<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo mladší žiaci a žiačky, najmladší žiaci a žiačky + kontrolky

Bratislava (12. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 060603 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
2 Málek LukášMálek Lukáš 060429 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
3 Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
4 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
5 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
6 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 060603 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 070417 07 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 07 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
7 Málek LukášMálek Lukáš 060429 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
9 Rojík JakubRojík Jakub 070402 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 07 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
11 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
12 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 07 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
13 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Považan JozefPovažan Jozef 070131 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
4 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
5 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
7 Konečná NinaKonečná Nina 060726 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
2 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
3 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
6 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
7 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strašková NinaStrašková Nina 060203 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
2 Michálková NatáliaMichálková Natália 061031 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
5 415 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
3 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 070121 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
5 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 06 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
5 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 06 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
7 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 06 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
8 Becker EmaBecker Ema 070827 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
9 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
10 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
10 Strašková NinaStrašková Nina 060203 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
12 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
14 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
15 Michálková NatáliaMichálková Natália 061031 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
16 Konečná NinaKonečná Nina 060726 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
17 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 07 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
18 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
18 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
20 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
21 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
21 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 070121 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
23 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
24 415 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
25 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
26 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
4 410 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
5 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
6 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
7 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
3 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
4 Danovský DavidDanovský David 090114 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
5 Wagner DamiánWagner Damián 081008 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
6 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
3 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 080312 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
4 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
5 Syč MarekSyč Marek 081001 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
6 Baláž JánBaláž Ján 080429 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
5 Repka PatrikRepka Patrik 081210 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
6 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 080312 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
7 410 Kristin AlexKristin Alex 081111 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
8 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
9 Priadka ValérPriadka Valér 081027 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
10 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
11 Králik MarianKrálik Marian 091214 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
12 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
13 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
14 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
15 Syč MarekSyč Marek 081001 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
16 Ivák JurajIvák Juraj 080720 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
17 Danovský DavidDanovský David 090114 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
18 Baláž JánBaláž Ján 080429 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
19 Wagner DamiánWagner Damián 081008 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
20 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 09 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
3 403 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
4 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
2 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 Fábryová HanaFábryová Hana 080116 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
5 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
3 Fábryová HanaFábryová Hana 080116 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
4 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
5 403 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
6 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
7 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
8 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
9 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 08 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
10 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
12 Pauková LeaPauková Lea 090612 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
13 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
14 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 09 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS