<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kola M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina Sever

Martin (18. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.02
2 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.94
3 Sýkora LukášSýkora Lukáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.73
4 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.00
5 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.90
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.49
2 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.91
3 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.25
4 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.81
5 Kasper TomášKasper Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.68
2 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.24
3 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.69
4 Urík MatejUrík Matej 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.24
5 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.26
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.46
2 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.10
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.24
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.72
5 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.02
6 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.45
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.02
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.46
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.49
4 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.68
5 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.91
6 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.94
7 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.10
8 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.24
8 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.24
10 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.25
11 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 10.69
12 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.72
13 Sýkora LukášSýkora Lukáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.73
14 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 10.81
15 Kasper TomášKasper Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 10.83
16 Blaho TomáľBlaho Tomáľ 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.00
17 Čierny SlavomírČierny Slavomír 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.02
18 Urík MatejUrík Matej 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.24
19 Jankola RafaelJankola Rafael 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.26
20 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 11.90
21 Crkoň JozefCrkoň Jozef 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.45

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 09.05 11.00
2 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.49 9.00
3 Šuvara PatrikŠuvara Patrik 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.59 8.00
4 Krajčovič MarošKrajčovič Maroš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.75 7.00
5 Šugár LeonardŠugár Leonard 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.81 6.00
6 Haninec AndrejHaninec Andrej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.05 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2019 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gjabel JurajGjabel Juraj 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.99 4.00
2 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.15 3.00
3 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.16 2.00
4 Pokorný MatejPokorný Matej 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.23 1.00
5 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.75
6 Kubis TomášKubis Tomáš 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 10.85
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2019 - 10:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28
2 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.70
3 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.72
MS Vajdová SabínaVajdová Sabína 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.22
5 Ratkošová NelaRatkošová Nela 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.44
6 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2019 - 10:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.13
2 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.78
3 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.36
4 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.47
5 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.28
6 Trepáčová TamaraTrepáčová Tamara 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.44
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2019 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.94
2 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.05
3 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.53
4 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.83
5 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.11
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2019 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.75
2 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.17
3 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.35
4 Vancáková EmaVancáková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.27
5 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.59
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.13
2 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.75
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.78
5 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.94
6 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10.05
7 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 10.17
8 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 10.35
9 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.36
10 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.47
11 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.53
12 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 2 10.70
13 Dobáková ZaraDobáková Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10.72
14 Vajdová SabínaVajdová Sabína 07 07 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 11.22
15 Vancáková EmaVancáková Ema 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 11.27
16 Brozová TerezaBrozová Tereza 11 11 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 11.28
17 Ratkošová NelaRatkošová Nela 10 10 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 6 11.44
18 Laková LauraLaková Laura 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.83
19 Mikušová NelaMikušová Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 11.93
20 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 12.11
21 Turčanová VeronikaTurčanová Veronika 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 12.59
22 Trepáčová TamaraTrepáčová Tamara 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.44

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miniarová AnnaMiniarová Anna 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.10 11.00
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.24 9.00
3 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.80 8.00
4 Bučková KristínaBučková Kristína 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.92 7.00
5 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.00 6.00
6 Čížeková EmaČížeková Ema 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 10.18 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 10.27 4.00
2 Brxová VeronikaBrxová Veronika 09 09 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 10.37 3.00
3 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 10.45 2.00
4 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 10.49 1.00
5 Kiššová AlexandraKiššová Alexandra 08 08 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.67
6 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 10.75
Celkom 6 pretekárov