<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (18. 5. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.79 11.00
2 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.07 9.00
3 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.13 8.00
4 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.56 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Doležal SamuelDoležal Samuel 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 27.50 4.00
2 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 30.08 3.00
3 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 33.06 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 10:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.46 6.00
2 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.36 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jonek PavolJonek Pavol 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 23.79 11.00
2 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 24.07 9.00
3 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.13 8.00
4 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 24.56 7.00
5 Šipka PatrikŠipka Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 25.46 6.00
6 Králik NicolasKrálik Nicolas 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 27.36 5.00
7 Doležal SamuelDoležal Samuel 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 27.50 4.00
8 Šupica MarkoŠupica Marko 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 30.08 3.00
9 Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 33.06 2.00

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.49 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.38 9.00
3 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.20 8.00
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.72 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.37 7.00
2 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.91 2.00
3 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.69
4 Calíková TamaraCalíková Tamara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 28.81
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 18.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.11 3.00
2 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 27.25 1.00
MS Sedláková VladimíraSedláková Vladimíra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.13
4 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.89
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 18.5.2019 - 10:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.99 4.00
2 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.69
3 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 27.70
4 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.23
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 18.5.2019 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.61 6.00
2 Holková NikolaHolková Nikola 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 29.20
3 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 29.37
4 Stráňovská SofiaStráňovská Sofia 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 32.85
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 23.49 11.00
2 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 24.38 9.00
3 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 25.20 8.00
4 Turčanová TamaraTurčanová Tamara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 25.37 7.00
5 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.61 6.00
6 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 25.72 5.00
7 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 25.99 4.00
8 Šichtová AdrianaŠichtová Adriana 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 26.11 3.00
9 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.91 2.00
10 Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 27.25 1.00
11 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 27.69
11 Pluskotová SandraPluskotová Sandra 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 27.69
13 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 27.70
14 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.23
15 Calíková TamaraCalíková Tamara 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 28.81
16 Sedláková VladimíraSedláková Vladimíra 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 29.13
17 Holková NikolaHolková Nikola 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 29.20
18 Olejárová NatáliaOlejárová Natália 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 29.37
19 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 29.89
20 Stráňovská SofiaStráňovská Sofia 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 32.85