<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (2. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.37 11.00
2 19 Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.73 9.00
3 73 Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.11 8.00
4 Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.46 7.00
Králik, Holma, Škrobák, Urík Králik, Holma, Škrobák, Urík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 43.82 6.00
2 Martiš, Martiš, Kutlák, Belák Martiš, Martiš, Kutlák, Belák AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 45.11 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.37 11.00
2 19 Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.73 9.00
3 73 Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.11 8.00
4 Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.46 7.00
5 Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 43.82 6.00
6 Martiš, Martiš, Kutlák, Belák Martiš, Martiš, Kutlák, Belák AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 45.11 5.00
Králik, Holma, Škrobák, Urík Králik, Holma, Škrobák, Urík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.89 11.00
2 79 Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 39.25 7.00
3 Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.48 4.00
4 Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 41.56 2.50
5 98 Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 43.44
6 98 Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 37.75 9.00
2 50 Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 38.33 8.00
3 Brxová, Lušňáková, Kevešová Brxová, Lušňáková, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 40.71 6.00
4 Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 41.56 2.50
5 65 Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 43.51
6 Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 44.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.95 5.00
2 49 Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.70 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.89 11.00
2 Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 37.75 9.00
3 50 Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 38.33 8.00
4 79 Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 39.25 7.00
5 Brxová, Lušňáková, Kevešová Brxová, Lušňáková, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 40.71 6.00
6 Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.95 5.00
7 Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.48 4.00
8 Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 41.56 2.50
8 Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 41.56 2.50
10 49 Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.70 1.00
11 98 Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 43.44
12 65 Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 43.51
13 Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 44.05
14 98 Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.39