<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

P - T - S národný program

Šamorín (15. 6. 2019)

400 m - Muži

Muži 01 (so, 15.6.2019 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marković IvanMarković Ivan 000101 00 SerbiaSerbia 4 0:48.48 0.205
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 950826 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.21 0.163
3 Revaj ErikRevaj Erik 010220 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:50.87 0.168
4 Hanic MárioHanic Mário 990917 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 0:51.45 0.162
5 Lúža MarošLúža Maroš 000523 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:51.98 0.149
6 Labo DávidLabo Dávid 000311 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 0:52.64 0.193
Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Muži 02 (so, 15.6.2019 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vecsey LaszloVecsey Laszlo 030705 03 HungaryHungary 3 0:51.55 0.228
2 Kvasnica MatejKvasnica Matej 000314 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:51.96 0.141
3 Jančár LucianJančár Lucian 000529 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 0:53.76 0.259
4 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:54.33 0.167
5 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:54.92 0.217
Celkom 5 pretekárov

400 m - Ženy

Ženy 01 (so, 15.6.2019 - 18:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:55.99 0.212
2 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:56.69 0.241
3 Virag SimonVirag Simon 020313 02 HungaryHungary 6 0:56.92 0.194
4 Kaličanin BojanaKaličanin Bojana 000101 00 SerbiaSerbia 4 0:57.14 0.244
5 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:57.27 0.370
6 Kudlíková DanaKudlíková Dana 010821 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:57.42 0.182
7 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 0:57.69 0.213
Celkom 7 pretekárov
Ženy 02 (so, 15.6.2019 - 18:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 0:58.04 0.203
2 Sásová KatrinSásová Katrin 980728 98 Czech RebublicCzech Rebublic 5 0:59.51 0.213
3 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:00.39 0.179
4 Bredlinger CarolineBredlinger Caroline 010101 01 AustriaAustria 1 1:00.74 0.229
5 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 00 Naša atletikaNaša atletika 7 1:00.75 0.163
6 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:00.87 0.175
Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DQ 0.147
Poznámky:
Pravidlo DQ 163.3a
Celkom 7 pretekárov