<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (18. 5. 2019)

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michel, Jonek, Skočdopole, Pokorný Michel, Jonek, Skočdopole, Pokorný ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.32 9.00
2 Haninec, Daniž, Škrobák, Šuvara Haninec, Daniž, Škrobák, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.33 8.00
3 Gjabel, Vojtek, Šugár, Pokorný Gjabel, Vojtek, Šugár, Pokorný ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 41.83 6.00
4 Čierny, Kubis, Murgaš, Šupica Čierny, Kubis, Murgaš, Šupica Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43.37 4.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bauček, Briš, Kocifaj, Krajčovič Bauček, Briš, Kocifaj, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 38.41 11.00
2 Doležal, Haľama, Keveš, Slezák Doležal, Haľama, Keveš, Slezák AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 39.77 7.00
3 Králik, Habuda, Urík, Šipka Králik, Habuda, Urík, Šipka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 42.09 5.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bauček, Briš, Kocifaj, Krajčovič Bauček, Briš, Kocifaj, Krajčovič Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 38.41 11.00
2 Michel, Jonek, Skočdopole, Pokorný Michel, Jonek, Skočdopole, Pokorný ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 39.32 9.00
3 Haninec, Daniž, Škrobák, Šuvara Haninec, Daniž, Škrobák, Šuvara AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 39.33 8.00
4 Doležal, Haľama, Keveš, Slezák Doležal, Haľama, Keveš, Slezák AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 39.77 7.00
5 Gjabel, Vojtek, Šugár, Pokorný Gjabel, Vojtek, Šugár, Pokorný ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 41.83 6.00
6 Králik, Habuda, Urík, Šipka Králik, Habuda, Urík, Šipka AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 42.09 5.00
7 Čierny, Kubis, Murgaš, Šupica Čierny, Kubis, Murgaš, Šupica Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 43.37 4.00

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Kubíncová, Miniarová, Matušíková Bučková, Kubíncová, Miniarová, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 38.09 11.00
2 Valovičová, Madarová, Drozdová, Švagrová Valovičová, Madarová, Drozdová, Švagrová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 40.39 8.00
3 Ožvoldíková, Záhradníková, Stráňovská, Belásová Ožvoldíková, Záhradníková, Stráňovská, Belásová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 46.59
4 Čelková, Kostelanská, Pluskotová, Kľúčikovová Čelková, Kostelanská, Pluskotová, Kľúčikovová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 46.68
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lušňáková, Brxová, Kevešová, Valjentová Lušňáková, Brxová, Kevešová, Valjentová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 40.19 9.00
2 Holúbková, Beláková, Kunštárová, Luprichová Holúbková, Beláková, Kunštárová, Luprichová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.23 6.00
3 Hrenáková, Valašíková, Čížová, Hozáková Hrenáková, Valašíková, Čížová, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.29 5.00
4 Olejárová, Trefná, Seduchová, Ovečková Olejárová, Trefná, Seduchová, Ovečková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 43.75 3.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 41.48 7.00
2 Turčanová, Laková, Grochalová, Čížeková Turčanová, Laková, Grochalová, Čížeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 42.50 4.00
3 Fuljerová, Luscoňová, Ratkošová, Žiaková Fuljerová, Luscoňová, Ratkošová, Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 44.52 2.00
4 Calíková, Kúdelková, Holková, Kiššová Calíková, Kúdelková, Holková, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 44.57 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Kubíncová, Miniarová, Matušíková Bučková, Kubíncová, Miniarová, Matušíková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 38.09 11.00
2 Lušňáková, Brxová, Kevešová, Valjentová Lušňáková, Brxová, Kevešová, Valjentová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 40.19 9.00
3 Valovičová, Madarová, Drozdová, Švagrová Valovičová, Madarová, Drozdová, Švagrová ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 40.39 8.00
4 Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Dobáková, Lukáčová, Šichtová, Šichtová Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 41.48 7.00
5 Holúbková, Beláková, Kunštárová, Luprichová Holúbková, Beláková, Kunštárová, Luprichová AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 42.23 6.00
6 Hrenáková, Valašíková, Čížová, Hozáková Hrenáková, Valašíková, Čížová, Hozáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 42.29 5.00
7 Turčanová, Laková, Grochalová, Čížeková Turčanová, Laková, Grochalová, Čížeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 42.50 4.00
8 Olejárová, Trefná, Seduchová, Ovečková Olejárová, Trefná, Seduchová, Ovečková ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 43.75 3.00
9 Fuljerová, Luscoňová, Ratkošová, Žiaková Fuljerová, Luscoňová, Ratkošová, Žiaková AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 44.52 2.00
10 Calíková, Kúdelková, Holková, Kiššová Calíková, Kúdelková, Holková, Kiššová AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 44.57 1.00
11 Ožvoldíková, Záhradníková, Stráňovská, Belásová Ožvoldíková, Záhradníková, Stráňovská, Belásová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 46.59
12 Čelková, Kostelanská, Pluskotová, Kľúčikovová Čelková, Kostelanská, Pluskotová, Kľúčikovová AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 46.68