<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (18. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(so, 18.5.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zverec AdamZverec Adam
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
08 08 43.71 42.7640.3840.8342.7643.71 11.00
2 Šugár LeonardŠugár Leonard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 23 39.84 39.8431.2236.7139.8435.60 9.00
3 Skočdopole JakubSkočdopole Jakub
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 22 39.03 36.9239.0335.0039.0334.63 8.00
4 Urík MatejUrík Matej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 37.51 33.5037.5136.7137.5134.27 7.00
5 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 20 35.96 35.9632.07x35.9634.33 6.00
6 Brozman LeoBrozman Leo
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 3 35.33 35.3331.7132.4335.3333.02 5.00
7 Žemberi MichalŽemberi Michal
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
08 08 16 34.80 34.8032.22x34.80x 4.00
8 Danček MárioDanček Mário
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 5 34.28 34.1234.2834.2234.2833.87 3.00
MS Michálek JakubMichálek Jakub
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
08 08 10 32.98 32.9832.98
10 Jonek PavolJonek Pavol
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 19 31.18 31.1831.18 2.00
11 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 7 31.11 31.1131.11 1.00
12 Vizváry LadislavVizváry Ladislav
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 21 29.02 29.0229.02
13 Ďuroška PeterĎuroška Peter
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
09 09 6 28.17 28.1728.17
14 Pokorný MatejPokorný Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 18 25.55 25.5525.55
15 Škrobák Daniel SebasŠkrobák Daniel Sebas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 14 24.53 24.5324.53
16 Šipka PatrikŠipka Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 13 24.07 24.0724.07
17 Markovič FilipMarkovič Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 9 23.42 23.4223.42
18 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 23.41 23.4123.41
19 Bysterský PatrikBysterský Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 4 22.54 22.5422.54
20 Kasper TomášKasper Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 20.60 20.6020.60
21 Sýkora LukášSýkora Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 12 16.50 16.5016.50
22 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 1 14.14 14.1414.14
23 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 2 13.99 13.9913.99
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 9 33.29 33.2931.2328.5433.2930.38 11.00
2 Madarová ElizabethMadarová Elizabeth
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 16 31.92 31.0327.3931.9231.9230.86 9.00
3 Kubíncová SáraKubíncová Sára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 17 31.49 30.1119.6226.3030.1131.49 8.00
4 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 8 30.58 30.5829.6927.9830.5830.40 7.00
5 Kľúčikovová DominikaKľúčikovová Dominika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 28.41 28.41x20.7528.4118.97 6.00
6 Seduchová NinaSeduchová Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 7 25.45 24.30x25.4525.45- 5.00
7 Záhradníková NikolaZáhradníková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 15 24.66 24.66x22.8224.6623.16 4.00
MS Masaryková AdelaMasaryková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 5 23.37 23.3520.3022.3223.3523.37
9 Holúbková MonikaHolúbková Monika
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 14 22.80 22.8022.80 3.00
10 Pluskotová SandraPluskotová Sandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 20.10 20.1020.10 2.00
11 Vancáková EmaVancáková Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 12 19.72 19.7219.72 1.00
12 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 2 19.36 19.3619.36
13 Belásová SoňaBelásová Soňa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
09 09 1 16.56 16.5616.56
14 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 3 15.35 15.3515.35
15 Spišáková NelaSpišáková Nela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
09 09 13 14.54 14.5414.54
16 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 11 12.94 12.9412.94
17 Trepáčová TamaraTrepáčová Tamara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 10 07.18 07.1807.18
Celkom 17 pretekárov