<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (2. 6. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 35.66 32.4631.0429.2032.4635.6630.32 11.00
2 Urík MatejUrík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 16 35.40 32.9531.6032.0032.9532.2835.40 9.00
3 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 29 33.77 30.6928.2729.5630.6931.6333.77 8.00
4 78 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 20 33.17 33.1732.0932.4033.17x31.77 7.00
5 Danček MárioDanček Mário
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 27 32.67 30.8928.8132.6732.6730.0932.60 6.00
6 Lisko PavolLisko Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 11 31.19 27.1028.8131.1931.19x30.90 5.00
7 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 26 31.17 31.17-28.2331.1726.44x 4.00
8 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 4 29.82 26.8629.40x29.4029.8226.38 3.00
9 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 28 28.04 27.2728.0428.04 2.00
10 Jaroš TimotejJaroš Timotej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 7 25.37 17.3225.3725.37 1.00
11 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 25 24.98 24.9824.1824.98
12 89 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 24 23.80 20.3923.8023.80
13 55 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 20.71 20.7119.4420.71
14 21 Šipka PatrikŠipka Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 15 20.49 11.9220.4920.49
15 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 23 19.79 x19.7919.79
16 Urík RichardUrík Richard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 17 19.41 15.5219.4119.41
MS Krupa ŠimonKrupa Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 10 18.77 18.7718.4318.77
18 75 Ševčík FilipŠevčík Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 14 18.26 18.2613.2918.26
19 65 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 18 17.86 x17.8617.86
20 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
11 11 19 17.07 16.3917.0717.07
21 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 21 16.38 15.8216.3816.38
22 Čelko MatejČelko Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 1 15.88 15.8814.4715.88
23 Martiš SamuelMartiš Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 13 11.41 08.6911.4111.41
24 Kríž KristiánKríž Kristián
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 9 10.25 x10.2510.25
25 Hrehor MatejHrehor Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 6 09.23 x09.2309.23
26 Martiš JakubMartiš Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 12 07.80 07.8004.6007.80
27 Čelko TomášČelko Tomáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 2 06.31 04.6506.3106.31
Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 22 NM xx0.0
Holma ThobiasHolma Thobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 NM xx0.0
Celkom 29 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 25 31.35 x22.97x22.9730.3131.35 11.00
2 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 24 29.39 25.6025.8028.3228.3229.3928.66 9.00
3 Liptáková SophieLiptáková Sophie
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 7 27.29 24.0924.5922.6624.5927.2926.27 8.00
4 79 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 23 26.79 26.7923.8324.6226.7925.4123.37 7.00
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 4 26.21 21.3626.2125.0426.2123.1123.65 6.00
6 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 22 25.20 22.0621.3525.2025.2022.4224.08 5.00
7 44 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 2 23.81 19.9122.6522.0822.6522.1023.81 4.00
8 74 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 8 23.10 23.1022.1019.1523.1021.9621.76 3.00
9 83 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 21 20.57 20.5715.2920.57 2.00
10 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 19 20.22 17.5920.2220.22 1.00
11 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 20 19.85 19.85x19.85
12 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 9 18.67 17.5018.6718.67
13 51 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 3 18.40 16.4918.4018.40
14 Karcolová EllaKarcolová Ella
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 5 17.83 14.3417.8317.83
15 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 18 17.26 x17.2617.26
16 Uherčíková AlenaUherčíková Alena
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 13 17.08 17.0817.0417.08
17 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 16 13.69 11.4513.6913.69
18 Papierniková TImeaPapierniková TImea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 10 13.65 x13.6513.65
19 Vancáková EmaVancáková Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 17 13.52 13.5212.2913.52
20 Babjaková MichaelaBabjaková Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 13.09 12.4413.0913.09
21 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 14 12.03 12.0309.8812.03
22 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 15 11.44 09.9911.4411.44
23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 11 09.69 08.2409.6909.69
24 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 6 09.66 09.6609.1309.66
MS Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 12 04.37 03.3004.3704.37
Celkom 25 pretekárov