<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (2. 6. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.87
MS Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.61
3 Hrehor MatejHrehor Matej 120913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.82
4 Urík MatejUrík Matej 080822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.08
5 21 Šipka PatrikŠipka Patrik 101203 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.60
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.87
2 19 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.88
3 65 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.20
4 56 Slezák AdriánSlezák Adrián 081025 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.30
5 Kubis TomášKubis Tomáš 090819 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.69
6 Martiš SamuelMartiš Samuel 100714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.52
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.45
2 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 100613 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.03
3 75 Ševčík FilipŠevčík Filip 080517 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.38
4 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.67
5 55 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 080224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.82
6 Martiš JakubMartiš Jakub 120609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.13
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.33
2 65 Šichta JakubŠichta Jakub 080314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.09
3 Lisko PavolLisko Pavol 100314 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.46
4 Danček MárioDanček Mário 080813 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.77
5 44 Machut FilipMachut Filip 091015 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.91
6 74 Bezecný LukášBezecný Lukáš 130103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.87
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.87
3 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.33
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.45
5 Krupa ŠimonKrupa Šimon 071203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.61
6 19 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.88
7 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 100613 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.03
8 65 Šichta JakubŠichta Jakub 080314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.09
9 65 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.20
10 56 Slezák AdriánSlezák Adrián 081025 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.30
11 75 Ševčík FilipŠevčík Filip 080517 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.38
12 Lisko PavolLisko Pavol 100314 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.46
13 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 10.67
14 Kubis TomášKubis Tomáš 090819 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.69
15 Danček MárioDanček Mário 080813 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.77
16 Hrehor MatejHrehor Matej 120913 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.82
17 44 Machut FilipMachut Filip 091015 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.91
18 Urík MatejUrík Matej 080822 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.08
19 Martiš SamuelMartiš Samuel 100714 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.52
20 74 Bezecný LukášBezecný Lukáš 130103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 11.76
21 55 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 080224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 11.82
22 21 Šipka PatrikŠipka Patrik 101203 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 12.60
23 Martiš JakubMartiš Jakub 120609 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.13

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 2.6.2019 - 11:10) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár AlexJankulár Alex 100409 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.82 11.00
2 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.99 9.00
3 Daniž DominikDaniž Dominik 080315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.31 8.00
4 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 090506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.35 7.00
5 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 100613 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.66 6.00
6 19 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 09.98 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 2.6.2019 - 11:10) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Šichta JakubŠichta Jakub 080314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.54 4.00
2 65 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.19 3.00
3 75 Ševčík FilipŠevčík Filip 080517 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.26 2.00
4 Lisko PavolLisko Pavol 100314 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.32 1.00
5 56 Slezák AdriánSlezák Adrián 081025 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.63
6 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 10.88
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93
2 Turzová NinaTurzová Nina 110331 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.28
3 65 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.64
4 Karcolová EllaKarcolová Ella 090701 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.72
5 24 Macháčková AnnaMacháčková Anna 110117 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.29
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.68
2 Liptáková SophieLiptáková Sophie 080902 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.88
3 37 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 080429 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.59
4 95 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 090915 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.91
5 72 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.68
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.50
2 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.77
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.61
4 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 111115 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.63
5 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.88
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jurečková ZojaJurečková Zoja 081106 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.10
2 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.27
