7 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 2:08.81
6 6 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:09.99
8 Leser SimonLeser Simon 03 03 AustriaAustria 8 DQ
Poznámky:
Mezičasy: 400M - 55.35 (Jablokov) 600M - 1:23.43 (Jablokov) Pravidlo DQ 163.3a
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 15.6.2019 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:51.65
2 Smetana JakubSmetana Jakub 96 96 Czech RebublicCzech Rebublic 3:53.19
3 3 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 3:57.56
4 5 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 4:31.21
5 6 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 4:43.09
4 Urban OliverUrban Oliver 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNS
1 Ivanovski DarioIvanovski Dario 00 00 MacedoniaMacedonia 1 DNS
7 Gregor JiříGregor Jiří 00 00 Czech RebublicCzech Rebublic 7 DNF
Poznámky:
Mezičasy: 400M - 1:01.19 (Gregor) 800M - 2:03.72 (Gregor) 1200M - 3:05.59 (Paulíny)
Celkom 8 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 15.6.2019 - 19:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:24.38
2 3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:39.07
3 4 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 4:48.77
4 5 Leser AnnaLeser Anna 01 01 AustriaAustria 5 4:54.96
5 1 Koszas KrisztaKoszas Kriszta 94 94 HungaryHungary 1 4:55.07
6 Meczlová VeronikaMeczlová Veronika 00 00 Czech RebublicCzech Rebublic 6 DNF
Poznámky:
Mezičasy: 400M - 1:08.11 (Meczlová) 800M - 2:19.79 (Meczlová) 1200M - 3:30.83 (Dušková)
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 15.6.2019 - 22:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:31.23
2 Anagnostou MariosAnagnostou Marios 99 99 GreeceGreece 2 14:35.97
3 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 14:42.80
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15:21.54
5 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 15:25.94
6 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16:17.58
7 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 16:23.69
8 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 16:41.14
9 Šmotlák MartinŠmotlák Martin 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 17:16.95
10 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 17:38.36
11 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 17:57.22
12 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12 18:04.81
13 Bogdányi ĽubošBogdányi Ľuboš 79 79 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13 18:27.90
Celkom 13 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(so, 15.6.2019 - 18:00) official Vietor: -1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.09 0.201
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 14.98 0.192
3 Decker SzonjaDecker Szonja 02 02 HungaryHungary 6 15.07 0.198
Repasi PetraRepasi Petra 96 96 HungaryHungary 5 DNS
Zapfel YvonneZapfel Yvonne 92 92 AustriaAustria 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 15.6.2019 - 18:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 151156161166171174177180183
1 Szabo BarbaraSzabo Barbara
HungaryHungary
00 00 1 180 -----o-xoxxx
2 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 4 180 ----xoooxoxxx
3 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 3 171 --oooxxx
4 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 161 ooxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 15.6.2019 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
00 00 5 651 0651  -0.2 -0.8 -1.30651 -1.3 -0.9 -0.8
2 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 3 633 0625  -0.90619  -0.70616  -0.70625 -1.50614  -0.80633  -1.1
3 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 4 615 0583  -0.30454  -1.20615  -0.40615 -0.60608  -2.1-
4 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 572 0526  -0.50540  -1.30572  -1.205720558  -0.90546  -2.10567  -1.7
5 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 1 530 0518  -0.70530  -0.70523  -1.205300529  -0.40510  -1.20529  -1.6
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 15.6.2019 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 46.02 39.9142.1541.7942.1542.1846.0242.05
2 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
96 96 4 44.87 42.3744.87x44.8742.3441.0840.01
3 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 2 41.81 x41.8140.6841.8139.4139.49x
4 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 3 36.16 x35.67x35.67x36.16x
5 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica
Naša atletikaNaša atletika
00 00 1 29.27 x25.5927.1827.18x29.2229.27
Celkom 5 pretekárov

Beh špeciálných olympiád - Mix

(so, 15.6.2019 - 19:25) official Vietor: -0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Išpold PeterIšpold Peter 00 00 SlovakiaSlovakia 3 16.91
2 Štubňa MichalŠtubňa Michal 00 00 SlovakiaSlovakia 7 17.51
3 Jakuš ŠimonJakuš Šimon 00 00 SlovakiaSlovakia 4 18.13
4 Petrík AndrejPetrík Andrej 00 00 SlovakiaSlovakia 6 18.53
5 Varga MarekVarga Marek 00 00 SlovakiaSlovakia 8 19.09
6 Krihová DarinaKrihová Darina 00 00 SlovakiaSlovakia 5 19.42
7 Grebečiová ElaGrebečiová Ela 00 00 SlovakiaSlovakia 2 19.87
8 Feglová BarboraFeglová Barbora 00 00 SlovakiaSlovakia 1 26.50
Celkom 8 pretekárov