<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (2. 6. 2019)

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125 Body
1 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 120 ooooxxoxxx 11.00
2 97 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 5 120 oooxoxxoxxx 9.00
3 40 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 105 oxoxxx 8.00
4 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 1 105 oxxoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95100105110115120 Body
1 75 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 115 oooxooxxx 11.00
2= Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 15 115 ooooxoxxx 7.50
2= Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 13 115 ooooxoxxx 7.50
2= Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 10 115 ooooxoxx 7.50
2= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 115 ooooxoxxx 7.50
6 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 14 115 oooxxoxoxxx 5.00
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 2 110 oooxoxxx 4.00
8 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 6 110 oooxxoxxx 3.00
9 Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 8 105 oxxooxxx 2.00
10 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 12 105 xooxoxxx 1.00
11 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 9 100 ooxxx
12 34 Žiaková IvanaŽiaková Ivana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 11 100 xooxxx
13 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 100 xoxoxxx
14 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 7 095 oxxx
15 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 000
Celkom 15 pretekárov