<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (18. 5. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:03.37 11.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:03.67 9.00
3 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:13.00 7.00
4 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:13.89 6.00
5 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:19.12 3.00
6 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:19.96 1.00
7 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:20.04
8 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:27.83
9 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.90
10 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:40.14
Danček MárioDanček Mário 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:09.86 8.00
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:14.47 5.00
3 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:18.68 4.00
4 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:19.65 2.00
5 Slezák AdriánSlezák Adrián 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:23.27
6 Sýkora LukášSýkora Lukáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:25.39
7 Habuda AndrejHabuda Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:27.35
8 Doležal SamuelDoležal Samuel 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 2:29.07
9 Kasper TomášKasper Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:34.23
10 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:41.81
Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Michel FilipMichel Filip 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:03.37 11.00
2 Kocifaj MichalKocifaj Michal 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:03.67 9.00
3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:09.86 8.00
4 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 2:13.00 7.00
5 Vojtek RadoslavVojtek Radoslav 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:13.89 6.00
6 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:14.47 5.00
7 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:18.68 4.00
8 Vizváry LadislavVizváry Ladislav 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:19.12 3.00
9 Bauček SamuelBauček Samuel 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:19.65 2.00
10 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:19.96 1.00
11 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:20.04
12 Slezák AdriánSlezák Adrián 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 2:23.27
13 Sýkora LukášSýkora Lukáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:25.39
14 Habuda AndrejHabuda Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:27.35
15 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 2:27.83
16 Doležal SamuelDoležal Samuel 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 2:29.07
17 Kasper TomášKasper Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:34.23
18 Michna JánMichna Ján 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:36.90
19 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:40.14
20 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:41.81
Danček MárioDanček Mário 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 DNS
Bysterský PatrikBysterský Patrik 10 10 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:04.05 11.00
2 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.25 9.00
3 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:12.89 8.00
4 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:13.63 6.00
5 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:18.30 4.00
6 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:20.33 3.00
7 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:21.21 2.00
8 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:23.19 1.00
9 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:32.06
10 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:33.41
11 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 9 2:49.53
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:13.46 7.00
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 20 2:14.48 5.00
3 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:28.74
4 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 2:29.88
MS Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 18 2:32.52
6 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 16 2:32.80
7 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 2:36.85
8 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19 2:40.28
9 Vancáková EmaVancáková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 21 2:45.86
10 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:48.82
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:04.05 11.00
2 Gagová VanesaGagová Vanesa 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:05.25 9.00
3 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:12.89 8.00
4 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:13.46 7.00
5 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:13.63 6.00
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 20 2:14.48 5.00
7 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:18.30 4.00
8 Luprichová ElaLuprichová Ela 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:20.33 3.00
9 Trefná ViktóriaTrefná Viktória 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:21.21 2.00
10 Ovečková VeronikaOvečková Veronika 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:23.19 1.00
11 Čížová VeronikaČížová Veronika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:28.74
12 Kunštárová LiliKunštárová Lili 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 17 2:29.88
13 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 11 2:32.06
14 Masaryková AdelaMasaryková Adela 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 18 2:32.52
15 Kúdelková SabínaKúdelková Sabína 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 16 2:32.80
16 Laková TimeaLaková Timea 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:33.41
17 Kostelanská LauraKostelanská Laura 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 15 2:36.85
18 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 19 2:40.28
19 Vancáková EmaVancáková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 21 2:45.86
20 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:48.82
21 Fuljerová VivienneFuljerová Vivienne 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 9 2:49.53