3 1 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.42
MS 1 Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.77
5 Babjaková MichaelaBabjaková Michaela 090503 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.33
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 2.6.2019 - 10:20) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 101128 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.02
2 44 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.13
3 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.30
4 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.56
5 Sedláková VladimíraSedláková Vladimíra 090214 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.12
MS Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 130828 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.70
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.93
2 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.50
3 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.68
4 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.77
5 Liptáková SophieLiptáková Sophie 080902 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.88
6 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 101128 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.02
7 Jurečková ZojaJurečková Zoja 081106 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.10
8 44 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.13
9 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.27
10 Turzová NinaTurzová Nina 110331 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.28
11 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.30
12 1 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.42
13 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 100119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.56
14 37 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 080429 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.59
15 Dobáková ZaraDobáková Zara 100628 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.61
16 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 111115 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.63
17 65 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.64
18 Karcolová EllaKarcolová Ella 090701 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.72
19 1 Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.77
20 Papierniková TImeaPapierniková TImea 090803 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.88
21 95 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 090915 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 10.91
22 Sedláková VladimíraSedláková Vladimíra 090214 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 11.12
23 24 Macháčková AnnaMacháčková Anna 110117 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.29
24 Babjaková MichaelaBabjaková Michaela 090503 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.33
25 72 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.68
26 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 130828 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.70

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 2.6.2019 - 11:20) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 080306 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.07 11.00
2 Bučková KristínaBučková Kristína 080329 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.51 9.00
3 Valovičová EmaValovičová Ema 080101 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.69 8.00
4 Čížeková EmaČížeková Ema 091220 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09.78 7.00
5 Liptáková SophieLiptáková Sophie 080902 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.10 6.00
6 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 101128 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.41 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 2.6.2019 - 11:20) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brxová VeronikaBrxová Veronika 090103 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.97 4.00
2 Jurečková ZojaJurečková Zoja 081106 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.06 3.00
3 44 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 10.17 2.00
4 1 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.28 1.00
5 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 110123 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.30
6 Turzová NinaTurzová Nina 110331 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.49
Celkom 6 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:40) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.67 11.00
2 50 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.29 9.00
3 95 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.64 4.00
4 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 27.26 3.00
5 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.76
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:40) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 7.00
2 Jaroš TimotejJaroš Timotej 100303 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.76 2.00
3 Čelko MatejČelko Matej 100403 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.67 1.00
4 Kríž KristiánKríž Kristián 110917 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.69
5 Čelko TomášČelko Tomáš 130602 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 35.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 10:40) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.98 8.00
2 Sýkora LukášSýkora Lukáš 080207 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.82 6.00
3 Holma ThobiasHolma Thobias 080506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.48 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 51 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 23.67 11.00
2 50 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 24.29 9.00
3 Paulec SamuelPaulec Samuel 080924 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.98 8.00
4 83 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 25.16 7.00
5 Sýkora LukášSýkora Lukáš 080207 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 25.82 6.00
6 Holma ThobiasHolma Thobias 080506 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.48 5.00
7 95 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.64 4.00
8 Králik NicolasKrálik Nicolas 080602 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 27.26 3.00
9 Jaroš TimotejJaroš Timotej 100303 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.76 2.00
10 Čelko MatejČelko Matej 100403 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 29.67 1.00
