<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Dubnica nad Váhom (2. 6. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 2.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 10 403 +1.6 m/s 388  +1.1382  +1.2388  +1.6388373  +1.6403  +1.6382  +1.4 11.00
2 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 1 394 +1.0 m/s x394  +1.0373  +1.5394392  +1.5394  +1.8390  +1.0 9.00
3 97 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
09 09 9 384 +1.6 m/s 380  +1.6361  +1.2x380379  +1.4384  +1.6371  +1.2 8.00
4 78 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 6 376 +1.7 m/s  +1.6353  +1.6329  +1.6353359  +1.5365  +1.6376  +1.7 7.00
5 Murgaš MarekMurgaš Marek
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 8 357 +1.0 m/s 341  +1.6319  +1.0345  +1.0345318  +1.5336  +1.5357  +1.0 6.00
6 73 Haninec AndrejHaninec Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 2 352 +1.5 m/s 352  +1.5333  +1.6337  +1.6352310  +1.5335  +1.6340  +1.9 5.00
7 Kutlák SamuelKutlák Samuel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 11 338 +1.6 m/s 337  +1.0323  +1.0334  +1.6337320  +1.0338  +1.6322  +1.3 4.00
8 46 Chylý PatrikChylý Patrik
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 3 328 +1.5 m/s 325  +1.6300  +1.0322  +1.6325328  +1.5319  +1.0310  +1.5 3.00
9 Kasman AurelKasman Aurel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 322 +1.2 m/s 314  +1.6322  +1.2318  +1.0322 2.00
10 Urík RichardUrík Richard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 5 309 +1.6 m/s 275  +1.6309  +1.6x309 1.00
11 81 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 7 284 +1.4 m/s 284  +1.4279  +1.6273  +1.6284
Celkom 11 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 2.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 4 395 +1.4 m/s 360  +1.3365  +1.1395  +1.6395378  +1.6395  +1.4388  +1.3 11.00
2 58 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
10 10 14 359 +0.8 m/s 328  +0.9353  +1.3339  +1.6353357  +0.9359  +0.8357  +0.4 9.00
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 358 +1.6 m/s 321  +1.5318  +0.2354  +1.1354329  +1.2358  +1.6356  +1.2 8.00
4 44 Bortelová KarolínaBortelová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 1 358 +1.5 m/s 332  +1.2313  +0.9326  +1.1332344  +1.5358  +1.5337  +1.4 7.00
5 74 Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 7 346 +1.0 m/s 345  +1.6343  +1.3326  +1.4345346  +1.0336  +1.4330  +1.0 6.00
6 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 342 +1.0 m/s 340  +1.1326  +1.0336  +1.4340333  +1.6340  +1.3342  +1.0 5.00
7 52 Luprichová ElaLuprichová Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 6 336 +1.6 m/s 330  +1.5315  +1.6323  +1.8330310  +1.2336  +1.6304  +1.2 4.00
8 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 319 +1.6 m/s 319  +1.6274  +1.3291  +1.0319x290  +1.1x 3.00
9 100 Čížová VeronikaČížová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 11 318 +1.0 m/s 318  +1.0305  +1.6247  +1.6318 2.00
10 51 Bortelová RomanaBortelová Romana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
09 09 2 316 +1.5 m/s 310  +1.0275  +0.3316  +1.5316 1.00
11 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 298 +0.8 m/s 298  +0.8297  +1.2x298
12 40 Luscoňová DianaLuscoňová Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 12 296 +1.6 m/s 289  +0.3296  +1.6288  +1.6296
13 98 Hrenáková ZuzanaHrenáková Zuzana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 10 266 +1.3 m/s 255  +1.2266  +1.3245  +1.6266
14 33 Stráňovská SofiaStráňovská Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 9 220 +1.6 m/s 220  +1.6219  +1.3175  +1.4220
Celkom 14 pretekárov