<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo mladší žiaci a žiačky, najmladší žiaci a žiačky + kontrolky

Bratislava (12. 6. 2019)
Skok do výšky - Muži (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Liška AdamLiška Adam 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 164
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 140
Skok do výšky - Mladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 130
Skok do výšky - Ženy (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 144
2 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 138
3 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 130
Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zemanová MiaZemanová Mia 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 141
Skok do výšky - Najmladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 115
2 Ťapuš MichalŤapuš Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 105
Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 470
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 440
3 Ort-Mertl AllanOrt-Mertl Allan 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 424
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 438
2 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 430
3 414 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 420
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 410
2 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 410
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 409
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bovanová NicolBovanová Nicol 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 450
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 400
3 403 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 395
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baláž JánBaláž Ján 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 05.81
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.72
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michálková NatáliaMichálková Natália 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.83
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 07.21
3 Danečková IvanaDanečková Ivana 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 06.06
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 44.22
2 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43.35
3 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletikaNaša atletika 41.67
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 39.47
2 Blichárová ElaBlichárová Ela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 38.95
3 Pullmannová SilviaPullmannová Silvia 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 34.36
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tručka Daniel EliášTručka Daniel Eliáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 41.86
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 37.64
3 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 37.12
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (streda, 12.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 28.74
2 404 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 26.45
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 24.25