11 Kríž KristiánKríž Kristián 110917 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 29.69
12 Šupica MarkoŠupica Marko 120909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 29.76
13 Čelko TomášČelko Tomáš 130602 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 35.27

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.20 11.00
2 81 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.20 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.37 8.00
4 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.98 7.00
5 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.22 5.00
6 50 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.57 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 6.00
2 98 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.55 4.00
3 58 Valašíková LuciaValašíková Lucia 090216 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.19 1.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 080917 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.74
5 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.35
6 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.64
2 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 090923 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 26.25
3 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.00
4 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 090226 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.77
5 37 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.39
6 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 29.24
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 2.6.2019 - 10:50) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.91 2.00
2 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 091104 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 27.26
3 77 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 090527 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 27.76
4 Vancáková EmaVancáková Ema 100227 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.64
5 34 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 080618 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.38
6 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 110123 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 30.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 22.20 11.00
1 81 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.20 9.00
3 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.37 8.00
4 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 23.98 7.00
5 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.20 6.00
6 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 080903 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.22 5.00
7 98 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 24.55 4.00
8 50 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 24.57 3.00
9 Matušíková TimeaMatušíková Timea 090817 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 24.91 2.00
10 58 Valašíková LuciaValašíková Lucia 090216 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 25.19 1.00
11 100 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 25.64
12 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 080917 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25.74
13 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 090923 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 26.25
14 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 091103 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 26.35
15 Čelková KarolínaČelková Karolína 080626 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 26.56
16 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia 080909 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.00
17 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra 091104 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 27.26
18 77 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 090527 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 27.76
19 Uherčíková AlenaUherčíková Alena 090226 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.77
20 37 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 28.39
21 Vancáková EmaVancáková Ema 100227 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 28.64
22 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 080513 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 29.24
23 34 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 080618 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 29.38
24 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia 110123 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 30.04

600 m - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Kocifaj MichalKocifaj Michal 081019 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:04.08 11.00
2 19 Kuder DamiánKuder Damián 090205 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 2:10.72 9.00
3 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel 110710 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 2:12.81 8.00
4 83 Michalička QuidoMichalička Quido 110203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:17.16 7.00
5 97 Keveš KristiánKeveš Kristián 090218 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 7 2:17.88 6.00
6 56 Slezák AdriánSlezák Adrián 081025 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:21.10 5.00
7 65 Važan JakubVažan Jakub 110203 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 2:23.24 4.00
8 89 Pasztor DominikPasztor Dominik 090427 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:28.12 3.00
9 44 Machut FilipMachut Filip 091015 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 9 2:29.52 2.00
10 73 Haninec AndrejHaninec Andrej 090129 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:32.38 1.00
11 40 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas 090417 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:33.36
12 78 Žemberi MichalŽemberi Michal 080930 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 15 2:37.91
13 74 Bezecný LukášBezecný Lukáš 130103 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:45.05
14 21 Šipka PatrikŠipka Patrik 101203 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 2:49.80
15 75 Ševčík FilipŠevčík Filip 080517 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 3:23.21
Celkom 15 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 1 Solíková TimeaSolíková Timea 080819 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15 2:08.09 11.00
2 49 Kureková KatarínaKureková Katarína 090811 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:12.02 9.00
3 100 Brezinová SandraBrezinová Sandra 080304 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:14.28 8.00
