<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo mladší žiaci a žiačky, najmladší žiaci a žiačky + kontrolky

Bratislava (12. 6. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 060603 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
7 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
2 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
3 Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
4 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
5 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
6 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.57
2 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 060323 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.65
3 Ferianc AdamFerianc Adam 060610 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.07
4 Salát DávidSalát Dávid 060603 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.22
5 Belluš SamoBelluš Samo 070417 Naša atletikaNaša atletika 1 09.27
6 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej 070902 Naša atletikaNaša atletika 4 09.66
7 Málek LukášMálek Lukáš 060429 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.77
8 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 070911 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.93
9 Rojík JakubRojík Jakub 070402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.19
10 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 7 10.35
11 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš 071021 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.49
12 Košťál MatúšKošťál Matúš 070608 Naša atletikaNaša atletika 1 10.68
13 Boledovič TomášBoledovič Tomáš 060614 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.71
Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
4 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
5 Becker EmaBecker Ema 070827 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
7 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
2 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
3 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
4 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
6 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
7 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
8 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
2 Michálková NatáliaMichálková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
3 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
4 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
5 415 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
6 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
2 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
3 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 070121 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
4 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
5 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 08.72
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.83
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.84
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 070203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.95
5 Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína 060123 Naša atletikaNaša atletika 6 08.99
6 Blichárová ElaBlichárová Ela 070316 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.13
7 Dávidová LíviaDávidová Lívia 060714 Naša atletikaNaša atletika 2 09.23
8 Becker EmaBecker Ema 070827 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 09.33
9 Klementová JúliaKlementová Júlia 060708 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.34
10 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta 060726 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.35
10 Strašková NinaStrašková Nina 060203 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.35
12 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 070702 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.41
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 070222 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.43
14 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika 060602 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.52
15 Michálková NatáliaMichálková Natália 061031 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.57
16 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58
17 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza 070927 Naša atletikaNaša atletika 8 09.59
18 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.69
18 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 070209 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.69
20 Tancerová HankaTancerová Hanka 061022 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.82
21 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 070905 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.05
21 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin 070121 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.05
23 Solárová VeronikaSolárová Veronika 070913 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 10.18
24 415 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.31
25 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.32
26 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema 070709 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.47

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
4 410 Kristin AlexKristin Alex 081111 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
5 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
6 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
7 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
3 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
4 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
5 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
6 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
3 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 080312 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
4 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
5 Syč MarekSyč Marek 081001 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
6 Baláž JánBaláž Ján 080429 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.88
2 Kmeť TomášKmeť Tomáš 080715 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 09.02
3 Patócs JakubPatócs Jakub 080703 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 09.21
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin 080120 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.25
5 Repka PatrikRepka Patrik 081210 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.30
6 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 080312 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
7 410 Kristin AlexKristin Alex 081111 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.52
8 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.70
9 Priadka ValérPriadka Valér 081027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.78
10 Závodský SamuelZávodský Samuel 080101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.80
11 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.84
12 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.96
13 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 080516 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.97
14 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 10.08
15 Syč MarekSyč Marek 081001 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.09
16 Ivák JurajIvák Juraj 080720 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.16
17 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.46
18 Baláž JánBaláž Ján 080429 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.49
19 Wagner DamiánWagner Damián 081008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.50
20 Krkoška SamuelKrkoška Samuel 080403 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 10.56
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 080326 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
2 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
3 403 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
4 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
2 Pauková LeaPauková Lea 090612 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
3 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 Fábryová HanaFábryová Hana 080116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
3 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
4 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
5 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.25
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.37
3 Fábryová HanaFábryová Hana 080116 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
4 Bovanová NicolBovanová Nicol 080422 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.58
5 403 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 09.59
6 Psársky NicolePsársky Nicole 080609 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.77
7 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 Naša atletikaNaša atletika 7 09.93
8 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna 080612 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.05
9 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 080910 Naša atletikaNaša atletika 3 10.13
10 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 081217 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.15
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.17
12 Pauková LeaPauková Lea 090612 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.27
13 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 081210 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.29
14 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 6 11.17
Pleschová JúliaPleschová Júlia 081229 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Jačeková EmmaJačeková Emma 080828 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 436 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 1:56.88
2 438 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:01.20
3 439 Procházka DenisProcházka Denis 070515 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 2:03.26
4 427 Adamec MarošAdamec Maroš 071214 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 2:12.92
5 431 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:27.20
437 Kottlík PeterKottlík Peter 060827 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 1 1:45.77
2 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:57.47
3 420 Hubertová DankaHubertová Danka 060507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:58.55
4 419 Plavuchová LuciaPlavuchová Lucia 061123 Naša atletikaNaša atletika 4 2:05.33
5 415 Sedláková LauraSedláková Laura 070123 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:11.25
6 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:12.51
7 412 Fornadeľová MichaelaFornadeľová Michaela 070514 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 2:15.89
Celkom 7 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 411 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 1:54.79
2 410 Kristin AlexKristin Alex 081111 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 2:02.67
Celkom 2 pretekári

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:00.77
2 403 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 2:05.63
3 408 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:07.39
4 406 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:31.09
409 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNF
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:19.78
2 Danečko JankoDanečko Janko 050907 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 3:51.22
Celkom 2 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 17:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.08
2 Gašpar AdamGašpar Adam 060310 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.02
3 438 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 12.10
4 Meško TomášMeško Tomáš 070321 Naša atletikaNaša atletika 7 12.22
5 436 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 12.27
6 Pech RastislavPech Rastislav 071114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 14.16
Celkom 6 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.97
2 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 12.33
3 Konečná NinaKonečná Nina 060726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.52
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 12.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 12.61
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Muži

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135140145150155160164167 Body
1 Liška AdamLiška Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
030516 164 ---oooooxoxxoxx-
2 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040331 1 140 ooxoxooxxx
Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050809 2 DNS
Šnírer MartinŠnírer Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050401 4 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 120125130135 Body
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 4 130 ooox
Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 3 DNS
Ondrášik MatejOndrášik Matej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070415 2 DNS
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 12.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130135138141144147 Body
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
051108 7 144 --xoxooxoxxoxoxxoxxx
2 Spustová EmíliaSpustová Emília
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051206 2 138 -oooooxxoxxx
3 Tiková TamaraTiková Tamara
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050903 4 130 -ooooxxx
4 Jonášová SimonaJonášová Simona
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
050912 3 125 --oxoxx
Thomann Hana YumiThomann Hana Yumi
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050217 8 DNS
Árendáš LindaÁrendáš Linda
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
051007 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 110115120125130135138141144147 Body
1 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 9 141 ooooooxoxoxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 105110115120 Body
1 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080703 1 115 ooxoxxx
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080528 2 105 oxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Salát DávidSalát Dávid
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060603 20 470 0.0
2 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 21 440 0.0
3 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 13 424 0.0
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 17 423 0.0
5 436 Krajčík MichalKrajčík Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070807 11 420 0.0
6 437 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 16 408 0.0
7 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 18 400 0.0
8 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 19 397 0.0
9 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletikaNaša atletika
070902 4 380 0.0
10 431 Šmelík DanielŠmelík Daniel
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070312 15 377 0.0
11 Pech RastislavPech Rastislav
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
071114 7 350 0.0
12 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070911 5 339 0.0
13 427 Adamec MarošAdamec Maroš
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
071214 1 336 0.0
14 Giertl ŠimonGiertl Šimon
Naša atletikaNaša atletika
070521 12 335 0.0
15 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070402 14 322 0.0
16 Málek LukášMálek Lukáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
060429 9 310 0.0
17 Košťál MatúšKošťál Matúš
Naša atletikaNaša atletika
070608 10 305 0.0
Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060310 3 DNS 0.0
Rybár RoderikRybár Roderik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070613 8 DNS 0.0
Ondrášik MatejOndrášik Matej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
070415 6 DNS 0.0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 14 438 0.0
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 11 430 0.0
3 414 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061122 4 420 0.0
4 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070203 12 410 0.0
5 Becker EmaBecker Ema
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
070827 16 402 0.0
6 Dávidová LíviaDávidová Lívia
Naša atletikaNaša atletika
060714 6 399 0.0
7 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
070927 13 392 0.0
8 Konečná NinaKonečná Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060726 15 390 0.0
9 Glembová KláraGlembová Klára
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
070926 7 383 0.0