4 52 Luprichová ElaLuprichová Ela 090506 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:14.86 7.00
5 98 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 080224 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:16.45 6.00
6 81 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 17 2:18.94 5.00
7 37 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 091111 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:19.19 4.00
8 44 Antalová EmaAntalová Ema 110414 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:20.14 3.00
9 58 Valašíková LuciaValašíková Lucia 090216 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 18 2:22.04 2.00
10 79 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:23.50 1.00
11 50 Kunštárová LiliKunštárová Lili 091109 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:31.83
12 24 Macháčková AnnaMacháčková Anna 110117 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:34.47
13 95 Dubovcová KarolínaDubovcová Karolína 090915 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 13 2:37.35
14 55 Laková TimeaLaková Timea 130107 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:38.24
15 77 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 090527 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 9 2:40.09
16 65 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 100927 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 12 2:43.00
17 72 Mikušová NelaMikušová Nela 110318 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:47.54
18 33 Stráňovská SofiaStráňovská Sofia 101105 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16 2:55.30
Celkom 18 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Šichta JakubŠichta Jakub 080314 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:51.46 11.00
2 95 Malovec OndrejMalovec Ondrej 080830 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 3:55.96 9.00
3 50 Tomanica AlexTomanica Alex 081020 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:01.36 8.00
4 81 Belák AlbertBelák Albert 110217 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 4:07.35 7.00
5 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš 100613 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 4:14.53 6.00
6 46 Chylý PatrikChylý Patrik 090214 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 4:25.81 5.00
Celkom 6 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 79 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 080629 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 3:55.82 11.00
2 44 Bortelová KarolínaBortelová Karolína 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 3:57.87 9.00
3 51 Bortelová RomanaBortelová Romana 090526 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:08.28 8.00
4 75 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 081001 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 4:22.36 7.00
5 58 Kevešová SofiaKevešová Sofia 100903 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 4:26.31 6.00
6 100 Čížová VeronikaČížová Veronika 081021 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 4:30.41 5.00
7 74 Masaryková AdelaMasaryková Adela 081107 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 4:30.63 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 55 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián 080224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07:06.39 0.00
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Luscoňová DianaLuscoňová Diana 080825 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 07:00.26 11.00
MS 1 Vajdová SabínaVajdová Sabína 071221 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 07:14.48
3 34 Žiaková IvanaŽiaková Ivana 080618 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 07:37.87 9.00
4 98 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana 090207 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 07:44.94 8.00
5 37 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 080429 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 07:54.47 7.00
6 83 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola 080713 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08:23.52 6.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 100105110115120125 Body
1 Paulec SamuelPaulec Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080924 4 120 ooooxxoxxx 11.00
2 97 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090218 5 120 oooxoxxoxxx 9.00
3 40 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090417 2 105 oxoxxx 8.00
4 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080202 1 105 oxxoxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 95100105110115120 Body
1 75 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081001 3 115 oooxooxxx 11.00
2= Gagová VanesaGagová Vanesa
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080729 15 115 ooooxoxxx 7.50
2= Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
081014 13 115 ooooxoxxx 7.50
2= Valovičová EmaValovičová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080101 10 115 ooooxoxx 7.50
2= Bučková KristínaBučková Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080329 115 ooooxoxxx 7.50
6 Miniarová AnnaMiniarová Anna
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080306 14 115 oooxxoxoxxx 5.00
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 2 110 oooxoxxx 4.00
8 Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090103 6 110 oooxxoxxx 3.00
9 Matušíková TimeaMatušíková Timea
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090817 8 105 oxxooxxx 2.00
10 Čelková KarolínaČelková Karolína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080626 12 105 xooxoxxx 1.00
11 Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
091104 9 100 ooxxx
12 34 Žiaková IvanaŽiaková Ivana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080618 11 100 xooxxx
13 Olejárová NatáliaOlejárová Natália
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080513 5 100 xoxoxxx
14 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090923 7 095 oxxx
15 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 4 000
Celkom 15 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080530 10 403 +1.6 m/s 388  +1.1382  +1.2388  +1.6388373  +1.6403  +1.6382  +1.4 11.00
2 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080104 1 394 +1.0 m/s x394  +1.0373  +1.5394392  +1.5394  +1.8390  +1.0 9.00
3 97 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090218 9 384 +1.6 m/s 380  +1.6361  +1.2x380379  +1.4384  +1.6371  +1.2 8.00
4 78 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080930 6 376 +1.7 m/s  +1.6353  +1.6329  +1.6353359  +1.5365  +1.6376  +1.7 7.00
5 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080411 8 357 +1.0 m/s 341  +1.6319  +1.0345  +1.0345318  +1.5336  +1.5357  +1.0 6.00
6 73 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090129 2 352 +1.5 m/s 352  +1.5333  +1.6337  +1.6352310  +1.5335  +1.6340  +1.9 5.00
7 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090310 11 338 +1.6 m/s 337  +1.0323  +1.0334  +1.6337320  +1.0338  +1.6322  +1.3 4.00
8 46 Chylý PatrikChylý Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
090214 3 328 +1.5 m/s 325  +1.6300  +1.0322  +1.6325328  +1.5319  +1.0310  +1.5 3.00
9 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080202 4 322 +1.2 m/s 314  +1.6322  +1.2318  +1.0322 2.00
10 Urík RichardUrík Richard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090917 5 309 +1.6 m/s 275  +1.6309  +1.6x309 1.00
11 81 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110217 7 284 +1.4 m/s 284  +1.4279  +1.6273  +1.6284
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 4 395 +1.4 m/s 360  +1.3365  +1.1395  +1.6395378  +1.6395  +1.4388  +1.3 11.00
2 58 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
100903 14 359 +0.8 m/s 328  +0.9353  +1.3339  +1.6353357  +0.9359  +0.8357  +0.4 9.00
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 3 358 +1.6 m/s 321  +1.5318  +0.2354  +1.1354329  +1.2358  +1.6356  +1.2 8.00
4 44 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 1 358 +1.5 m/s 332  +1.2313  +0.9326  +1.1332344  +1.5358  +1.5337  +1.4 7.00
5 74 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
081107 7 346 +1.0 m/s 345  +1.6343  +1.3326  +1.4345346  +1.0336  +1.4330  +1.0 6.00
6 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 5 342 +1.0 m/s 340  +1.1326  +1.0336  +1.4340333  +1.6340  +1.3342  +1.0 5.00
7 52 Luprichová ElaLuprichová Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090506 6 336 +1.6 m/s 330  +1.5315  +1.6323  +1.8330310  +1.2336  +1.6304  +1.2 4.00
8 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080404 8 319 +1.6 m/s 319  +1.6274  +1.3291  +1.0319x290  +1.1x 3.00
9 100 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
081021 11 318 +1.0 m/s 318  +1.0305  +1.6247  +1.6318 2.00
10 51 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 2 316 +1.5 m/s 310  +1.0275  +0.3316  +1.5316 1.00
11 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090911 13 298 +0.8 m/s 298  +0.8297  +1.2x298
12 40 Luscoňová DianaLuscoňová Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080825 12 296 +1.6 m/s 289  +0.3296  +1.6288  +1.6296
13 98 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090207 10 266 +1.3 m/s 255  +1.2266  +1.3245  +1.6266
14 33 Stráňovská SofiaStráňovská Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
101105 9 220 +1.6 m/s 220  +1.6219  +1.3175  +1.4220
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080315 3 35.66 32.4631.0429.2032.4635.6630.32 11.00
2 Urík MatejUrík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080822 16 35.40 32.9531.6032.0032.9532.2835.40 9.00
3 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080530 29 33.77 30.6928.2729.5630.6931.6333.77 8.00
4 78 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
080930 20 33.17 33.1732.0932.4033.17x31.77 7.00
5 Danček MárioDanček Mário
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080813 27 32.67 30.8928.8132.6732.6730.0932.60 6.00
6 Lisko PavolLisko Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
100314 11 31.19 27.1028.8131.1931.19x30.90 5.00
7 Koyš FilipKoyš Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080607 26 31.17 31.17-28.2331.1726.44x 4.00
8 33 Ďuriš TomášĎuriš Tomáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
100613 4 29.82 26.8629.40x29.4029.8226.38 3.00
9 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
080104 28 28.04 27.2728.0428.04 2.00
10 Jaroš TimotejJaroš Timotej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
100303 7 25.37 17.3225.3725.37 1.00
11 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090310 25 24.98 24.9824.1824.98
12 89 Pasztor DominikPasztor Dominik
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
090427 24 23.80 20.3923.8023.80
13 55 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080224 8 20.71 20.7119.4420.71
14 21 Šipka PatrikŠipka Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
101203 15 20.49 11.9220.4920.49
15 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080602 23 19.79 x19.7919.79
16 Urík RichardUrík Richard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090917 17 19.41 15.5219.4119.41
MS Krupa ŠimonKrupa Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
071203 10 18.77 18.7718.4318.77
18 75 Ševčík FilipŠevčík Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080517 14 18.26 18.2613.2918.26
19 65 Važan JakubVažan Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
110203 18 17.86 x17.8617.86
20 46 Zábojník SamuelZábojník Samuel
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
110710 19 17.07 16.3917.0717.07
21 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080207 21 16.38 15.8216.3816.38
22 Čelko MatejČelko Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
100403 1 15.88 15.8814.4715.88
23 Martiš SamuelMartiš Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
100714 13 11.41 08.6911.4111.41
24 Kríž KristiánKríž Kristián
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
110917 9 10.25 x10.2510.25
25 Hrehor MatejHrehor Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
120913 6 09.23 x09.2309.23
26 Martiš JakubMartiš Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
120609 12 07.80 07.8004.6007.80
27 Čelko TomášČelko Tomáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
130602 2 06.31 04.6506.3106.31
Šuvara PatrikŠuvara Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
090506 22 NM xx0.0
Holma ThobiasHolma Thobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080506 5 NM xx0.0
Celkom 29 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080205 25 31.35 x22.97x22.9730.3131.35 11.00
2 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080903 24 29.39 25.6025.8028.3228.3229.3928.66 9.00
3 Liptáková SophieLiptáková Sophie
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080902 7 27.29 24.0924.5922.6624.5927.2926.27 8.00
4 79 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090727 23 26.79 26.7923.8324.6226.7925.4123.37 7.00
5 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
100119 4 26.21 21.3626.2125.0426.2123.1123.65 6.00
6 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
080909 22 25.20 22.0621.3525.2025.2022.4224.08 5.00