10 Michálková NatáliaMichálková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
061031 3 360 0.0
11 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070121 9 359 0.0
12 415 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070123 8 330 0.0
13 Solárová VeronikaSolárová Veronika
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
070913 5 316 0.0
Čaklošová ValentínaČaklošová Valentína
Naša atletikaNaša atletika
060123 10 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
081210 14 410 0.0
2 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080703 1 410 0.0
3 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080627 13 409 0.0
4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 10 407 0.0
5 Kmeť TomášKmeť Tomáš
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
080715 12 395 0.0
6 Ťapuš MichalŤapuš Michal
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
080528 6 395 0.0
7 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080312 4 390 0.0
8 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
081008 9 363 0.0
9 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080516 8 360 0.0
10 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080101 11 358 0.0
11 Syč MarekSyč Marek
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
081001 2 345 0.0
Tallo OndrejTallo Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
090209 3 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 17:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080422 9 450 0.0
2 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080609 7 400 0.0
3 403 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080320 8 395 0.0
4= Bortlíková LuciaBortlíková Lucia
Naša atletikaNaša atletika
080509 5 380 0.0
4= Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili
Naša atletikaNaša atletika
080910 6 380 0.0
6 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081217 4 372 0.0
7 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090612 1 348 0.0
8 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081210 2 327 0.0
9 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 3 316 0.0
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baláž JánBaláž Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080429 1 05.81 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080828 2 DNS 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 3 07.72 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michálková NatáliaMichálková Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
061031 4 07.83 0.0
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070209 5 07.21 0.0
3 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070419 7 06.06 0.0
4 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 6 05.94 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060615 18 44.22 0.0
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
061116 17 43.35 0.0
3 Meško TomášMeško Tomáš
Naša atletikaNaša atletika
070321 14 41.67 0.0
4 Petrakovič MartinPetrakovič Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060323 8 38.85 0.0
5 Hiadlovský MatejHiadlovský Matej
Naša atletikaNaša atletika
070902 4 38.36 0.0
6 437 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060827 11 38.00 0.0
7 Belluš SamoBelluš Samo
Naša atletikaNaša atletika
070417 1 36.05 0.0
8 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
060818 15 34.46 0.0
9 Boledovič TomášBoledovič Tomáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060614 2 34.33 0.0
10 Melkus MatúšMelkus Matúš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
060808 12 34.30 0.0
11 Rojík JakubRojík Jakub
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070402 13 31.47 0.0
12 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070911 6 30.47 0.0
13 Pech RastislavPech Rastislav
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
071114 7 26.79 0.0
14 Ferianc AdamFerianc Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060610 10 26.71 0.0
15 Giertl ŠimonGiertl Šimon
Naša atletikaNaša atletika
070521 9 23.62 0.0
16 Kuzmický TomášKuzmický Tomáš
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
071021 5 21.39 0.0
Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
070131 16 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070209 19 39.47 0.0
2 Blichárová ElaBlichárová Ela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070316 20 38.95 0.0
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070203 14 34.36 0.0
4 413 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070604 4 32.75 0.0
5 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070709 18 32.74 0.0
6 Strašková NinaStrašková Nina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060203 5 30.90 0.0
7 Šnírerová AlžbetaŠnírerová Alžbeta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060726 17 30.62 0.0
8 Zemanová MiaZemanová Mia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060225 7 29.16 0.0
9 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 13 27.41 0.0
10 Pulková Chiara ChristinPulková Chiara Christin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
070121 15 27.41 0.0
11 Majerčíková TerezaMajerčíková Tereza
Naša atletikaNaša atletika
070927 12 25.74 0.0
12 Urszínyová DominikaUrszínyová Dominika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060602 6 25.54 0.0
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070222 9 23.78 0.0
14 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070702 11 21.01 0.0
15 Klementová JúliaKlementová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
060708 1 19.93 0.0
16 Tancerová HankaTancerová Hanka
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
061022 10 16.83 0.0
17 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
070905 8 10.92 0.0
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(st, 12.6.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080312 11 41.86 0.0
2 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080627 17 37.64 0.0
3 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 18 37.12 0.0
4 Pistovčák MartinPistovčák Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080120 8 31.25 0.0
5 Baláž JánBaláž Ján
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080429 1 29.17 0.0
6 Priadka ValérPriadka Valér
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
081027 16 28.69 0.0
7 Wagner DamiánWagner Damián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
081008 14 28.40 0.0
8 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090114 3 25.20 0.0
9 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
081210 15 24.51 0.0
10 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080516 9 21.88 0.0
11 Závodský SamuelZávodský Samuel
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080101 13 21.55 0.0
12 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080720 5 21.27 0.0
13 Králik MarianKrálik Marian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091214 6 20.43 0.0
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080326 4 DNS 0.0
Tallo OndrejTallo Ondrej
Naša atletikaNaša atletika
090209 10 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081217 15 28.74 0.0
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080801 10 26.45 0.0
3 Psársky NicolePsársky Nicole
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080609 14 24.25 0.0
4 Bovanová NicolBovanová Nicol
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080422 13 22.70 0.0
5 Šidlíková VesnaŠidlíková Vesna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
080612 9 21.53 0.0
6 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
090612 6 21.40 0.0
7 409 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090116 2 19.48 0.0
8 408 Raticová NatáliaRaticová Natália
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090611 8 19.34 0.0
9 406 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090812 3 17.91 0.0
10 Zivčáková LillyZivčáková Lilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
081210 11 17.82 0.0
11 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
091023 4 13.44 0.0
12 Dubajová SofiaDubajová Sofia
Naša atletikaNaša atletika
090508 12 06.86 0.0
Mrhalová AnnaMrhalová Anna
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
090317 5 DNS 0.0
Pleschová JúliaPleschová Júlia
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
081229 7 DNS 0.0
Jačeková EmmaJačeková Emma
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
080828 1 DNS 0.0
Celkom 15 pretekárov