7 44 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 2 23.81 19.9122.6522.0822.6522.1023.81 4.00
8 74 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
081107 8 23.10 23.1022.1019.1523.1021.9621.76 3.00
9 83 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080713 21 20.57 20.5715.2920.57 2.00
10 Uličianska SoňaUličianska Soňa
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
091125 19 20.22 17.5920.2220.22 1.00
11 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080222 20 19.85 19.85x19.85
12 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
080217 9 18.67 17.5018.6718.67
13 51 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090526 3 18.40 16.4918.4018.40
14 Karcolová EllaKarcolová Ella
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
090701 5 17.83 14.3417.8317.83
15 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
080404 18 17.26 x17.2617.26
16 Uherčíková AlenaUherčíková Alena
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090226 13 17.08 17.0817.0417.08
17 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
111115 16 13.69 11.4513.6913.69
18 Papierniková TImeaPapierniková TImea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
090803 10 13.65 x13.6513.65
19 Vancáková EmaVancáková Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
100227 17 13.52 13.5212.2913.52
20 Babjaková MichaelaBabjaková Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090503 1 13.09 12.4413.0913.09
21 Krupová AlexandraKrupová Alexandra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110123 14 12.03 12.0309.8812.03
22 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110331 15 11.44 09.9911.4411.44
23 Rovňaníková KlaudiaRovňaníková Klaudia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
110123 11 09.69 08.2409.6909.69
24 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
110324 6 09.66 09.6609.1309.66
MS Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
130828 12 04.37 03.3004.3704.37
Celkom 25 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.37 11.00
2 19 Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.73 9.00
3 73 Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.11 8.00
4 Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.46 7.00
Králik, Holma, Škrobák, Urík Králik, Holma, Škrobák, Urík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 43.82 6.00
2 Martiš, Martiš, Kutlák, Belák Martiš, Martiš, Kutlák, Belák AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 45.11 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Jankulár, Kubis, Murgaš, Šichta Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 38.37 11.00
2 19 Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Kuder, Kocifaj, Tomanica, Briš Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 38.73 9.00
3 73 Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec Šuvara, Haninec, Kasman, Paulec AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 41.11 8.00
4 Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička Koyš, Vizváry, Malovec, Michalička AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 41.46 7.00
5 Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš Sýkora, Lisko, Kríž, Jaroš ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 43.82 6.00
6 Martiš, Martiš, Kutlák, Belák Martiš, Martiš, Kutlák, Belák AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 45.11 5.00
Králik, Holma, Škrobák, Urík Králik, Holma, Škrobák, Urík AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 DNF

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.89 11.00
2 79 Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 39.25 7.00
3 Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.48 4.00
4 Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 41.56 2.50
5 98 Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 43.44
6 98 Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 37.75 9.00
2 50 Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 38.33 8.00
3 Brxová, Lušňáková, Kevešová Brxová, Lušňáková, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 40.71 6.00
4 Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 41.56 2.50
5 65 Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 43.51
6 Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 44.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 2.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.95 5.00
2 49 Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.70 1.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová Miniariková, Bučková, Matušíková, Kubíncová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 36.89 11.00
2 Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová Gagová, Beláková, Holúbková, Brezinová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 37.75 9.00
3 50 Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková Kunštárová, Ondrejíková, Antalová, Solíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 38.33 8.00
4 79 Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová Švagrová, Gabčíková, Madarová, Valovičová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 39.25 7.00
5 Brxová, Lušňáková, Kevešová Brxová, Lušňáková, Kevešová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 40.71 6.00
6 Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Čížeková, Grochalová, Jurečeková, Uličianska Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 40.95 5.00
7 Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková Čelková, Pluskotová, Valašíková, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 41.48 4.00
8 Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová Luprichová, Krupová, Liptáková, Turzová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 41.56 2.50
8 Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Lukáčová, Šichtová, Šichtová, Spišáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 41.56 2.50
10 49 Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Dobáková, Kureková, Sedláková, Volentierová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 41.70 1.00
11 98 Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková Trefná, Ovečková, Olejárová, Vancáková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 43.44
12 65 Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová Fuljerová, Luscoňová, Karcolová, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 43.51
13 Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová Koyšová, Gombárová, Macháčková, Mikušová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 44.05
14 98 Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková Čížová, Hrenáková, Stráňovská, Záhradníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 46.39